Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama




Polon

STS - polski bukmacher - www.sts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Do forumowej listy bukmacherów dodaję serwis bukmacherski STS.

 

Bukmacher STS należy do grupy tak zwanych bukmacherów legalnych. Dzięki temu, zyski grających są mniejsze niż u tzw. bukmacherów nielegalnych, a w pewnych okolicznościach może pojawić się strata nawet jak zakład będzie wygrany, o czym później. Firma powstała w 1997r i przyjmuje zakłady zarówno przez internet, jak i poprzez sieć około 400 punktów rozlokowanych na terenie kraju.

 

Kursy
STS oferuje stosunkowo niskie kursy. W porównaniu do tzw. bukmacherów nielegalnych w wielu przypadkach kursy te są niższe, jednak porównując STS do kilku tzw. legalnych bukmacherów, to wysokość kursów wydaje się być u nich zbliżona.

Marża w STS w większości przypadków kształtuje się na poziomie 5 - 11%. Do tego dochodzi podatek 12% odprowadzany od zawartych zakładów.

 

Przykład:

Stawiając 100zł na zdarzenie o kursie 2,0. wygrana wynosi 100zł * 2 = 200zł, a następnie 200zł * 0,88 = 176zł.  Więc wygrana wyniesie 176zł, a czysty zysk 76zł. Natomiast liczba 0,88 to współczynnik za pomocą którego odejmowana jest jeszcze wartość 12% podatku. 

Co ciekawe, całkowicie nieopłacalne jest granie na kursy mniejsze niż 1,14, bo niezależnie jaki byłby wynik, to gracz poniesie stratę. Np. obstawiając kurs 1,10 za 100zł, będzie: 1,10 * 100zł * 0,88 = 96,8zł. Czyli gdyby nawet zdarzenie weszło to wygrana wyniosłaby mniej niż wynosiła postawiona stawka.

 

Minimalna stawka na jeden zakad to 2zł.

 

Wpłaty/Wypłaty
Dostępny jest m.in. Skrill, płatności przelewy.pl, wpłacić można również w punkcie naziemnym.
Należy zwrócić uwagę na zapis w regulaminie:

 

III. Uczestnik gry ma prawo zgłoszenia polecenia dokonania wypłaty wygranej w ciągu 3 miesięcy liczonych od daty ogłoszenia oficjalnych wyników ostatniego typowania, objętego danym zakładem. Po upływie tego terminu uczestnik gry traci prawo do wygranej z wyjątkiem postanowień opisanych w pkt 8.4.
IV. Za każdym razem gdy uczestnik gry przeznaczy na zawarcie nowego zakładu środki (w całości lub w części) uzyskane z wygranej, które nie zostały wypłacone, od tej chwili termin do zgłoszenia polecenia wypłaty wygranej, o którym mowa w pkt 8.3, odnośnie tej części wygranej rozpoczyna bieg od nowa.


A więc aby nie utracić wygranej, należy wypłacić wygraną w ciągu trzech miesięcy, lub pamiętać aby w ciągu 3 miesięcy zagrać jakiś typ, co "przedłuży" ważność wygranej.

 

Informacje dodatkowe:
Bukmacher oferuje bonus startowy do 200zł (jednak wpierw polecam poczytać regulamin o bonusie)

 

Zalety:
- polska wersja językowa (ale to raczej oczywiste)
- możliwość zawarcia zakładu przez internet lub w punkcie naziemnym - do wyboru
- w miarę szybki kontakt z obsługą
- dostępne zakłady na żywo
- do wyboru wiele dyscyplin sportowych
- na stronie dostępne wyniki livescore

 

Wady:
- wysoka marża, a więc niskie kursy
- od zakładów naliczany 12% podatek, co jeszcze bardziej zmniejsza potencjalny zysk
- granie bardzo niskich kursów odpada, gdyż przynosi straty niezależnie od wyniku zdarzenia
- utrata wygranej w przypadku jej nie wypłacenia lub nie zagrania za jej choćby część w okresie 3 miesięcy

 

Podsumowując, STS w mojej ocenie przeznaczony głównie dla osób bez dostępu do internetu, lub dla osób dla których nie liczy się zysk, a jedynie przyjemność z grania i ewentualnie sentyment do wieloletniej polskiej firmy bukmacherskiej. 

