Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Polon

STS - polski bukmacher - www.sts.pl

Recommended Posts

Do forumowej listy bukmacherów dodaję serwis bukmacherski STS.

Bukmacher STS należy do grupy tak zwanych bukmacherów legalnych. Dzięki temu, zyski grających są mniejsze niż u tzw. bukmacherów nielegalnych, a w pewnych okolicznościach może pojawić się strata nawet jak zakład będzie wygrany, o czym później. Firma powstała w 1997r i przyjmuje zakłady zarówno przez internet, jak i poprzez sieć około 400 punktów rozlokowanych na terenie kraju.

Kursy
STS oferuje stosunkowo niskie kursy. W porównaniu do tzw. bukmacherów nielegalnych w wielu przypadkach kursy te są niższe, jednak porównując STS do kilku tzw. legalnych bukmacherów, to wysokość kursów wydaje się być u nich zbliżona.

Marża w STS w większości przypadków kształtuje się na poziomie 5 - 11%. Do tego dochodzi podatek 12% odprowadzany od zawartych zakładów.

Przykład:

Stawiając 100zł na zdarzenie o kursie 2,0. wygrana wynosi 100zł * 2 = 200zł, a następnie 200zł * 0,88 = 176zł.  Więc wygrana wyniesie 176zł, a czysty zysk 76zł. Natomiast liczba 0,88 to współczynnik za pomocą którego odejmowana jest jeszcze wartość 12% podatku. 

Co ciekawe, całkowicie nieopłacalne jest granie na kursy mniejsze niż 1,14, bo niezależnie jaki byłby wynik, to gracz poniesie stratę. Np. obstawiając kurs 1,10 za 100zł, będzie: 1,10 * 100zł * 0,88 = 96,8zł. Czyli gdyby nawet zdarzenie weszło to wygrana wyniosłaby mniej niż wynosiła postawiona stawka.

Minimalna stawka na jeden zakad to 2zł.

Wpłaty/Wypłaty
Dostępny jest m.in. Skrill, płatności przelewy.pl, wpłacić można również w punkcie naziemnym.
Należy zwrócić uwagę na zapis w regulaminie:

III. Uczestnik gry ma prawo zgłoszenia polecenia dokonania wypłaty wygranej w ciągu 3 miesięcy liczonych od daty ogłoszenia oficjalnych wyników ostatniego typowania, objętego danym zakładem. Po upływie tego terminu uczestnik gry traci prawo do wygranej z wyjątkiem postanowień opisanych w pkt 8.4.
IV. Za każdym razem gdy uczestnik gry przeznaczy na zawarcie nowego zakładu środki (w całości lub w części) uzyskane z wygranej, które nie zostały wypłacone, od tej chwili termin do zgłoszenia polecenia wypłaty wygranej, o którym mowa w pkt 8.3, odnośnie tej części wygranej rozpoczyna bieg od nowa.

A więc aby nie utracić wygranej, należy wypłacić wygraną w ciągu trzech miesięcy, lub pamiętać aby w ciągu 3 miesięcy zagrać jakiś typ, co "przedłuży" ważność wygranej.

Informacje dodatkowe:
Bukmacher oferuje bonus startowy do 200zł (jednak wpierw polecam poczytać regulamin o bonusie)

Zalety:
- polska wersja językowa (ale to raczej oczywiste)
- możliwość zawarcia zakładu przez internet lub w punkcie naziemnym - do wyboru
- w miarę szybki kontakt z obsługą
- dostępne zakłady na żywo
- do wyboru wiele dyscyplin sportowych
- na stronie dostępne wyniki livescore

Wady:
- wysoka marża, a więc niskie kursy
- od zakładów naliczany 12% podatek, co jeszcze bardziej zmniejsza potencjalny zysk
- granie bardzo niskich kursów odpada, gdyż przynosi straty niezależnie od wyniku zdarzenia
- utrata wygranej w przypadku jej nie wypłacenia lub nie zagrania za jej choćby część w okresie 3 miesięcy

Podsumowując, STS w mojej ocenie przeznaczony głównie dla osób bez dostępu do internetu, lub dla osób dla których nie liczy się zysk, a jedynie przyjemność z grania i ewentualnie sentyment do wieloletniej polskiej firmy bukmacherskiej. 

Link: https://www.sts.pl

FREEBET esportowy na START + bonus nawet do 1000 PLN!

Jeżeli nie masz jeszcze konta na STS  po prostu je załóż, a dostaniesz od freebet czyli darmowy zakład bez depozytu o wartości 25 PLN! To akcja specjalna, z której trzeba skorzystać!

Trwają Mistrzostwa Świata w League of Legends, a z tej okazji zakłady bukmacherskie STS przygotowały dla was PREZENT.

Wystarczy, że podczas zakładania konta na STS , w trakcie rejestracji w polu „kod promocyjny” wpiszesz „NERVA” (akcja trwa od 9 do 12 października). To wystarczy, by freebet o wartości 25 PLN wylądował na Twoim koncie bonusowym. Bez konieczności wpłacania pieniędzy, będziesz mógł sprawdzić się w typowaniu.

