Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Guest mae777

[SCAM] SiteTalk / OPN - Innowacyjny portal społecznościowy oparty na aktualnych trendach

Recommended Posts

Najnowsza informacja ze Szwecji:

Komisja loterii i gier skierowała sprawę do policji po tym jak stwierdziła ze OneCoin (obecny partner SiteTalk) to piramida finansowa !!

http://behindmlm.com/mlm/regulation/onecoin-a-pyramid-scheme-in-sweden-reported-to-police/#comment-354242

tu link do szwedzkich władz:

http://www.lotteriinspektionen.se/sv/Press/Nyheter/OneCoins-verksamhet-polisanmalt-for-misstankt-brott-mot-lotterilagen/

wcześniej reagowały władze Finlandii, Węgier i Bułgarii

czyżby koniec się zbliżał wielkimi krokami ?

Edited by ziomal

Jeśli ktoś pamięta był taki zespół Papa Dance i śpiewali taką piosenkę pt." Gdzie jest Ola ,Ola Maj" ,teraz parafrazując  -Gdzie jest Artur ,ArturZ , czy ktos widział ?

Andrzejqrcze

Jest nam wstyd za firmę. Ale czy arturz Cię wprowadził do programu? Jeśli nie to pisz do swojego polecającego.

Wstyd za tę firmę było mi już w maju 2012 na ""konferencji"" w Budapeszcie , jak zobaczyłem że  zamiast UNAICO jest OPN  (od tego zdarzenia mam głęboko w poważaniu działania tej pseudo firmy) i zrozumiałem ( że to piramida) ,w jakim jestem błędzie i w jakim stoję szambie. Evenseny ,Nordlundy ,Thorsen ,Anderson i inne pasożyty ,które maczały palce w kilku wcześniejszych piramidach ( World Wide AllianceT5PCWorld Games Inc. , PlexPay ,LEO ) , nachapały sie i spierd...ły z pokładu po cichutku . Ster przejął niby czyściutki jak łza , super/hiper Ricketts który z tylnego siedzenia krecił tym tematem od samego początku i przez tyle czasu doił durny ludek ,a wszyscy robili ochy i achy jaki to on wspaniały. Teraz tą niby fuzją wypierniczył w kosmos wszystkich , a moim zdaniem, miał to wszystko ukartowane od samego porządku bo przecież w OneScamCoin-ie ,pierwsze skrzypeczki gra,  niejaki Sebastien Greenwood  , którego pamietam z chyba iwentu w Wiedniu gdzie siedział jeszcze bardzo blisko zarządu UNAICO i pajacował na scenie (można znaleźć na Youtube).Nie ma się co łudzić , jedna świeższa piramida wciągnęła(drugą piramidke) nosem kreskę w postaci OPN i tym sposobem Ricketts ma czyste rączki ( no przecież cały czas jest super ). Wiecie ile było (tak mniej więcej co 2 miesiące tzw. modułów SITETALK ?  Dobrze ponad 40  i co i nic nie wypaliło ,otóż to  to, poprostu nie miało wypalić, pod fartuszkiem że robimy skubało się jelonków po 2000 euro .Jak nie wierzycie macie tu listę taką z grubsza i na pewno nie wszystko.

1. sitetalk travel    - noclegi w hotelach, wynajem samochodów itp

2.  sitetalk gold      - złoto.

3.  sitetalk coffe     - kawa,herbata,czekolada

4.  sitetalk me        - telefonia

5.  sitetalk telecom (sim)   - VOIP

6.  sitetalk mall      - sklep internetowy

7.  sitetalk care      - działania charytatywne

8.  sitetalk oxfordprogramme   - nauka przez internet,

9.  sitetalk salome skin care    - kosmetyki z Morza Martwego.

