Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

maciek

[SCAM] UInvest - zmienny zysk co miesiąc - uinvest.com.ua - dyskusja ogólna

Recommended Posts

co myslicie o cegielni 930 akcja i 160 miesieczny zarobek. no i mam pytanie jezeli bede chcial po 10 miesiacach sprzedac akcje to od razu ja ktos odkupi czy bede musial sobie znalesc nabywce >?

co myslicie o cegielni 930 akcja i 160 miesieczny zarobek. no i mam pytanie jezeli bede chcial po 10 miesiacach sprzedac akcje to od razu ja ktos odkupi czy bede musial sobie znalesc nabywce >?

17% miesięcznie, ładnie :) Tak UInvest kupi po cenie 930 a może trafić się tak, że ktoś nawet więcej zapłaci za tę akcję.

uinvest dodaje nowy projekt : fabryka rur  :

"Location: Ukraine, Chernihivska oblast

Business: Pipes production factory

Period of business activity: 4 years

Funds required: $166,000

Monthly earnings: $25,600

Property listings -Three production departments, administrative building, covered storehouse for raw materials, equipped site for storing finished porduction (2,440 sq.m), private ownership.

Employees -26.

Equipment list -Fully equipped pipes production extrusion line.

Prospects -Polyvinylchloride pipes production factory located in Chernigov region. The factory's experience gained over 9 years of performance has contributed to establishing efficient system of cooperation for increasing amount of buyers and customers who are the best indicator of quality work and ensure profitable investments. Qualified staff, flexible pricing policy, wide range of products, high quality, and timely orders fulfillment - all these create fine reputation and attract new customers, and the factory’s high potential guarantees shares prices rising in the future. The factory produces plastic pipes from the most durable and safe materials with the latest technologies. Today PVC pipes manufacturing is one of the most prospective industry fields due to the plastic pipes special characteristics, and with investing money into this project you create a basis for your sustainable profit.

Regards,

UInvest Support Team"

powodzenia z uinvest :)

oraz najpopularniejszy projekt miesiaca :

"Carpathians Hotel & Restaurant

Business: Hotel & Restaurant

Period of business activity: 3 year

Assessed value: $448,000

Monthly earnings: $70,000"

Dziś dostałem laptopa  :D :D :D :D

Bardzo dziękuję za głosy. Jak widać UInvest to realna firma.

http://img231.imageshack.us/img231/6816/dscn0044p.jpg

http://img233.imageshack.us/img233/9176/dscn0050d.jpg

gratulacje !  i powodzenia w osiagnieciu internetowego sukcesu !

uinvest sie wywiazalo elegancko ze swoich zobowiazan

Dziś dostałem laptopa  :D :D :D :D

Bardzo dziękuję za głosy. Jak widać UInvest to realna firma.

http://img231.imageshack.us/img231/6816/dscn0044p.jpg

http://img233.imageshack.us/img233/9176/dscn0050d.jpg

gratulacje !  i powodzenia w osiagnieciu internetowego sukcesu !

uinvest sie wywiazalo elegancko ze swoich zobowiazan

to jednak w moich oczach nie do konca oznacza iz uinvest dokonuje prawdziwych inwestycji , laptop pewnie zostal zakupiony za pieniedze inwesujacych z uinvest  

Pewnie jak już upadną to przyjedzie do niego po laptopa ukraińska mafia  uglystupid2

Gratuluje otrzymania laptopa :). Chociaż mnie martwi to że nadal nie dostałem dokumentów.

Gratuluje otrzymania laptopa :). Chociaż mnie martwi to że nadal nie dostałem dokumentów.

Musisz się upomnieć o dokumenty na support@uinvest.com.ua ja tak zrobiłem i dostałem po tygodniu a ile czekasz?

Gratuluję RaDeoN1992, laptop poszedł do dobrej osoby :)

W związku z całym zamieszaniem z ich serwerem napisałem do nich, że nie dostałem kasy za akcje i kilka dni temu doszła na PP. Dzisiaj patrzę, jest odpowiedź od nich, że mieli problemy i drugi raz wysłali kasę :)

Friday newsletter - a few events that worth uinvestors’ attention

Uinvest launches brand new affiliate system

Yesterday we introduced new terms for our affiliate partners, the terms are based on simple principle: those who can work more will earn much more! Our generous commission became even more attractive - now you can earn up to 15%! Find more details in your account and make even more money with UInvest!