5bbc96021aff4_FREEBETesportowynaSTARTSTS.thumb.png.d92ba90c5b0a04807c5b18b7eed5cefa.png

Przy pierwszej wpłacie, dostaniesz jej równowartość na konto bonusowe, nawet do 1000 PLN!

Edited by Zgorzaly

A propo bonusu powitalnego w kwocie do 1000zł. Zachęcam do czytania regulaminów tego typu bonusów i promocji, bo na różnych grafikach reklamowych, co oczywiste, nie mówią wszystkiego! 

A w tym przypadku nie przeczytawszy regulaminu można się nieźle przejechać z tym bonusem powitalnym. I nie chodzi tylko o konieczność 3-krotnego obrotu bonusem, ale nawet możliwości wystąpienia problemu z wypłatą samego... depozytu. Fragment regulaminu:

5. Wypłaty pierwszego wpłaconego depozytu do kwoty 500 zł można dokonać dopiero po zawarciu dowolnych zakładów za łączną stawkę odpowiadającą jednokrotności kwoty depozytu do 500 zł, z minimalnym kursem całkowitym wynoszącym 1,5. Część kwoty pierwszego wpłaconego depozytu przewyższająca wartość 500 zł (z wyłączeniem tej wartości), może być wypłacona w dowolnie wybranym momencie bez konieczności spełnienia warunków zawartych w niniejszym ust.

Czyli, jeśli nowy użytkownik będzie chciał skorzystać z tego bonusu i wpłaci depozyt o wartości do 500zł, to będzie mógł go wypłacić dopiero gdy go 1-krotnie obróci obstawiając zakłady z kursem minimum 1,5. W przypadku większego depozytu, i tak 500zł trzeba raz obrócić, a reszta kwoty jest od razu dostępna do wypłaty. Ale marne to pocieszenie. 

Edited by Polon

Do końca kwietnia z kodem BETSTS - darmowe 29 PLN na zakłady. Warunki obrotu: musimy zagrać zakłady za łączną sumę 87 złotych (czyli x3 przyznaną kwotę bonusu), a minimalny kurs pojedynczego kuponu wynosi 1,91.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Chatbox