 

Link: https://www.sts.pl

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

FREEBET esportowy na START + bonus nawet do 1000 PLN!

Jeżeli nie masz jeszcze konta na STS  po prostu je załóż, a dostaniesz od freebet czyli darmowy zakład bez depozytu o wartości 25 PLN! To akcja specjalna, z której trzeba skorzystać!

Trwają Mistrzostwa Świata w League of Legends, a z tej okazji zakłady bukmacherskie STS przygotowały dla was PREZENT.

Wystarczy, że podczas zakładania konta na STS , w trakcie rejestracji w polu „kod promocyjny” wpiszesz „NERVA” (akcja trwa od 9 do 12 października). To wystarczy, by freebet o wartości 25 PLN wylądował na Twoim koncie bonusowym. Bez konieczności wpłacania pieniędzy, będziesz mógł sprawdzić się w typowaniu.

5bbc96021aff4_FREEBETesportowynaSTARTSTS.thumb.png.d92ba90c5b0a04807c5b18b7eed5cefa.png

Przy pierwszej wpłacie, dostaniesz jej równowartość na konto bonusowe, nawet do 1000 PLN!

Edytowane przez Zgorzaly

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

A propo bonusu powitalnego w kwocie do 1000zł. Zachęcam do czytania regulaminów tego typu bonusów i promocji, bo na różnych grafikach reklamowych, co oczywiste, nie mówią wszystkiego! 

A w tym przypadku nie przeczytawszy regulaminu można się nieźle przejechać z tym bonusem powitalnym. I nie chodzi tylko o konieczność 3-krotnego obrotu bonusem, ale nawet możliwości wystąpienia problemu z wypłatą samego... depozytu. Fragment regulaminu:

Cytuj

5. Wypłaty pierwszego wpłaconego depozytu do kwoty 500 zł można dokonać dopiero po zawarciu dowolnych zakładów za łączną stawkę odpowiadającą jednokrotności kwoty depozytu do 500 zł, z minimalnym kursem całkowitym wynoszącym 1,5. Część kwoty pierwszego wpłaconego depozytu przewyższająca wartość 500 zł (z wyłączeniem tej wartości), może być wypłacona w dowolnie wybranym momencie bez konieczności spełnienia warunków zawartych w niniejszym ust.

Czyli, jeśli nowy użytkownik będzie chciał skorzystać z tego bonusu i wpłaci depozyt o wartości do 500zł, to będzie mógł go wypłacić dopiero gdy go 1-krotnie obróci obstawiając zakłady z kursem minimum 1,5. W przypadku większego depozytu, i tak 500zł trzeba raz obrócić, a reszta kwoty jest od razu dostępna do wypłaty. Ale marne to pocieszenie. 

Edytowane przez Polon

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.



