Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

TRex4eX

[LucreLab] Aukcje

Recommended Posts

wczoraj cos koło 1$ , nie pamietam dokładnie - bo nigdzie nie ma zestawienia ( mają to ponoć zrobić).

Trochę się rozkręciłem i proszę bardzo dzisiejsza świeżutka : :D

w2d2tx.jpg

Teraz spisałem za ile wygrałem dokładnie : $1.3800 . :P

Wcześniej ktoś wygrał reklamę o wartości 1 $ za coś koło 1,2 $ , widzę więc że nie wszyscy znają jeszcze  zasady tych aukcji .

Edited by rafik21

Dodaj jeszcze do końcowego bilansu wartość bidów. :)

Edited by kusmider

to po co licytowac jesli wartosc przekracza 1 $? mnie jeszce nie wrocily dolary za wygrana aukcje za 4 usd zaplacilem za nia cos kolo 2,3$ takze troszke do przodu tylko ze po wygranej aukcjii saldo pokazlo mi - 3,9 usd i po wyklikaniu reklamy malem 0,1 usd na koncie a powinienem miec 4 takze tez jeszce czekam na wyrownanie

Nowy programista bardzo przyśpieszył działanie aukcji ;) Chyba zlecę mu lekką optymalizacje paru dodatków żeby strona śmigała jeszcze płynniej...

Ostatnia oferta na aukcji poszła za 3,18$ (reklama o wartości 3$). Nijak nie mogę zrozumieć sensu takiego podbijania ceny, bo jaka tu korzyść? 0,18$ dopłacone + 5% "podatek" od wartości reklamy + niemała ilość bidów. Komuś się chyba przelewało. :D

(No chyba że "testowa aukcja" oznaczała aukcję wirtualną, tylko do czystych testów)

taką aukcję możesz wygrać nawet za jedno podbicie, jeżeli nikt Cibie nie przebije i wtedy jesteś dużo na plus

Hm, ale przecież i tak musiałbym zapłacić 3,18$ za reklamę o wartości 3$? :)

Widocznie niektórzy userzy nie znają zasad aukcji i sobie przepłacają za reklame

Nie wiem jaką specjalną wiedzę należy posiadać aby za reklamę o wartości np. 1.00$ płacić choćby 1.01$ ;)

Wieczór dodam obszerny opis aukcji ;)

Nie wiem jaką specjalną wiedzę należy posiadać aby za reklamę o wartości np. 1.00$ płacić choćby 1.01$ ;)

Jest jeszcze opcja, że ktoś cheaty źle ustawił :)

Proponuję w tych aukcjach zmniejszyć cenę podbijania z 0,01 na mniejszą bo to za szybko podbijają i wychodzi ponad cenę jaką można wygrać :) 

Jaki plus dla was w serwisie? Wydadzą więcej BIDÓW a strat to raczej nie widzę... 

Na dniach programiści mają zrobić automat dodający aukcje na pół godziny co pół godziny :)

na aukcjach jest bug, można licytować nawet jak czas zleci do zera . W ten sposob cena zostaje podbita zawsze powyzej wartosci aukcji, bo nie chce sie skonczyc ! i zauważyłem ze zawsze te aukcje wygrywa jakis scorpius ( który nie widzi tego że zawsze traci ? ) dziwne .

moich poleconych sie pytalem i maja dokładnie to samo . Licznik stoi na zero kilka dobrych seuknd i mozna licytowac dalej , a aukcje i tak zawsze wygrywa jedna i ta sama osoba przeważnie powyżej jej wartości. MrKB zróbcie coś z tym.

Dołączam do prośby Rafik21. Przez kilkanaście sekund po "zakończeniu" aukcji byłem "zwycięzcą", po czym niejaki Scorpius znów podbił stawkę... co ciekawe, ten Scorpius to rzeczywiście jakiś automat, bo przebija sam siebie po "zakończeniu" aukcji. :D

Edited by kusmider

dzisiaj znowu pobawiłem się z ciekawości w aukcje sprawdzając czy uległo to poprawie, ale okazało się że nie bardzo. Nadal aukcja wisi kilka dobrych sekund na liczniku wskazujacym 0:00 , mało tego kilka razy nawet znikała weic myslalem ze juz koniec i ktos wygral ale za chwile znów sie pojawiała, magiczny hokus pokus ? :)

Ja mam nawet screna, że jestem zwycięzcą tej aukcji, a za chwilę znowu aukcja trwa i cena szła w górę.

Overlord możesz potwierdzić swoją teze :)? Przygotuj mi liste błędów od 13 do dzisiaj, porównamy sobie. Też mogę sobie rzucić puste słowa.

Overlord możesz potwierdzić swoją teze :)? Przygotuj mi liste błędów od 13 do dzisiaj, porównamy sobie. Też mogę sobie rzucić puste słowa.

Właśnie rzuciłeś... Widocznie masz bardzo słabą pamięć polecam ci przeczytanie wszystkich postów od nowa związane z lucrelab na tym forum znajdzieś pełno osób których miało problem ze stroną juź na samym początku i w póżniejszym czasie które były omawiane problemy i nadal są tak jak te aukcje które od paru dni nie działają