You don't have permission to chat.
    Load More
  • FUNDUSZE GWARANCYJNE

MegaPawnShop - aktywny $1000

Bizzilion - aktywny $1000

• News

• Latest companies news

• Companies

• Nie jasnowidz. Widzę jakie kity wciskasz tu na forum. Chyba nie chcesz powiedzieć, że masz rozdwojenie jaźni i co innego działasz tu a co innego poza forum.  Znów, tradycyjnie pudło. A do pudła dołożone kolejne łgarstwo.  Ja nie przedstawiałem tu żadnej teroii spiskowej. Stwierdzam wyłącznie fakt, że nie dałeś żadnego dowodu na poparcie żadnej z prezentowanych przez Ciebie tez.  To nie teoria. To fakt. A do moich postów nigdy nie odniosłeś się merytorczynie. Nigdy! Nie rozumiem co to ma do rzeczy. Zacznijmy od tego, że przeważająca większość projektów na tym forum to nie żadne biznesy tylko piramidy finansowe. DIC także dla uczestników nie jest żadnym biznesem lecz miejscem, w którym wydają kasę. Sklepem bardziej. Kupując bułkę nie robisz biznesu. Kupując diament też. W ogóle nie jestem w stanie zrozumieć manii nazywania biznesem wszyskiego co ma stronę internetową. Biznesem jest zakup paczki reklamowej. Biznesem jest zakup diamentowego piasku. Biznesem jest zakup scamcoina.  Ja rozumiem potrzebę połechatania potencjalnej ofiary. Ale na litośc Boską. Nazwyanie gostka biznesmenem bo kupił diamencik to gruba przesada. Nazwyanie kogoś biznesmenem, bo polecił komus niekorzystną lokatę w DIC - także nie uprawnia do miana biznesmena... Toche pokory i opamiętania. I tak na marginesie. To, że krytykuję bezkrytyczne, kłamliwe twierdzenia zaganiaczy w tym czy innym projekcie nie oznacza, że w nim nie uczestniczę czy też nie widzę potencjału zarobkowego albo sposobu jak w nim zarobić.  To też w sumie dość proste.   Znów łżesz.  Nie negowałem dywersyfikacji tylko napisałem, że nie podzielam tej teorii. Ba jasno napisałem, że jej nawet nie kontestuję. To Ty prubujesz wcisnąć mi dziecko w brzuch swpimi twierdzeniami powtarzając powielokroć swoje łgarstwa. Ja jestem cierpliwy i możesz mi wierzyć, że za każdym razem gdy będziesz łgał ja Twoje kłamstwo - szczególnie na mój temat - sprostuję. Jeśli komukolwiek zarzucasz błędne twierdzenia to może łaskawie wskazałbyś konkretnie do których twierdzeń się odnosisz i jaki Ty widzisz określone kwestie. Szczególnie, że nie przypominam sobie bym w tym wątku dokonywał odniesień do zarządzania kapitałem. Która informacja jest błędna? Czy nie jest prawdą, że uczestnik nie nie może wypłacić raz wpłaconej do projektu gotówki? Czy nie jest prawdą, że wpłacone środki może wydać jedynie na ściśle określone produkty, w ściśle okreslonych miejscach sprzedaży? Czy nie jest prawdą, że w owych punktach ceny są nieco większe od powszechnie występujących na rynku? Czy nie jest prawdą, że DIC nie oferuje sprzedaży na raty? Czy nie jest prawdą, że DIC oferuje przyjmowanie przedpłat i nie oferuje w związku z tym żadnego opustu? Czy nie jest prawdą, że oferowane kamienie są kamieniami zestandaryzowanymi? To proste pytania ale jeśli masz problem z odpowiedzią na nie wskaż tę, która wg Ciebie jest nieprawdziwa... Jedną choćby... Będziesz łaskaw wskazać to miejsce. Bo póki co to raczej Ty zdajesz się nie zauważać, że każdy brylant jest diamentem a Ty kupując brylanty - bo akurat brylanty a nie surowe diamenty są w ofercie - o tym zapominasz... Znów łżesz. Pewnie dlatego nie raczysz wykazać swych racji choćby wskazując stosowne cytaty na poparcie swojej kłamliwej tezy. Wóeczas bowiem każdy widziałby jak na dłoni to, że prawdę napiszesz chyba tylko gdy się pomylisz... Ale dam CI szansę... Wskaż odpowiednie cytaty,  bo może Cię niesprawiedliwie oceniłem i może tylko masz problemy ze zrozumieniem a zacytowanie tekstów do których się odnosisz pozwoli Ci dostrzec Twój błąd   Ależ jak najbardziej ma! Ja naprawdę chciałbym poznać dowody na poparcie Twoich twierdzeń i usilnie do ich wskazania Cię zachęcam.  Ty z jakichś powodów jednak nie chcesz odnieść się ani do żadnego zarzutu ani wykazać swoich twierdzeń. Ja ciąglę żywię nadzieję, że to się zmieni...
    • Ależ oczywiście. Dlatego też inwestowanie na tym rynku, szczególnie w nowo powstające coiny czy tokeny jest skrajnie ryzykowne oparte przedw wszyskim na reputacji twórców w poprzednich projektach. To ostatnie da się wykazać aczkolwiek ciagle nalezy mieć na uwadze, że to tylko historia.  I tak generalnie inwestycje na tym rynku są prezentowane. No i gdzie z tymi danymi mozna się zapoznać? Choćby w ramach której spółki "holdingu" panowie działają? Czy i gdzie publikują raporty? Czy i jak tworzone są rezerwy? Jaka część środków i na jakiej podstawie trafia do OMEGI? Zauważ, że to nie ja a Wy mówicie o transprentności. Ja oceniam rzeczywistość taką jaką widzę, w oparciu o to co mogę zweryfikować. Dziwnie wygląda transparentność ograniczająca się do tego, że gdzieś, ktos może pojechać i coś tam przez dziurkę od klucza wykukać. Inaczej jednak brzmi przekaz w którym ktoś kategorycznie stwierdza, że firma ma zewnętzrne źródła finansowania (i ty wymienienie kilku rzekomych źródeł) i oponetn nic nie wie o firmie bo w niej nie jest więc nie powinien się wypowiadać a inaczej stwierdzenie, że takie jest twierdzenie firmy ale brak jest jakichkolwiek wiarygodnych źródeł potwierdzających te twierdzenia. Te drugie jest rzetelną informacją. To pierwsze desinformacją. Wręcz przeciwnie! Niewywiązywanie się z obowiązków informacyjnych jest również istotną informacją. To po pierwsze. Po drugie, co bardziej istotne. Żadna z ww. firm nie oferuje publicznie przyjmowania depozytów w zamian za udział w zysku firmy w zamian za ten deopzyt (inwestycję). Po trzecie, i najistotniejsze. Przenieś dyskusje na teematy innych firm do właściwych wątków a zapewne - może ku Twojemu zaskoczeniu - zauważysz, że w wielu przypadkach Twoje uwagi co do wiarygodności i ryzyk związanych z tymi firmami zostanie podzielonych przez dyskutantów. Tu nie toczy się dyskusja czy inne firmy robią wszyskok full legal, w pełni transparentnie czy też bezpiecznie dla swoich uzytkowników. Tu dyskutujemy o OMEDZE. A na to czy OMEGA działa transparnetnie, czy może wykazać cokolwiek z tego co twierdzą jej admini albo polecający ten projekt nie ma żadnego znaczenia to jak działają inne firmy.
    • Omega - wypłata z 19.04.2019r.
      (3200BB = 3200 Euro ~ 13 760zł)