10. sitetalk holyday plus

11  sitetalk bingo

12  sitetalk games

13  sitetalk I-investor club

14  sitetalk ad clicks  Pierwsza super kampania reklamowa

15  sitetalk our vacation club

16  sitetalk med sosidcard    usługi medyczne

17  sitetalk snap shot

18  sitetalk draw it

19  sitetalk virtual gift

20  sitetalk academy

21  sitetalk international insurence  (nie mam pojęcia co to było )

22  sitetalk communicator

23  sitetalk desktop application

25  sitetalk mobile wallet

26  sitetalk credits

27  sitetalk lotto

28  sitetalk e-lerning

29  sitetalk live

30  sitetalk shop

31  sitetalk tycoon

32  sitetalk kids

33  sitetalk auction

34  sitetalk trade fight

35  sitetalk /opn web trader

36  sitetalk store

37  sitetalk mail

38  sitetalk music

39  SItetalk AC milan soccer club

40  sitetalk star club

41  sitetalk cashback

42  sitetalk holiday rewards cruise resort tour

43  sitetalk 1bv

44  sitetalk BMW

I co nic nie wypaliło ????

A szczytem obłudy tego całego zarządu było do końca promowanie tzw. UNIT-ów  ,czyli MARKETING POOL ,otóż nigdy nie było żadnej powtarzam żadnej puli marketingowej ,ani żadnej reklamy na terenie USA (sprawdzone przez kilku znajomych w Stanach) ,bo nikt nigdy nie wydał zgody na działanie tego czegoś na terenie USA ,a co ciekawsze  ze względu na to ,że wiedzieli że nie dostaną na to zgody nawet o nią nigdzie nie wnioskowali .Dywidenda wg krajowych liderów promujących ten twór, naliczana co miesiąc, pochodziła z wpłat do nastęnej puli marketingowej,tworzonej co miesiąc( na kazdy miesiąc była tworzona odrębna spółka) Czyli taka piramida wewnątrz piramidy .Reasumując ,to co się wydażyło pokazuje jak kilku oszustów w przeinteligentny sposób wydoiło bardzo dużą kase ( przez szczyt tej piramidy  przeszło ponad 2 600 000 000 euro, tak  2 miliardy 600 milionów ) Amber Gold to lokalny pikuś. Teraz pod płaszczykiem  niesamowitej szansy kroi sie co ciekawe  drugi raz tych samych głupiutkich ludzi (oczywiście nie wszyskich ,ale kilkudziesiecu z Polski  już się dało wmanewrować .Przeflancowano całą strukturę OPN  do ONECOIN i jak myslicie kto jest na szczycie  całego szczepu ??? Tak Tak Ricketts i (młody cwaniaczek z szyderczym uśmiechem ) Nordlund. Przez otumanione struktury znów płynie kasa , znów pozlatywały się pazerne sępy  ,które już dawno poodchodziły z tego tematu ,teraz wróciły " pecunia non olet"

Jak chcecie  to moge tak jeszcze długo .

Jak macie pytania to pytajcie . wiedza moja w tej materi  hehehe OGROMNA.

• Like 2

Szanowni inwestorzy, czy temat w tym miejscu będzie zamknięty?? Każdy z Was poświęcił na ten temat sporo czasu, wysiłku, zainteresowania a przede wszystkim pieniędzy. Zaryzykowaliście i wierzyliście że ten kapitał będzie dobrze pracował, uwzględniając jednocześnie ryzyko biznesowe. Ryzyko pojawia się wszędzie nawet w życiu codziennym, trzeba je oszacować i liczyć się z nim, tak jak było w przypadku tej inwestycji.
W przypadku tego zaangażowania ryzyko było nadzwyczaj spore ( zdaliśmy sobie z tego sprawę po fakcie, zachłyśnięci sukcesem facebooka) ale cały czas je uwzględnialiśmy.

Tym małym wstępem chce usprawiedliwić to co chce napisać. A mianowicie, rozwój tego tworu unaico/OpC/sitetalk (i kto tam wie jak to się jeszcze nazywało i będzie nazywac) od pewnego czasu (szacuję że od ok 3lat) przebiegał różnie-dziwnie, niepokojąco...no dobrze odważmy się użyć słowa źle. Zamiast normalnej giełdy jakiś Cypr, zamiast akcji -opcje, dopłaty nie wiadomo do czego, fuzje, przejęcia... zmierzam do tego, że zrobił się po prostu szemrany interes. Czy ktoś z Was zasięgał opinii czy można to "gdzieś" zgłosić, jakiejś instytucji sprawiedliwości, organów ścigania, poszukać podstaw prawnych na złe/nieuczciwe/defaraudujące działanie tej organizacji??

Ktoś już wyżej napisał iż w paru krajach organy kontroli finansowej orzekły iż jest to jawna piramida finansowa.

