Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

TRex4eX

[LucreLab] Aktualności

Recommended Posts

jesli ktos wierzy jeszcze w bajki o jakims odkupywaniu udzialow, prace nad stronka, itp to proponuje zejsc na ziemie. Jeszcze jak LL dzialalo to ostrzegalem przed Mr KB. Dla mnie to zwykly cwaniak i scamer, po paru z nim konwersacjach wiedzialem juz z jakim czlowiekiem mam do czynienia

• Like 3

może jakieś info?

Scamer MrKB poszedł na "swoje" i rozwija nowe przedsięwzięcie http://vpltd.pl/.

Obecnie ma jednego i niezmiennie zadowolonego klienta Roberta L.

Opinie naszych klientów

“Od jakiegoś czasu poszukiwaliśmy z żoną rzetelnej firmy, która stworzy i poprowadzi wizytówkę naszej firmy. Wybór padł na VPLTD i nie zawiedliśmy się.â€
Robert L.
13.04.2016

haha dobre, a ten tekst jest jeszcze lepszy: Jesteśmy 5-osobową grupą specjalistów z branży marketingu sieciowego. Przez okres 6 lat działalności obsłużyliśmy już ponad 800 klientów, którzy z powodzeniem prowadzą swoje biznesy. 

Hahahha od dawna bylo widac, jak zalozyciel tego tematu ,,dobrze sie zna'' z MrKB. W sumie to przez naszego Robercika duzo osób weszło do LL

Pan Robert L. to jeden z bardziej znanych użytkowników tego forum ;-) Przynajmniej można to wywnioskować po stylu pisania oraz zawartości znajomych na liście przyjaciół MrKB na FB.

Tak jak pisał ponzisurfer, że jeśli całą energię skupimy wyłącznie na pisanie tutaj literek to pewnie tak będzie.

http://vpltd.pl/.
"
Spotkania osobiste

Na życzenie klienta organizujemy spotkania osobiste, w celu zaprezentowania oferty czy dogadania kwestii prowadzenia kampanii marketingowej.
Spotkania oczywiście są w 100% darmowe."

A tam....

4060af5fa3375.jpg

• Like 2

Na tą chwilę spłaty dla tych co mogą ewentualnie zaszkodzić kamilowi tudzież dla lepszych znajomych.

Reszta figa.

Kto z Was został spłacony ?

-slawek107

-ponzisurfer

Ktoś wspominał o 6 osobach.

Spłacony został ponzisurfer i zamieścił dowód w odpowiedni dziale. Reszta 5 czy 6 osób nie zdecydowała się na potwierdzenie tego z sobie wiadomych powodów. slawek107 raczej nie należy do tej grupy co wynika z postów które pisał zaraz po informacji zamieszczonej przez ponzisurfer a i raczej już Ci sam nie odpowie z powodów dzisiaj zaistniałych.

Tak jak pisał ponzisurfer, że jeśli całą energię skupimy wyłącznie na pisanie tutaj literek to pewnie tak będzie.

Bardziej chodzi mi o to ze sluzby takowych nie scigaja z reguly nigdy, bo w sumie po co, toz to ich praca, okradac innych.

Skoro admin tego scamu potraktował nas w sposób nie mający z etyką, prawem czy zasadami i zwyczajami międzyludzkimi nic wspólnego to dlaczego my mamy traktować go w sposób cywilizowany i nasyłać na niego jakieś służby ? Zróbmy tak samo jak on.

Panowie, nie wiem dlaczego zachowujecie się jakby Kamilek był anonimową osobą, o której miejscu pobytu nic nie wiemy.

Przecież on wam ukradł pieniądze :)

Edited by Gromut

No to podziel się tą informacją ze wszystkimi jeśli Ty wiesz...Dokładnie i na 100% bo że Kraków to każdy wie...

Edited by WskoczPodKoc

[---]
Uważasz, że byłbym tak głupi żeby narazić się na paragraf dotyczący publikacji danych osobowych?
Po prostu mnie szokuje, że niektórzy stracili poważne pieniądze, a nadal liczą na nie wiadomo co :)

Edited by pepperoniss

Zawsze możesz to zrobić na PW, ja chętnie zobaczę jakie masz informacje.

Mnie akurat nie szokuje postawa kogokolwiek kto nawet stracił te 2-3 tyś. USD a zastanawia mnie raczej nonszalancja i traktowanie użytkowników przez zarząd LL a szczególnie to jak i gdzie skończą te [---]

Jeżeli masz jakiekolwiek zastrzeżenia do konkretnych osób to otwórz odpowiedni wątek i przedstaw zarzuty. Teraz to są tylko insynuacje do tego kierowane do konkretnej grupy.

Offtopic. Zachęcam do przestrzegania Regulaminu.

Edited by pepperoniss

MrKB został zablokowany, też macie łzy w oczach? Nareszcie sprawa LucreLab została załatwiona i wszyscy są (nie)zadowoleni. Ten program był świetny, szkoda ,że się skończył tak niespodziewanie. Moim zdaniem został zniszczony przez spisek urzędników, hakerów i oszustów. Czekam na kolejny projekt użytkowników tego forum, oby był równie solidny!

Edited by BartoszBartosz
  • Like 1

Jedyna forma w polsce ktora czeka na zwrot podatku rok. Cholera chyba karuzeal finansowa. Pewnie Kamilowi fiskus zapukał 

Zapodaję aktualność związaną z programem Lucrelab, który prowadził MrKB. Widzę, że MrKB już raczej nie będzie w stanie odpowiedzieć nam w tym temacie.

Uzasadnienie: http://krakow.naszemiasto.pl/artykul/jeden-straszyl-bomba-a-drugi-pochwalil-sie-ze-zabral-4-tony,3822241,art,t,id,tm.html

Czyli nie doczekamy się pieniędzy :(

Ten post, to nie offtop, chcę przypomnieć o tym jak bardzo i na jak duże kwoty zostaliśmy tutaj oszukani i chcę się dowiedzieć co dalej skoro nasz użytkownik forum @MrKB poszedł w grom :)?

Edited by Gromut

Pewnie na forum już nic. Tutaj dostał najwyższy wymiar kary przewidziany Regulaminem.

• Like 1

W tym przedmiocie to może i sam się pochwali, ponieważ jak ostatnio widać polubiał informować o dość ekstremalnych wyczynach.

• Like 2

[---] Bezpodstawne oskarżanie innego użytkownika i prowokacyjny charakter postu. 

Jeśli uważasz że inny użytkownik złamał regulamin forum, zwłaszcza jeśli to dotyczy tak poważnych zarzutów, to należy przedstawić na to dowody.

Edited by Polon
  • Like 1