Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

TRex4eX

[LucreLab] Aktualności

Recommended Posts

Nie ma captcha. To jak teraz zaliczyć reklamę ????? skoro przycisk CONFIRM pozostał i po  kliknięciu pojawia się komunikat :

Please complete the CAPTCHA correctly!  

kaptcha nie kaptcha ... ja się żegnam z programem ... haha 70 x 0,004 plus 2 kaptchy plus kilka klików potwierdzających i czekanie pomiędzy reklamami około minuty (zgłaszałem oczywiście bez konkretnej odpowiedzi) to się równa około 3 godzin dla 30 centów ... jaja nie program ... "no ale będzie długotrwały i stabilny" cyrk

@nesjorx co ma jedno do drugiego?

Zainwestowales moze z 10$, a najglosniej krzyczysz. Mi tam program odpowiada;)

• Like 1

przecież mówię tylko za siebie ... ja uciekam, no może nie podniecam się tym programem, na różnych forach jest o adminach bardzo negatywnie ... tak słyszałem

Dlaczego nie można stworzyć kampanii?

Czy można usunąć kampanię?

Edited by Jack

Jedyne forum z negatywnymi opiniami na temat admina to forum pietruszki. Moze fakt przegladam tylko te najwieksze i tylko na tym jestem aktywny jednak nie zauwazylem.

Na zagranicznych w sumie tylko pietrucha sieje zament.

• Like 1

tak tak 20-40 $ to nie duza inwestycja ale inne podobne programy celuja w ta grupe(az chce sie reinwestowac całosc a nie uciekac jak tutaj ) a tu widac ze tylko mozna inwestowac +8 w górę ale jak zostana tylko ci z grup +8 z 5 reklamami do wyklikania to ciekawe jak program to wytrzyma tysiace niewyklikanych kampani itd

nic normalnie nic nie zacheca do klikania w mniejszych grupach i do inwestowania tych 20-40$ na start (ciekawe ilu ma 200$ aby zainwestowac na start? 1%? )   ani naliczenia ani zadne bonusy  czas na wyklikanie 1 reklamy (5 minuty minumum )  bo tak muli a teraz jeszcze reklamy w takiej drobnicy (a jeszcze recy ktorego nie ma a jak bedzie to tez tylko dla inwestorów z kasa  )

ale cóż zycie powodzenia (szkoda ze niema oficjalnych statystyk ilu jest zarejestrowanych użytkowników) ale program ma sie podobno dobrze to niech działa długo moze za 5 lat wejde z kapitałem na 10G na starcie to nie bede tak narzekał ale teraz moja 4G jest tu nie opłacalna ... przynajmniej w porównaniu z innymi programami 

a zeby nie bylo to aktualnosci sa taki ze strona dziala lepiej ale captcha dalej jest admin.....

edit a no sa staty (od zalogowania w 1 dzien programu ani razu sie jeszcze nie wylogowalem xd )

Edited by ludyslon

Nie wiem kto sieje zamęt, ale zastanawiam się na jakiej podstawie tutaj http://www.firstptcupdate.n.nu/scam-list lucrelab figuruje jako scam...

EDIT

@ludyslon przecież masz na stronie głownej statystyki, a co do mulenia to było kilka dni śmigania bez zarzutu, dziś jakoś zamuliło, ale jest juz ok

Edited by Sisenbon

nikt nie sieje zamętu ... same fakty ... na 1 reklamę jest 9 klików i 2 wpisy, do tego doliczyć mulenie strony, to na 1 reklamkę około 40 sekund plus 20 sekund sam czas trwania reklamy, ogółem minimum minuta na teklamę ... razy 70 sztuk po nie całe pół centa ... mmm godzina i 10 sek. na 30 centów ... oczywiście wyjdzie dłużej, bo nie liczę różnych okoliczności, no i po co te wszystkie cuda ... oglądamy reklamy czy bawimy się w zatwierdzanie uwierzytelniania itd. ... eeeeeetam, ja już zdecydowałem, wychodzę i już, wiem, że praktycznie już straciłem swoje wpłaty, bo admin to czyta i będzie krwawy odzew, ale cóż tam