Dodam iż na przykładzie polisolokat ludzi odzyskują zainwestowane tam pieniądze.

Osobiście nie mam zamiaru tak tego zostawić. Ktoś zdefraudował ktoś musi odpowiedzieć.

• Like 3

Fascynacja nowym tematem juz opadła . Stare struktury OPN przemieliły powtórnie omotane przez wierchuszkę owieczki ,a one niczego nie rozumiejąc (bo po co? przecież "Pan Franciszek" ,"Pan Janosz" , "Pan Atilla","Pan Laszlo" i " Pan Tadeusz" powiedział że to nowa szansa i nowa superjakość) wsadziły w to coś w przeciągu kilku tygodni ponad (dobrze ponad) 200 000 euro.Wiecie co wszyscy wyznawcy ONEschemeCOIN sobie przekazuja ,czyniac swój tzw. firmowy gest palcami w postaci niby to OK niby O(ne)? Oni nie pokazuja  ani OK ani O(ne) , oni pokazuja 0 (ZERO) tzn. jak wpłacicie nam kase to tyle dostaniecie  z powrotem. Widać onePONZIcoin stał sie swego rodzaju "wchłaniaczem piłeczek" (taka gierka ,gdzie większa kulka połyka mniejszą )tu wieksza piramida ,wciągnęła nosem mniejszą tzn.UniverTeam miesiąc temu OPN/Sitetalk Stali się jednocześnie przechowalnią wszelkiej maści oszustow z wcześniejszych,padłych juz piramid ,co gorsze ci ludzie staja się tam pokazowymi liderami jakby nigdy nic. Co nastepne ? Conligus, OPN, teraz UniverTeam jaka pseudo super firma znajdzie schronienie w ramionach tej co ma RUJE ,zanim ta sie zawinie z milionami euro ,tysięcy oszukanych,omotanych ludków? 

• Like 1

Co nowego w ONECOIN ? Ot i niespodziewanka pojawiło się nowe ostrzezenie dziś tym razem z Ł

Edited by andrzejqrcze

Dobra, dość pierniczenia, czas coś z tym zrobić, a konkretnie - odzyskać kasę. Mam kilka złotych kont i sporo środków do odzyskania. Chętnie się podzielę z kimś kto te pieniądze wyciągnie. Propozycje? A może zbiorowo zgłosimy się do jakiegoś dobrego prawnika który przytuli ładnych kilkadziesiąt tysięcy euro za odzyskanie naszych pieniędzy?

• Like 1

sp6vxh   no to jest Nas już dwóch. Pozew zbiorowy...lub inne rozwiązanie, konsultacja z radcami prawnymi...Oszuści dalej nabierają ludzi, zapewne wożą się drogimi furami, pływaja na jachtach, chleją szmapany i ŚMIEJĄ NAM SIĘ W TWARZ.

• Like 1

Matko jak dobrze, że swego czasu w to nie weszłam, namawiana przez dobrze w tym wątku znaną osobę (nie będę tutaj jej wymieniać z imienia i nazwiska).

A już miałam włożyć tam sporo kasy, nawet kosztem wzięcia pożyczki. Ponieważ wcześniej straciłam już sporo w wielu różnych programach, to byłoby ostatnim gwoździem do mojej trumny.

Całe szczęście coś mi mówiło żebym sobie darowała. Co prawda jeszcze się zbieram po wspomnianych innych wpadkach ale jakoś powoli dam radę.

Jednak oprócz radości z powyższego faktu, pojawiają się też bardzo smutne refleksje - refleksje na temat naiwności ludzkiej.

Bo który to już raz z rzędu niewypałem okazuje się "niesamowicie świetny" i "stuprocentowo pewny" program?

Który to już raz z rzędu głupich się robi z tylu ludzi, z których niektórzy nie wahali się nawet wyłożyć kilku-zerowe sumy tylko dlatego, że ktoś tam powiedział, że to świetny program?

A co jeszcze bardziej przykre - bardzo wiele z tych osób wcale nie uczy się na błędach, tylko wciąż od nowa znajduje "cudowny,bez wysiłkowy" sposób na posiadanie pieniędzy.

