Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Polon

STS - polski bukmacher - www.sts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Do forumowej listy bukmacherów dodaję serwis bukmacherski STS.

 

Bukmacher STS należy do grupy tak zwanych bukmacherów legalnych. Dzięki temu, zyski grających są mniejsze niż u tzw. bukmacherów nielegalnych, a w pewnych okolicznościach może pojawić się strata nawet jak zakład będzie wygrany, o czym później. Firma powstała w 1997r i przyjmuje zakłady zarówno przez internet, jak i poprzez sieć około 400 punktów rozlokowanych na terenie kraju.

 

Kursy
STS oferuje stosunkowo niskie kursy. W porównaniu do tzw. bukmacherów nielegalnych w wielu przypadkach kursy te są niższe, jednak porównując STS do kilku tzw. legalnych bukmacherów, to wysokość kursów wydaje się być u nich zbliżona.

Marża w STS w większości przypadków kształtuje się na poziomie 5 - 11%. Do tego dochodzi podatek 12% odprowadzany od zawartych zakładów.

 

Przykład:

Stawiając 100zł na zdarzenie o kursie 2,0. wygrana wynosi 100zł * 2 = 200zł, a następnie 200zł * 0,88 = 176zł.  Więc wygrana wyniesie 176zł, a czysty zysk 76zł. Natomiast liczba 0,88 to współczynnik za pomocą którego odejmowana jest jeszcze wartość 12% podatku. 

Co ciekawe, całkowicie nieopłacalne jest granie na kursy mniejsze niż 1,14, bo niezależnie jaki byłby wynik, to gracz poniesie stratę. Np. obstawiając kurs 1,10 za 100zł, będzie: 1,10 * 100zł * 0,88 = 96,8zł. Czyli gdyby nawet zdarzenie weszło to wygrana wyniosłaby mniej niż wynosiła postawiona stawka.

 

Minimalna stawka na jeden zakad to 2zł.

 

Wpłaty/Wypłaty
Dostępny jest m.in. Skrill, płatności przelewy.pl, wpłacić można również w punkcie naziemnym.
Należy zwrócić uwagę na zapis w regulaminie:

 

III. Uczestnik gry ma prawo zgłoszenia polecenia dokonania wypłaty wygranej w ciągu 3 miesięcy liczonych od daty ogłoszenia oficjalnych wyników ostatniego typowania, objętego danym zakładem. Po upływie tego terminu uczestnik gry traci prawo do wygranej z wyjątkiem postanowień opisanych w pkt 8.4.
IV. Za każdym razem gdy uczestnik gry przeznaczy na zawarcie nowego zakładu środki (w całości lub w części) uzyskane z wygranej, które nie zostały wypłacone, od tej chwili termin do zgłoszenia polecenia wypłaty wygranej, o którym mowa w pkt 8.3, odnośnie tej części wygranej rozpoczyna bieg od nowa.


A więc aby nie utracić wygranej, należy wypłacić wygraną w ciągu trzech miesięcy, lub pamiętać aby w ciągu 3 miesięcy zagrać jakiś typ, co "przedłuży" ważność wygranej.

 

Informacje dodatkowe:
Bukmacher oferuje bonus startowy do 200zł (jednak wpierw polecam poczytać regulamin o bonusie)

 

Zalety:
- polska wersja językowa (ale to raczej oczywiste)
- możliwość zawarcia zakładu przez internet lub w punkcie naziemnym - do wyboru
- w miarę szybki kontakt z obsługą
- dostępne zakłady na żywo
- do wyboru wiele dyscyplin sportowych
- na stronie dostępne wyniki livescore

 

Wady:
- wysoka marża, a więc niskie kursy
- od zakładów naliczany 12% podatek, co jeszcze bardziej zmniejsza potencjalny zysk
- granie bardzo niskich kursów odpada, gdyż przynosi straty niezależnie od wyniku zdarzenia
- utrata wygranej w przypadku jej nie wypłacenia lub nie zagrania za jej choćby część w okresie 3 miesięcy

 

Podsumowując, STS w mojej ocenie przeznaczony głównie dla osób bez dostępu do internetu, lub dla osób dla których nie liczy się zysk, a jedynie przyjemność z grania i ewentualnie sentyment do wieloletniej polskiej firmy bukmacherskiej. 