Dziś zlecona wypłata już na koncie PM :afro:

Tutaj w 50 % @nesjorx ma rację albo "oglądamy" reklamy albo bawimy się w lepienie babek z piasku, które co chwilę się rozsypują.

oczywiście wyjdzie dłużej, bo nie liczę różnych okoliczności, no i po co te wszystkie cuda ... oglądamy reklamy czy bawimy się w zatwierdzanie uwierzytelniania itd. ... eeeeeetam, ja już zdecydowałem, wychodzę i już, wiem, że praktycznie już straciłem swoje wpłaty, bo admin to czyta i będzie krwawy odzew, ale cóż tam

A ja po raz kolejny przekonałem sie ze tego typu programy to takie ciuciubabki i zabawy w kotka i myszke , które to nie pozwolą ci zarobic ,a jak juz odzyska się wkład to to będzie cud .A jak wychodził ten program to sie łudziłem ale raz jeszcze okazuje sie ze to admin ma zarabiac a nie my . Utwierdziła mnie w tym odmowa MrKB  ,na moją propozycje umieszczenia na LL modułu który pozwolił by zarobic userom środki,  pochodzące z zewnątrz LL .

"Currently displaying advertising already!" przy 50 reklamach pokazuje, że już ich nie mam ... no cuda ... a admin mi każe czyścić przeglądarkę ... no o czym tu mówić ... i nie ważne czy mamy zainwestowane 100 czy 10 czy 1 $

[---]

Edited by Polon

Wypłata zlecona koło południa na Payza, doszła przed momentem. 

Na wyższych grupach nie ma tylu reklam, zapraszamy ;) A tak na poważnie, to liczy się fakt, że mamy z adminem jako taki kontakt... Ile razy wkładaliście kasę w biznesy z kosmosu i wcale nie marudziliście przy każdym małym potknięciu... 

Tutaj mamy początek, dajmy chwilę na dopracowanie systemu i dotarcie się... Z naliczeniami nie jest wcale tak źle. Ja wierzę w program i mam nadzieje, że negatywne opinie, które odnoszą się do poprzedniego projektu zostaną zniwelowane przez dobrze funkcjonujący LL.

• Like 2

[---] 

Nie ma potrzeby co chwilę wielokrotnie powtarzać tych samych swoich wypowiedzi.

Edited by Polon

Jedno naliczenie ze sporą ilością reklam i odrazu lamentowanie. Jutro każdy dostanie po jednej reklamie na głowe. Captcha będzie wyłączona na dniach (ta druga).

@Boby

Nie będę dodawał dodatku, który będzie nie opłacalny dla reklamodawców. Sam powiedziałeś, że musiałbym z tym pokombinować. Nie zamierzam kombinować, matematyka mówi sama za siebie.

Nie dogodzę wszystkim ale zgadza się, największy lament jest od osób które nic nie zainwestowały lub wsadziły dolara do programu. Ja wiem w jaką grupę inwestorów celuje i jakie oni mają podejście do branży. Wiele osób ma wręcz do mnie pretensje, że nie robie z tego piramidy 1000% dziennie. Od początku powtarzałem i będę powtarzał, że środki z inwestycji idą w realny obrót a nie w jakieś wyimaginowane portfolia. Co do ilości reklam to dostaliście podwójne naliczenie czyli podwójna ilość reklam. I tak źle i tak niedobrze :) W każdym bądź razie ja będę dalej robił swoje i pchał interesy we właściwą stronę.

