Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

cynus1

[Faucet] Robot Coin Game-www.robotcoingame.com

Recommended Posts

Robot Coin Game to dosyć nowa, obiecująca propozycja w dziale bitcoin faucets. Proste zasady i wysokie osiągi, jakie  daje uczestnictwo w tym projekcie,  powoduje, ze może stać się on przebojem tej formy zarabiania bitcoinów i, (o ile program się nie wysypie) może dać uczestnikom sporo satysfakcji.

Jak zwykle, otoczka takiego programu stara się być atrakcyjna i oryginalna. Chodzi mi tutaj o sposób w jaki program stara się zachęcić do uczestnictwa aby przyciągnąć do programu nowych użytkowników. Wszyscy znamy już takie sposoby zarabiania BTC jak karmienie zebry, likwidowanie przybyszów z kosmosu czy kręcenie kołem bitcoinowej foruny. To z reguły ma trochę bawić, przynosić wymierny efekt i przywiązywać użytkownika do programu na jak najdłuższy czas. Istnienie każdego kraniku jest zawsze jednak warunkowane liczbą reklam, które program zdoła umieścić na stronie, czyli inaczej mówiąc liczbie reklamodawców skłonnych zapłacić za umieszczenie reklamy na stronie.

Tutaj jest tak samo, jednak warunki zarabiania coraz pokaźniejszej kwoty wyrażonej w BTC, sprawiają, że Robot Coin Game przez długi czas może się rozwijać oferując kolejne udogodnienia.

To tytułem wstępu a  teraz przedstawię ofertę programu.

Po standardowej rejestracji stajemy się uczestnikami programu na I poziomie. Na nasze naliczenia pracuje pierwszy z robotów, który wykonuje za nas ciężką pracę. Naszym zadaniem jest jedynie raz na 15 minut zatwierdzić efekt pracy robota. Ten efekt to 100 satoshi, które trafiają na nasze konto. To (400 satoshi/h) oczywiście żadna rewelacja, ale po osiągnięciu 1000 satoshi przechodzimy na kolejny poziom, na którym pracuje dla nas bardziej zaawansowany technicznie robot. Ten zarabia dla nas już 250 satoshi co 15 minut i walczy dzielnie aż mu się wytrą trybiki, co następuje po osiągnięciu 6000 satoshi, widocznych na naszym koncie. Pałeczkę wtedy przejmuje jeszcze bardziej zaawansowany technicznie robot, który wśród zgrzytów metalu i oparów cieczy chłodzącej, wyrabia nam 450 satoshi co kwadrans. Będzie tak walczył, póki na naszym koncie nie wyświetli się kwota 19500 satoshi. Wtedy dostajemy w użytkowanie robota, który.......itd, itp

Poziomów jest 20. Każdy kolejny przyspiesza zdecydowanie nasze zarabianie. Ja, od niedzieli doszedłem już do poziomu IV, pracuje dla mnie robot wykopujący (to taka przenośnia) 700 satoshi co 15 minut. Na koncie mam obecnie:

fcfedcae5e505fceb12395393fd3a947.png

więc bez wątpienia osiągnę jeszcze dziś kolejny poziom (47500 satoshi), na którym mój (nowy) robot będzie zarabiał dla mnie 1000 satoshi co kwadrans.

Jak już pisałem poziomów jest 20. Dla przykładu na poziomie X, zarabiamy: 3250 satoshi/15'  na poziomie XV: 6750 satoshi/15'  a na XIX aż 10450 satoshi/15'.

Jest jednak pewien haczyk. Otóż, jeżeli chcemy dokonać wypłaty (możliwej od III poziomu, po zdobyciu 6000 satoshi, na portfel w Faucetbox) automatycznie spadamy na początkowy poziom i zaczynamy zabawę od nowa.

To samo się dzieje, jeżeli osiągniemy najwyższy, XX poziom (po zdobyciu 8892000 satoshi)

Powodzenia!

P.S. Pokazany powyżej stan konta oczywiście się już zmienił, w tej chwili mam 40850 satoshi

link: http://robotcoingame.com

Jak sie zarejestrować ??

Edited by KiverS

Wystarczy wpisać swój adres bitcoinowy w okienko: [Enter Your Bitcoin Address ] i kliknąć na przycisk START.

Nie wypłacałem jeszcze nic, chcę trochę powalczyć. Zobaczymy, ile można ugrać i czy warto w ogóle grać.

Na: https://bitcointalk.org/index.php?topic=994416.80  admin pokazuje wypłacane wczoraj kwoty a cały wątek jest mocno optymistyczny.

Może wypłacę jak dojdę do X poziomu? Sam jeszcze nie wiem...

Nie ma programu referencyjnego, można zdobywać jakieś bonusy za tweety, posty na FB, ale to mnie nie interesuje.

Na razie poziom V

All time balance: 58,850 satoshis

Edit 19:48

Promo: 10 minute claims until this Friday!

czyli  do piątku mamy timer 10 minutowy.