I znowuż,mimo ogromnych strat, co chwila promują "niesamowite programy na lata", "długoterminowy dochód pasywny bez wysiłku" itd. (eeeech już nawet nie chcę przytaczać innych gloryfikujących epitetów), często stosując agresywny marketing i spamowanie.No i często udaje im się kolejny raz wciągnąć następne, równie naiwne osoby. Czasem się nawet zastanawiam z czego ci ludzie żyją, wciąż wchodząc w nowe "biznesy" i wciąż w nich tracąc, no bo chyba nawet pensja z dobrze płatnego etatu na to nie starcza (nie mówię tutaj o przypadkami wielu promotorów działających z premedytacją, którzy wiadomo z czego żyją).

Tymczasem czy życie już dawno nie powinno wielu nauczyć,że poza przypadkami wygrania na loterii, dostania spadku czy znalezienia dużej sumy pieniędzy bez informacji o ich właścicielu itp. NIE MA łatwych pieniędzy (a i nawet w tych wymienionych przypadkach czasami nie jest łatwo)? Źeby cokolwiek osiągnąć trzeba nie tylko pracy ale i systematyczności, konsekwencji, poświęceń. I jest to z reguły proces bardzo długotrwały a nie szybki. I to są niepodważalne realia.

Jednak ludzie tak za wszelką cenę chcą zarabiać szybko i bez wysiłku,że podejmują wielkie wysiłki żeby znaleźć na to sposób. Wtedy są skłonni uwierzyć w każdą bajeczkę, która odpowiada ich wizji, często nawet taką, która zostałaby uznana za absurdalną przez dzieci.

Właśnie to jest najbardziej przykre.

Ale dobrze,że ja już się takiego myślenia wyzbyłam.

• Like 1

Witam,

również chętnie przyłączymy się do pozwu zbiorowego - moi znajomi "zainwestowali" sporo pieniędzy. Jeśli ktoś zna firmę/osobę/prawnika itd. kto jest w stanie cokolwiek odzyskać chętnie się podzielimy.

a tymczasem dostajemy kolejne info o konieczności dokonania wpłaty za przedłużenie konta. żenada. ale z pewnością niejeden zapłaci..  

• Like 1

Zarzadalem wlasnie wyplate na Paypal z ich programu cashbakowego

bef51584327d2745f7a0fb6d7e3812c9.png

i czekam az wplyna na moj Paypal :)

6b74d628cb2c33c20333c6575263b1ea.png

Edited by turboonostrilvision

Z tego co się orientuję to dojdzie(chyba 72 h) . To jest chyba jedyny segment tego szajsu który działa ,nalicza i ponoć płaci 

• Like 2

Z tego co się orientuję to dojdzie(chyba 72 h) . To jest chyba jedyny segment tego szajsu który działa ,nalicza i ponoć płaci 

Minela polowa miesiaca a wyplaty z ich cashbacku nie ma. :( 

Bo to  informacja od ich GURU , co jest taką samą prawda, że to prawdziwa ,rzetelna MLM-owa firma , a to zwykła , ładnie opakowana PIRAMIDA .

• Like 1

Ja to tam nawet tego nie mogę teraz zobaczyć (na oficjalnym koncie) ,bo jak 3 lata temu napisałem ze Ricketss wziął pieniądze do kieszeni z niby szkolenia tzw. segmentu "DEALS" to mnie zbanowali do 2020 . 

• Like 1

Mają rozmach skur...ny ,znów inne konto  do przelewów  żeby wkopać kogoś do piramidy . 

Tak jak było to do przewidzenia ONEczary_maryCOIN połknął następną zdechłą piramidę i znów się tym chwali jaki to sukces ,bo "dołączyło do naszej rodziny  75000 nowych zadowolonych członków " http://behindmlm.com/companies/onecoin/onecoin-buys-weshare-crowdfunding-cash-gifting-scheme/

Jest postęp .Akcje na cypryjskiej pseudo-giełdzie podrożały  w zeszłym tygodniu z 0,018 do 0,02 .Jest MOC !!!

Zapomniałem jest jeszcze jeden niesamowity sukces w Sitetalk. Cytując TOP lidera Polskiej byłej struktury UNAICO/OPN Tadeusza  " Mamy nowe emotikony" :ph34r:  :ph34r:  :ph34r:  :ph34r:  :wacko:  :wacko:  :lol:  :lol:  :lol:

Edited by andrzejqrcze
  • Like 1