Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
WarsawTips

Pomysł na biznes na stronę z pomysłami na biznes

Recommended Posts

A dlaczego nie? Wydaje mi się, że wielu z Was kiedyś na pewno prymitywnie szukało w sieci pomysłu na złoty biznes. Wydaje mi się, że chętnych nie zabraknie nigdy, ponieważ zawsze ktoś początkujący i niedoświadczony spróbuje znaleźć swoją drogę do bogactwa za pomocą wujka Google. Możecie mnie źle zrozumieć, ponieważ nie chodzi mi o stronkę typu " Zarób 2000$ w pół godziny przed komputerem" i aby otrzymac wskazówki przekaż nam 99zł, ale o coś w rodzaju bloga, który co tydzień albo miesiąc będzie udostępniał dokładnie opisaną niszę, szczegółowy biznesplan itd... krótko mówiąc wszystko podane na tacy. Wystarczy tylko to zrealizować. Gdyby któryś z biznesów wypalił a przedsiębiorca, który dzięki pomysłowi zbił kokosy to stronka automatycznie będzie się reklamować i zarazem zarabiać. Może również uda się wyżebrać trochę daniny od milionera za pomysł :P

Jednak trzeba będzie się dozbroić na odporność na stres, ponieważ niejeden by się [---] gdyby zabrano mu miliony sprzed nosa, albo inaczej... on sam by je podarował.

 

To jest pomysł, opisałem go po krótce, resztę zostawiam dla Was.

 

Pozdrawiam, Kacper.

Edited by Polon

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeszcze parę miesięcy temu śledziłem podobny blog o którym piszesz. Była to wersja okrojona, gdzie autor podawał codziennie jakiś pomysł na biznes (zarówno przez internet jak i te bardziej namacalne). Nie było biznesplanów, nie było pobieranych opłat ale zwykłe, krótkie przedstawienie danego pomysłu. Autor po jakimś czasie zaprzestał podawania dalszych pomysłów ale było to coś nowego, ciekawego czego jeszcze nie widziałem w internecie. Myślę, że Twój pomysł mógłby wypalić :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest to bardzo dobry pomysł. Takie blogi już istnieją, sam znam kilka. Konkurencja na takie frazy też jest wysoka, więc z jednej strony trudno się będzie przebić, ale z drugiej widać, że tam są pieniadze :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tyle, że konkurencja jest tak słaba, że szkoda gadać.

 

Jeżeli jesteś wstanie stworzyć dobrej jakości treść opartą na gruntowanej analizie branży i pomysłu to ma to wielki sens.

(Będziesz wstanie taką treść nawet sprzedać nie tylko udostępniać za "reklamy")

 

Swojego czasu był program w TVN "firma"(chyba?). Program mi się bardzo podobał, ale nawet tam większość wyliczeń była brana z kapelusza...

 

Z drugiej strony 99% twoich czytelników to będą ludzie, którzy niby marzą o swojej firmie jednak nigdy tego nie zrealizują więc pewnie nie zweryfikują twojej wiedzy;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

hihi ja sam kiedyś kilka miesięcy temu byłem na kilku takich stronach:)

 

Chłopaki dobrze piszą, że temat dobry i ruch na stronie byś miał, a jak się rozwinie blog-strona tego nikt nie wie...

 

Liczy się pomysł i Działanie...

 

Dlatego wg. mnie zacznij DZIAŁ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli mówisz, że konkurencja jest mega słaba i wiesz, że zrobisz to lepiej to nie powinieneś się zastanawiać tylko działać.

Jeśli chodzi o pomysł to uważam, że jest super bo jest mnóstwo ludzi (w tym ja) co szuka informacji jak założyć biznes i w jakiej dziedzinie.

Tylko, żeby podawać wszystko jak na tacy to sam musisz mieć już jakieś doświadczenie w temacie bo inaczej co jak ktoś Cię spyta, czemu

Ty nie rozkręcasz tego biznesu skoro jest gotowy super plan?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie uwazam, ze jestem wstanie zrobic to lepiej, bo:

1.Jak prowadzac sklep internetowy mam opisac dobrej jakosci plan na zalozenie baru mlecznego.

Wymaga to wielogodzinnych analiz, nawet w w/w programie telewizyjnym szacunkowe koszty i zyski byly wyciagniete z kapelusza, bo im sie nie chcialo lub z zalozenia potraktowali to dosc mocno szacunkowo.

Chociaz uwazam, ze program byl super i czesto za malolata go ogladalem.

Ja nie mam na to czasu i checi, a pod gowniana analiza wstyd mi sie podpisac.

Zreszta zycie wydawcy stron internetowych nie jest takie latwe jak sie wszystkim wydaje, droga reklame jest ciezko sprzedac, a na zasiegowa szkoda miejsca na takiej stronie. Samo google to troche malo ;)

 

2.Jak prowadzac sklep internetowy w okreslonej branzy mam zdradzic cale "know how" wypracowane przez lata. To przeciez strzal w stope.

 

Bede z pewnoscia naczelnym czytelnikiem;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.×