• Like 1

o oczywiście ... masz rację to Twój cyrk i Twoje małpy oraz kilku goryli, wiadomo z resztą mówię to otwarcie nie podoba mi się ... więc spadam, no przecież o nic mi więcej nie chodzi, i do tego mam tylko swoje zdanie, obserwacje i tyle ... a Ty pchaj ten interes dalej ... powodzenia

[---] 

Nie ma potrzeby co chwilę wielokrotnie powtarzać tych samych swoich wypowiedzi.

po jednym wyslaniu nie reagowalo wiec nacisnalem kolejny raz i kolejny ... skad moglem wiedziec, ze po 10 minutach dopiero, wszystkie klikniecia wyswietli?????

Ponawiam prośbę o niepowtarzanie się, nie ma potrzeby aż czterokrotnie w ciągu ostatnich 2,5h powtarzać się że opuszczasz program.

Forum nie jest od tego aby wielokrotnie klikać w przyciski. Jak chcesz poklikać to są odpowiednie programy do klikania w reklamy.

Offtop.

Edited by Polon

MrkB , jaka matematyka ? A pochyliłes sie chociaż nad tym ? Zapewniam cie ze to było by opłacalne . A wiesz czemu moduły w AS były nie opłacalne ?

Bo Autosurfon był projektem na polske . Więc jestem pewien ze ten moduł byłby opłacalny dla obu stron tylko trza by było troche sie nad tym skupić  .

A i jestem pewien ze lwia częsc zarobionych srodków z tego modułu , poszła by jako inwestycja do LL .

Fajnie by było, jakby Admin przedłużył rekalmy o jakies 12h w związku z tak działającą dzisiaj stroną.

[---]

Fajnie by było, jakby Admin przedłużył rekalmy o jakies 12h w związku z tak działającą dzisiaj stroną.

Nie przedłuży bo on sam dodał WAIT do strony. Utrudnia użytkownikom klikanie reklam. 

Edited by Polon
Nie ma potrzeby powtarzać pytania które zawarłeś już w wątku dotyczącym problemów.

Wiekszosc marudzacych nie rozumie, ze LL to obligacje AS tylko wetsja 2.0.

Wiadomo, ze programy takie jak forest czy DA moga dawac i 20-30% dziennie, bo u nich kasa wplywa => admin przycina swoja =>kasa wyplywa

tutaj jest tak:

Kasa wplywa => powstaja produkty => produkty zarabiaja => kasa wyplywa.

Jezeli ktos nie widzi roznicy i twierdzi, ze pieniadze w takich serwisach biora sie z kosmosu to faktycznie nie powinien tu inwestowac.

Admin celuje w wyzsze grupy, bo w tej chwili potrzebuje kasy, a nie klikaczy. Moze sie to za miesiac zmieni, ale tego nie wiem.

Prawda jest taka, ze program ma dopiero tydzien i ciezko go oceniac.

Druga prawda jest taka, ze takiego lamentu nie bylo jak DA padlo na miesiac czy jak teraz w forescie jest taki syf w logach, ze nikt nie moze polapac sie ile faktycznie tam zarobil.

Trzecia prawda jest taka, ze admin naprawde poprawil sie pod wzgledem kontaktu z uzytkownikami, bo w AS w ogole go nie mial.

Czwarta prawda jest taka, ze wczoraj strona faktycznie mega mulila i reklamy powinny byc przedluzone.

Dobrego Dnia Zycze;)

Edited by rcielak
  • Like 2

Widzę wszyscy dostają w jeden dzień wyplaty tylko ja mam czekać 3 dni??

Od problemów jest dział techniczny.

Edited by Polon

Dziś po zalogowaniu się na stronę widzę tylko 3 reklamy - super,

klikam wszystkie 3 na IE - super,

strona śmiga jak szalona - super,

z tego całego szczęścia kliknąłem chęć pobrania aktywacyjnych reklam i po otrzymaniu ich i próby ich wy-klikania otrzymuje komunikat "Currently displaying advertising already!".

Ale ogólnie sporo zmian na plus :)

• Like 1