  Radar

  Komunikator inwestycyjny
  Wczytaj więcej
 • FUNDUSZE GWARANCYJNE

  Bizzilion - aktywny

 • Aktualności

 • Najnowsze newsy firm

 • Profile firm

 • Posty

  • Niestety, program ze względu na sytuację na rynku krypto zawiesił swoją działalność, zawiesił depozyty i naliczenia, i czeka na lepsze okoliczności, co ma nastąpić w ciągu 6 miesięcy:   " Witajcie, drodzy klienci Dominant Finance, Jak wiesz, nasza Umowa z klientem pozwala nam podejmować środki nadzwyczajne, gdy rynki lub instrumenty rynkowe nie działają prawidłowo. Obecnie mamy powody, by sądzić, że rynek kryptowalut jest zbyt ryzykowny do prowadzenia aktywnej działalności handlowej i, jak pokazuje praktyka, w pełni niewiarygodny dla większości z was. Z powodu ogólnego negatywnego nastroju na rynku lub z innych przyczyn, widzimy całkowitą utratę zainteresowania Dominant Finance przez naszych klientów i potencjalnych inwestorów. Od początku 2019 r. Staraliśmy się zrobić wszystko, aby wzbudzić zainteresowanie naszych partnerów i liderów w naszej firmie, ale, niestety, tak się nie stało. Nie widzimy powodu, aby nadal działać zgodnie z zasadami MLM, dlatego całkowicie zawieszamy nasz program partnerski. Zmieniły się również nasze warunki inwestowania. Bazując na tym, że krytyczna sytuacja na rynku kryptowalut osiągnęła swój szczyt, zdecydowaliśmy się zakończyć handel na dobę, aby zmniejszyć ryzyko finansowe, które wcześniej czy później może doprowadzić do utraty naszego kapitału inwestycyjnego. Obecnie warunki inwestycyjne Dominant Finance są następujące: 1. Nie ma możliwości doładowania konta i utworzenia depozytu;
   2. Naliczanie dziennych zysków z wcześniej zakupionych pakietów inwestycyjnych zostało zakończone z powodu zawieszenia obrotu dziennego i braku możliwości generowania zysków z tygodniowych płatności;
   3. Porzucenie średniookresowej strategii handlowej i pozycji zamykających dla wszystkich altelloinów w celu zminimalizowania ryzyka finansowego w przypadku możliwego spadku rynkowego;
   4. Przejście na strategię inwestycyjną (długoterminową) z dywersyfikacją kapitału obrotowego na: 50% USD i 50% BTC, w celu czerpania zysków z ich osiągnięcia, niezależnie od terminu handlu;
   5. Wszyscy klienci Dominant Finance zostaną zwróceni w całości w depozytach iz niewielkim zyskiem, po tym jak firma osiągnie zysk w wysokości 140%, począwszy od dnia dzisiejszego. Zysk można osiągnąć, gdy Bitcoin obniży się do 1.200 USD lub wzrośnie do 15 000 USD;
   6. Dominant Finance przewiduje rozpoczęcie płatności na bieżące depozyty w ciągu 6 miesięcy, począwszy od dzisiaj, ale tylko wtedy, gdy rynek kryptowalut nie stoi w miejscu i pokazuje dobre impulsy dla naszych handlowców do blokowania części dochodowych pozycji. Podsumowując, po raz kolejny chcemy zadeklarować wszystkim naszym klientom, że Dominant Finance nie zaprzestaje działalności i nie zrzeka się swoich zobowiązań wobec klientów. Postanowiliśmy działać racjonalnie i: - zablokował program partnerski i zdolność do tworzenia depozytów, ze względu na całkowity brak zainteresowania firmą przez naszych klientów i potencjalnych inwestorów;
   - zatrzymywał codzienne rozliczenia międzyokresowe i tygodniowe płatności, aby zminimalizować ryzyko utraty kapitału i skoncentrować się na konserwatywnej strategii rynkowej. Uwaga: po rozliczeniu wszystkich naszych klientów z bieżących depozytów zamkniemy naszą firmę. Usuń reklamy Dominant Finance ze wszystkich swoich zasobów, ponieważ nie można już rejestrować się w naszej firmie. Z poważaniem,
   Dominująca Finanse"   Przenoszę do zawieszonych.
  • Jest z kombinacją znaków, cyfr, liter z pewnością nie jakieś daty itp. Po adresie IP wynika, że Filipiny ale cholera wie czy admin też nie namieszał bo i takie przypadki również się zdarzały. Ważne, że wyprostowane ale ze stratą dwóch wypłat a to niech będzie jako przestroga dla innych.
  • Pioneer na tydzień
   Grid ilość reklam: 8
   wartość: $0.0075 -  $0.001
   klik poleconego: $0.0015 - $0.003 / $0.001 - $0.002
   max. DR: 150
   max. RR: 250
   minimum do wypłaty: $3
   metody wypłat: PM, Payeer
   czas oczekiwania: Manual
   odstęp między wypłatami: 7
   dzienny zarobek: $0.034 link polecający: http://www.dinbux.com/?ref=eszmal
  • Odczekałem miesiąc, aby mieć bardziej miarodajne informacje na temat wysokości zysków z dywidendy. Otrzymałem cztery wypłaty. Wychodzi 1,3% miesięcznie. Rocznie około 15%. Wyplata w ETH. Pomijając dywidendę uważam, że BIX jest mocno niedowartościowany. Bibox to jedna z większych giełd, a kapitalizacja rynkowa tokena BIX jest niska. Moim zdaniem jest tu spora możliwość na wzrosty.
×