Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

sEnod

Senod mój dziennik.

Recommended Posts

Witam. Wróciłem nie dawno z wyjazdu :) Mam dłuższą chwilkę więc wróciłem do opcji ,trochę zmienilem strategie gram 2%konta ewentualnie jak nie jestem pewien gram 1%. Moje wejscia sa w  opcje 60 sec(wiecej tradów dziennie). Pokazuje realny stan konta oraz wejscia. O to jak sytuacja wyglada od tego tygodnia. Postaram sie dodawać codziennie wyniki. Pozdrawiam

http://naforum.zapodaj.net/848c16a5c29c.png.html

Zgodnie z zasadami Forum, komentarze dotyczące dziennika proszę umieszczać w odrębnym utworzonym wątku.

Dotychczasowa dyskusja została tam przeniesiona: Komentarze do dziennika Senod Wpisy tutaj może umieszczać tylko autor wątku.

Hej ho. A więc tak, zagrałem dzis rano i niestety nie wszedł trade. Pozniej nie było mnie przy wykresach. Ogolnie zagralem tylko 3 razy. Wejść dzis prócz tych mialem o koło 9 z tego 8 celnych no ale niestety nie tylko opcjami czlowiek zyje :) mam nadzieje ze jutro bedzie wiecej czasu i wiecej wejść. Dobrej nocy. Ahh wczoraj w nocy mialem jeszcze jedno wejscie za 5$ lecz niestety spozniłem z wejsciem i loss.

f14ca4eb42ba.png

Witam. Dziś nieco lepiej, jedno moje złe wejscie przez własną głupotę i nie trzymanie sie strategi, ale bez wymówek! złe zagranie to złe zagranie. Sytuacja wyglada nawet okej, grałem dosłownie o koło 3 godzin dziś, jest 16 piątek więc powoli kończe, czas rozpocząć weekend. Mam nadzieje ze pod koniec następnego tygodnia wejde juz na stawki 10/20$ Pozdrawiam wszytskich i udanych walentynek życze ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

07b7702a259f.png

Edited by sEnod

Witam. Dzis jakaś totalna porażka, cały dzien siedzenia przy wykresach i tylko jedno wejscie. Nie wiem co sie stało ze taka mała płynność, cóż. Lepiej poszło na forexie niz na opcjach. Mam nadzieje że jutro coś ruszy bardziej :) pozdrawiam.

Przepraszam za pomyłke, juz miałem konczyc ale jeszcze udało sie zagrać dwa razy. Więc 3 wejscia na +

21euro do przodu.

939f2d7016d8.png

6e760af0c122.png

Edited by sEnod

Witam. Niestety dzis była jedna wielka porażka. Musze przeanalizować to co sie stało. Mysle nad wporwadzeniem progresji, dzis dwie opcje 2 sek przed koncem zamkneło mi na minus, oczywiscie kolejne swiece byly jak najbardziej na plus, co czlowieka może do szału doprowadzic. Na dziś kończe bo źle to widze.

9370c883dcaf.png

Witam! Po wczorajszym kryzysie dzis zrobiłem pass od zagrań, zabrałem sie za grubą analize co poszło nie tak. Doszedłem do wniosku że 60sec mają dziwną manie spie.... wszytskiego co jakis czas. Wszystko idzie jak powinno aż tu nagle jeden dzien i wszytsko zawodzi. Troszkę podszlifowałem strategie dodałem sobie jeden filtr  oraz przezuciłem się na 5 minutowe opcje. Myślę że powinno to duzo zmienic. Plus jest taki ze bede mógł dawać sygnały za darmo jesli ktoś bedzie zainteresowany ofc ale wpierw wyniki. Jutro wrzucę screeny z inwestycji jak to wszytsko wyglada. Pozdrawiam.

Hej wszytskim. Jednak zostaje przy 60 sec, 5 minutówki zostawiam na forex. Sorry za zamieszanie. Troche podrasowałem wykresy i wyglada to lepiej. Było by jeszcze z 4 opcje trafione ale nagle bdswiss wyłączylo mi pary walutowe prócz dwóch par oraz  złota, srebra i apple, nie wiem o co chodzi, mam nadzieje ze to jutro naprawią.

573786981173.png

Edited by sEnod

To jakaś plaga jest, z tymi dostepnymi parami. Na TopOption i OptionTime kilka dni temu to samo bylo :D Fajnie, że BDSwiss dodało nowszy panel kontaktu

To widze ze nie tylko ja mam problem. Dzis np nie mam 4 par głownych na ktróych gram, zostało jedynie Eur/Usd przez co uciekło mi juz 4 wejscia. MLN pisz tam do nich i rób awanture :P ...

Edited by sEnod

Hello. Wrzucam screena z dzisiejszego grania. Kwoty są dosyć niskie ponieważ uszczuplilem troche konto ostatnim swingiem. Ale od poniedzialku ruszam juz z gra za 10/20$. Dzis pospieszyłem sie z dwoma wejsciami jak widać na zdjeciu ale odrazu odbiłem przy kolejnej swiecy tak więc nawet to ladnie wyglada :) Pozdrawiam wszytskich i udanego weekendu życzę.

99f77a384f7f.png

Hej. Nie dałem rady wczoraj grać, grypa mnie pokonała. Dzis zagrałem pare wejsc od 10 do 14. Zle sie czuje i na dzis kończę. Jutro postaram sie posiedzieć do wieczora. Pozdrawiam

3cdcf2b46053.png

Edited by sEnod

Witam. Dziś zagrałem całe dwa razy, niestety nie mam ostatnio tyle czasu ile byc chciał, muszę uciekać więc na dziś koniec. Pierwsze wejscie było wygrane można sobie zobaczyć w mt4, broker mnie wyrolował ale trudno.

23d02e1b4416.png

Witam. Nie było mnie chwilke, troche podziało sie w moim zyciu. Nie wiem czy nie bede musial na razie zakonczyc gry i znów wyjechać :( Wrzucam to co udało mi sie pograć w tym tygodniu. Pozdrawiam

9d57998164cd.png