 

Link: https://www.sts.pl

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

FREEBET esportowy na START + bonus nawet do 1000 PLN!

Jeżeli nie masz jeszcze konta na STS  po prostu je załóż, a dostaniesz od freebet czyli darmowy zakład bez depozytu o wartości 25 PLN! To akcja specjalna, z której trzeba skorzystać!

Trwają Mistrzostwa Świata w League of Legends, a z tej okazji zakłady bukmacherskie STS przygotowały dla was PREZENT.

Wystarczy, że podczas zakładania konta na STS , w trakcie rejestracji w polu „kod promocyjny” wpiszesz „NERVA” (akcja trwa od 9 do 12 października). To wystarczy, by freebet o wartości 25 PLN wylądował na Twoim koncie bonusowym. Bez konieczności wpłacania pieniędzy, będziesz mógł sprawdzić się w typowaniu.

5bbc96021aff4_FREEBETesportowynaSTARTSTS.thumb.png.d92ba90c5b0a04807c5b18b7eed5cefa.png

Przy pierwszej wpłacie, dostaniesz jej równowartość na konto bonusowe, nawet do 1000 PLN!

Edytowane przez Zgorzaly

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

A propo bonusu powitalnego w kwocie do 1000zł. Zachęcam do czytania regulaminów tego typu bonusów i promocji, bo na różnych grafikach reklamowych, co oczywiste, nie mówią wszystkiego! 

A w tym przypadku nie przeczytawszy regulaminu można się nieźle przejechać z tym bonusem powitalnym. I nie chodzi tylko o konieczność 3-krotnego obrotu bonusem, ale nawet możliwości wystąpienia problemu z wypłatą samego... depozytu. Fragment regulaminu:

Cytuj

5. Wypłaty pierwszego wpłaconego depozytu do kwoty 500 zł można dokonać dopiero po zawarciu dowolnych zakładów za łączną stawkę odpowiadającą jednokrotności kwoty depozytu do 500 zł, z minimalnym kursem całkowitym wynoszącym 1,5. Część kwoty pierwszego wpłaconego depozytu przewyższająca wartość 500 zł (z wyłączeniem tej wartości), może być wypłacona w dowolnie wybranym momencie bez konieczności spełnienia warunków zawartych w niniejszym ust.

Czyli, jeśli nowy użytkownik będzie chciał skorzystać z tego bonusu i wpłaci depozyt o wartości do 500zł, to będzie mógł go wypłacić dopiero gdy go 1-krotnie obróci obstawiając zakłady z kursem minimum 1,5. W przypadku większego depozytu, i tak 500zł trzeba raz obrócić, a reszta kwoty jest od razu dostępna do wypłaty. Ale marne to pocieszenie. 

