Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

maciek

[SCAM] UInvest - zmienny zysk co miesiąc - uinvest.com.ua - dyskusja ogólna

Recommended Posts

@srebrnamoneta wypłacam co drugi dzień i jeszcze nie było problemu do 30h się zawsze mieścili. Może faktycznie przy większych sumach np. 10k + są opóznienia ale to chyba dlatego że mają jakieś regulaminowe sprawdzenie takich wypłat.

Ktoś to potwierdzi, że przy większych wypłatach są opóźnienia?

Sam nie miałem takich problemów ale kiedyś coś @Ivaho opisywał o problemach z wiekszą wypłatą.

ja miałam zleconą wypłatę 2.04.2013 a doszło mi dopiero 11.04 2013 i to po ticketach potem weryfikacja konta z wysyłką skanu dowodu , a teraz czekam na odpowiedź na ticket w sprawie tego , że jeszcze nie dostałam prowizji od zakupu akcji mojego poleconego

Srebrnamoneta nie byłeś łaskaw napisać, z jakiego systemu płatności skorzystałeś. Bo Liberty Reserve ostatnio ma opóźnienia i wszyscy się na to skarżą. Ale tylko LR. A nie wiem, jaki jest tego powód.

zależy co określimy dużą wypłatą , ja ostatnio  08.04 wypłacałam  i wypłata doszła nawet szybciej na lr niż podany przez nich czas.

dokładnie zlecałam 07.04 godz. 11:09 a doszła 08.04 godz. 09:42

Edited by barus41

Mi też bezproblemowo doszły wypłaty przez ostatnie trzy dni, ale @srebrnamoneta jak dostaniesz już kasę to możesz dać znać na forum.

Proponowalbym aby napisac jak dzialaja lub dzialaly wyplaty sprzed 2-3 dni, bo widze ze Michal99 dostal wyplaty w tym okresie. Co do samego uinvest to tak obserwuje sobie chat uinvest i jeden user martwi sie o przyszlosc uinvest bo ma jak wielu inwestorow zle skojarzenia dotyczace dotychczasowych inwestycji online. Admin napisal zeby sie nie martwil bo oprocz posiadania legalnych dokumentow rejestracyjnych firmy maja wielkie plany na przyszlosc jesli chodzi o uinvest. Ciekawe o co moze chodzic temu panu ze sztabu support :) Moze powiedza cos wiecej na tej konferencji.

Wyprzedaje akcje w Uinvest, po kazdej sprzedazy akcji robielm wyplate, wszytkie dochodzily bez poroblemu zostala ostatnia za 2450 $ i pojawil sie problem, wyplata wisi od 5dni, napisalem ticket i czekam na reakcje

Wypłaty na Liberty Reserve.

Edited by srebrnamoneta

pisali na chacie ze wylacznie w ciagu dni roboczych odpowiadaja na tickety. Warto tez ustawic priorytet na najwyzszy i dac im znac na live chacie podajac im numer swego ticketa w razie braku odzewu. U mnie zawsze szybko i sprawnie rozwiazywali dany problem wlasnie dzieki ticketom.

ja dzisiaj dostałam odpowiedź na mój ticket, dotyczący co prawda działu partnership, więc w niedzielę też odpowiadają

Edited by barus41

moze od partnership odpowiadaja 7 dni w tygodniu. W billing moga pracowac w dni robocze wylacznie. Zreszta juz jakis czas temu zorientowalem sie ze admini z supportu zaprzeczaja sobie nawzajem co niektorym tezom. Odkrylem to gdy pytalem ich o rezerwacje shares wiec jesli jeden admin nie jest zbyt skory do glebszej pomocy, lepiej poczekac na innego. Mnie osobiscie najbardziej ze wszystkich pomagala zawsze Kseniya, ktora za kazdym razem "przejmowala" moje tickety by je rozwiazac w najmozliwiej szybki sposob.

Dokładnie, warto jest zapytać się o ticket na czacie i podać numer zgłoszenia.. jeśli trafi się jakiś bardziej przyjazny admin to powinno to pomóc. Nie raz widziałem, że ludzie tak robią..

Zleciłem właśnie wypłate na LR.. licze, że dojdzie normalnie:) Chwile nie wypłacałem, widze, że przychodzą już maile.. tylko, że z innego adresu niż wcześniej.

Edited by wodnik

u mnie wypłaty jak w zegarku, zarówno naliczenia za akcje jak i za poleconych....nie mogę narzekać.

takie rozmowy w sumie powinny być w temacie wpłaty/wypłaty nie zaśmiecajmy tutaj już tematu

Edited by pepperoniss
Do zgłoszenia OT w przyszłości proszę używać przycisku "Zgłoś". Pisząc post w wątku tworzysz OT.

pewne przyzwyczajenia staja sie druga natura czlowieka ale w sumie racja. Omawianie spraw dot. wyplat czy wplat powinno byc w odpowiednim dziale.

Edited by pepperoniss
Do zgłoszenia OT w przyszłości proszę używać przycisku "Zgłoś". Pisząc post w wątku tworzysz OT.

Na tickety odpowiadają 7 dni w tygodniu z tym że w week pracuje mniej osób i wiele przechodzi na "dzień roboczy", przeważnie tych mniej ważnych natychmiastowej reakcji, myślę jednak że niebawem przy takim rozwoju Uinvest będziemy mieć na bieżąco odpowiedzi z supportu.

lechiacci28 też mam podobne doświadczenia, niektórzy pracujący w supporcie jakby uczyli się pracy, no ale i tak to wszystko dobrze działa, czasami trzeba mieć trochę cierpliwości ;)

Mnie się zdarzyło parę razy czekać dłużej na wypłatę jak wypadał termin koło 48 h w sobotę lub niedziele. Wtedy mi się nie wyrabiali w przewidywanym terminie. Jeżeli zlecam wypłatę w poniedziałek, wtorek to zawsze mam do 2 dni. Wypłacam po około 300$.

Ci co pracują w suporcie są też dostępni na chacie on-line więc zawsze można z nimi tam porozmawiać co do supportu to zawsze , bez względu na to jakiego działu dotyczył problem, pierwszą odpowiedź dostawałam w ciągu paru godzin i jeżeli wymagało to dodatkowego sprawdzenia ( w wypadku braku wypłaty muszą sprawdzić czy środki faktycznie nie poszły i dlaczego) to trwało to wszystko max do 5 dni ( ja np. tyle czasu załatwiałam nowy pin -przesyłanie skanów do weryfikacji itp.), wysyła się jeden ticket ale ze statusem co najmniej high.

Edited by barus41

W piątek wysłałem ticket odnośnie prowizji od poleconych i odpowiedz była po ok 2 godz jednak tylko z pytaniem o nicki moich referali dosłałem im szczegóły i od 26 godz cisza także @barus41 wszystko by się zgadzało pewnie sprawdzenie im trochę zajmie czasu mam nadzieję że do przyszłeg piątku się odezwą.

Chcecie pogadać o akcjach to chodźcie do tematu strategie inwestycyjne bo zaśmiecacie temat ogólny

:offtopic:

Edited by Robertpl

jaka jest prowizja (pobierana przez UInvest) przy sprzedaży akcji innym użytkownikom?