New Project has been posted

We finally posted Pipe manufacture project. Significant part of its shares has already been sold; check the project in your Assets Management section for details.

UInvest awarded MacBook Air

Do you remember the contest we ran this summer? It was hot July, there were lots of emotions from participating uinvestors concerning the contest. Well, yesterday we received an email from its winner, Jerzy Lipowicz whose story gained the most votes during the contest. This guy is happy because he finally received the prize, new MacBook Air! You may congratulate him at this thread on our forum https://uinvest.com.ua/forum/index.php?topic=405.0, he deserves it!

Royal Dutch Shell to invest $800 mln in Ukraine shale gas production

Royal Dutch Shell will invest $800 million in geological exploration and production of shale gas in eastern Ukraine, Energy Minister Yury Boyko said on Wednesday.

"The investment will reach $800 million. This is the first significant joint agreement which gives us an opportunity to increase gas production in our country in the nearest future," Boyko said after signing the contract between Shell and Ukraine's Naftogaz energy company.

Next letter will be issued on Friday 9th of September. Stay tuned!

Regards,

UInvest Support Team

Gratuluję RaDeoN1992, laptop poszedł do dobrej osoby :)

W związku z całym zamieszaniem z ich serwerem napisałem do nich, że nie dostałem kasy za akcje i kilka dni temu doszła na PP. Dzisiaj patrzę, jest odpowiedź od nich, że mieli problemy i drugi raz wysłali kasę :)

Na Twoim miejscu bym był fair i to im zgłosił i oddał. Według mnie ludziom zdarzają się pomyłki i nie można ich wykorzystywać.

Guest Cyber-dog

Gratuluję lapka;);) - Ja też nie dostałem dokumentów ale napisałem do supportu kilka dni temu i napisali, że raz dwa wyślą - bo 70dni czekałem i nic - a profity naliczane bezproblemowo:)

Witam wszystkich:)

od roku jestem w pewnej lokacie, dostaję tam ładny %, teraz trochę kaski wpadło to postanowiłem gdzieś wpłacić, ale dla bezpieczeństwa nie w te samo miejsce, więc sobie szukałem i natrafiłem na uinvest :) trochę tu stron jest, więc prosiłbym o pomoc:) powiedzcie, jak to jest z uinvest, jest jakieś ryzyko utraty pieniędzy ? zawsze płacili i płacą systematycznie?

i ogólnie jak sytuacja wygląda tam aktualnie, warto wchodzić w to ?:)

z góry dzięki za odpowiedź

nedved05

więc sobie szukałem i natrafiłem na uinvest :) trochę tu stron jest, więc prosiłbym o pomoc:) powiedzcie, jak to jest z uinvest, jest jakieś ryzyko utraty pieniędzy ? zawsze płacili i płacą systematycznie?

i ogólnie jak sytuacja wygląda tam aktualnie, warto wchodzić w to ?:)

ryzyko utraty pieniedzy jest oczywiscie, i to duze , po prostu uinvest sie moze zwinac w kazdym momencie , znikna bez sladu tak jak inne hyipy , do tej pory placili na czas i wciaz sa sygnaly o zaplatach otrzymanych , czy warto w to wchodzic ? jesli ma sie pieniadze ktorych sie nie obawia stracic to mozna sprobowac,

powodzenia z uinvest :)

hmmm ogolnie to sie zrazilem do hyipow kiedys;) jakby na to nie patrzac, wplacajac $ do hyipa na rok to strasznie dlugo, bo tylko na rok tam sa do wykupienia akcje ?

hmmm ogolnie to sie zrazilem do hyipow kiedys;) jakby na to nie patrzac, wplacajac $ do hyipa na rok to strasznie dlugo, bo tylko na rok tam sa do wykupienia akcje ?

zaczynasz zarabiac na swojej akcji zaraz po zakupie , profit jest naliczny miesiecznie , akcje mozna sprzedac kiedy sie chce

hmm a najtansze jakies akcje ile kosztuja aktualnie ?

ja kupowalem za jakies 18 dolarow jedna , zalezy kiedy co maja do sprzedania , czasem im ludzie odsprzedaja to sie znow i u nich pojawiaja z poprzednich firm , mozna tez kupic od innego uzytkownika , mysle ze mozna sie wiecej dowiedziec jak to zrobic piszac albo na ich czacie albo na forum uinvest

Niestety brakuje mi akcji podobnych do vip hotel. Szybko się zwróciły i teraz tylko zarabiają na Siebie już :).