Edytowane przez Polon

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.  Radar

  Komunikator inwestycyjny
  Wczytaj więcej
 • FUNDUSZE GWARANCYJNE

  Brak

 • Aktualności

 • Najnowsze newsy firm

 • Profile firm

 • Posty

  • Jeśli ktoś po raz pierwszy uczestniczy w tego typu programie, to jak miał się nauczyć jeśli nie posiada wcześniejszych doświadczeń w takim temacie? W większości szkół chyba nie uczą o piramidach finansowych (a przynajmniej mnie nie uczyli kiedy chodziłem do szkoły, teraz to nie wiem jak jest). I nawet rzetelne informacje w internecie mogą od razu nie pomóc. Z naszego punktu widzenia to jest proste,  bo już wiemy mniej więcej o co chodzi w takich programach, ale dla kogoś kto nie ma wiedzy i doświadczenia, to wcale nie jest takie oczywiste jak dla nas.  Pamiętam jak wiele lat temu zainteresowałem się tą tematyką i zainwestowałem w mój pierwszy taki program w momencie kiedy działał on już dłuższy czas i naganiacze byli już nieźle zarobieni i ktoś doświadczony już raczej by nie wszedł. I mimo że gdzieś tam wpadły mi w oko negatywne opinie, to byłem przekonany że rzeczywistość jest inna i dopóki program działał zgodnie z moimi oczekiwaniami, to wierzyłem że zarobię. Ba, nawet kiedy sytuacja zaczęła się komplikować z naliczeniami, wypłatami, to miałem nadzieję że to przejściowe kłopoty i nie chciałem dopuścić do świadomości, że rację mogą mieć ci, którzy coraz bardziej krytykowali program. Byłem przekonany że to nie jest piramida. Ostatecznie trochę straciłem tam pieniędzy, ale w zamian otrzymałem lekcję. Dlatego bazując na moim pierwszym doświadczeniu, to wcale mnie nie dziwi że nadal znajdują się ludzie którzy wchodzą w program, który dla bardziej doświadczonych nie przedstawia już  perspektyw. Na tym polega rozwój człowieka, że za pomocą doświadczeń uczy się. Oczywiście, niektórzy się uczą szybciej, inni wolniej, niektórzy może wcale się nie nauczą i przez pół życia będą tracić kasę. Niektórzy wezmą pod uwagę naukę i porzucą ten ryzykowny model zarabiania, a inni z kolei rozwijając swoją wiedzę będą świadomie inwestowali i ryzykowali. Ale to już jest rzecz indywidualna.  Dlatego byłbym daleki od chociażby wyzywania ludzi od baranów czy jeleni: Nam tu łatwo jest pisać, bo mamy jakąś tam wiedzę i jakieś doświadczenie w inwestowaniu w taki program i na tej podstawie oceniamy że nie warto wchodzić do programu, ale dużo ludzi nie ma takiego doświadczenia i łatwiej dają się nabrać na sztuczki naganiaczy. Nie jest to absolutnie żaden powód aby móc opluwać ludzi, którzy mają mniejsze doświadczenie, mniejszą wiedzę i są bardziej narażeni na manipulacje.
  • Jakieś wyjście z trójkącika dzisiaj?
  • Dzień Dobry,

   Zapraszamy zapoznać się z naszym projektem CoinCasso! Jest to projekt zarejestrowany i licencjonowany w Estonii. Nasze witryny to CoinCasso.io, CoinCasso.com i CoinCassoGroup.com.Nasza firma jest własnością pasjonatów kryptowalut i jest obsługiwana przez technologię blockchain. CoinCasso to w pełni licencjonowana firma z siedzibą w Unii Europejskiej, która oferuje wiele opcji do wprowadzenia technologii blockchain i usług wymiany. Naszą wizją jest stworzenie najbardziej wydajnych rozwiązań dla platformy wymiany i platformy transakcyjnej, podłączonej do sieci bankomatów dla użytkowników. Produkt jest gotowy w pierwszej fazie. Celem firmy jest stworzenie społeczności, z którą podzielimy się 80% naszych zysków.  Rdzenie projektu to:   Platformawymianykryptowalutzprofesjonalnąstronąhandlowąi szybkim zakupem / sprzedażą.  Światowasiećbankomatówzintegrowanaznasząplatformądo szybkich wpłat i wypłat.  Aplikacja mobilna Wallet zintegrowana z platformą i zewnętrznymi usługami płatniczymi.  Bramkipłatniczeiintegracjastronyinternetowejzapośrednictwem interfejsu API.  COINCASSOPay-pierwszawirtualnakartapodłączonadomobilnych dostawców usług.  COINCASSOCCXTokenBenefits-Profitowyudziałdlaposiadaczy

   więcej informacji na naszych stronach oraz serwisach społecznośćiowych:

   https://coincasso.io 
   https://www.coincasso.com  https://www.facebook.com/coincasso/ https://twitter.com/CoinCasso https://www.linkedin.com/company/18877077/admin/

   https://www.instagram.com

   Pozdrawiam!  
  • Zapraszam do przetestowania nowego buxa. Bux na skrypcie PTCevolution.
   Bezpłatne STANDARD członkostwo na 5 dni dla pierwszych 2.000 członków!  dane dla konta STANDARD
   ilość reklam : 27
   wartość: 4x $0.003125, 23x $0.00025
   klik poleconego: 100%
   max. DR: 60
   max. RR: 200
   minimum do wypłaty: 1$
   metody wypłat: Perfect Money, Payeer, Bitcoin
   czas oczekiwania: manual
   odstęp między wypłatami: 7
   dzienny zarobek: $0.02+ link polecający: IBTCLIX 
  • Karaiby wciąż wypłacalne. ROI niesamowite jak na taki spokojny program.
×