Edited by cynus1

Dwa razy wypłaciłem po 25~ tysięcy. Wypłata z faucetboxu. Wszystko doszło.

Hm nagle też się zmieniło, chyba w niedziele podział lvlowy. Admin napisał, że słabo u niego z matematyką i było za dobrze. Ostatni lvl był przy 2mln sathosi teraz bodajże przy 9?

Edited by Darken

@Darken, dzięki za informacje o skutecznych wypłatach. Rzeczywiście admin coś zmieniał przy poziomach, ale to było zanim ja przystąpiłem do programu, więc to dla mnie obojętne.

@mariuszartur1, zdobycie 1 BTC, jest mimo wszystko dosyć odległe w czasie. Ostatni (XX) poziom osiąga się po zdobyciu 8 892 000 satoshi,  a to jak wiadomo dopiero  0. 08892 BTC. Jednak maksymalnie szybkie uzyskanie tego poziomu zależne jest od regularności usera i jego determinacji. Nie wiem w jakim czasie można to osiągnąć. Być może w wątku: https://bitcointalk.org/index.php?topic=994416.0 jest gdzieś ta informacja, można poszukać. Program wystartował 17 marca a tabela liderów (Leaderboard) jeszcze wczoraj pokazywała osobę na poziomie XIX. Dziś liderem jest osoba na XVI, sądzę więc, że ta XIX z wczoraj osiągnęła cel i po automatycznej wypłacie spadła na poziom I. To by sugerowało możliwość osiągnięcia XX poziomu w ok. 10 dni, choć oczywiście to jedynie spekulacje. Jeżeli jednak tak było (oby), to uważam to za świetny wynik.

@Jack, daje tylko po 100-wce, ale tylko na I poziomie, który trwa 10 cykli a cykl z kolei trwa 15'. W uproszczeniu więc "daje" po 100-wce przez 150' (2.5h), przez następne 150' daje" już po 250 itd (stawki i limity poziomów na stronie głównej programu).

Możesz napisać na jakim poziomie aktualnie jesteś i ile masz satoshi i po jakim czasie ?xd

All time balance: 93,850 satoshis

Za godzinę wskoczę na VI poziom (1350 satoshi/10'),  10 minut, bo do piątku timer odlicza nie 15 minut a jedynie 10

W programie jestem od niedzielnego popołudnia.

Edit 14:15

Wskoczyłem na VI poziom:

d9a58db4bcfa2605adaa63fdfdaf33bc.png

Aby osiągnąć poziom VII muszę natrzaskać 81000 satoshi. Zważywszy, że z każdym cyklem "zarabiam" obecnie 1350 satoshi, muszę przejść przez 60 cykli. Ile czasu mi to zajmie? Zakładając skuteczne zaliczenie 4 cykli na godzinę  to kolejny poziom osiągnę za 15-16h. Czyli dwa dni (8h/dzień). Pojutrze powinienem wskoczyć na poziom VII. Chyba, że będę tkwił przy kompie dłużej.

Edited by cynus1

Poziom IV :D Zabawa fajna. Znajdę trochę czasu to poczytam o tej promocji na FB, twitterze. Mam trochę grup i FP może coś przyśpieszy. Dzięki za wrzucenie tego tutaj :)

Jeśli dojdę do 2 poziomu i wyłączę komp. A na drugi dzień włączę to czy spadnę na 1 poziom?  

Nie, po ponownym zalogowaniu twój robot rozpocznie pracę w tym punkcie, w którym ją skończył uprzednio.

Tymczasem:

All time balance: 179,053 satoshis,

co oznacza, że jestem już na poziomie VII (1750 satoshi/ na 1 cykl), do osiągnięcia poziomu VIII muszę zaliczyć 70 cykli.

Wczoraj wpadłem na ten wątek i też postanowiłem trochę się pobawić. Niecałe 5 minut i będzie level 4 :D

Swoją drogą wciągająca formuła tego fauceta, cały dzień siadając do komputera mam tam gdzieś w przeglądarce otwartą kartę i co jakiś czas zaglądam, czy minął czas i czy można dać kolejny krok naprzód ;)

Wystarczy wpisać swój adres bitcoinowy w okienko: [Enter Your Bitcoin Address ]Mam pytanie czy tutaj podaje się adres np. coinbas czy faucet box

Witam wszystkich forumowiczów. Mam problem,jaki adres wpisać w okienko  [enter your bitcoin adres]   czy np. coinbas czy faucet box. proszę was o pomoc.Zgóry dziękuję

Podajesz jakikolwiek adres, który odnosi się do twojego portfela. Jężeli masz swój portfel w Coinbase, to podajesz jakikolwiek adres z rego portfela. Jeżeli już działałeś w jakichś kranikach i masz konto na Faucet Box, to możesz podać ten adres, który jest tam zarejestrowany. I tak przecież prowadzi do jakiegoś twojego portfela BTC. Ja podałem jeden z adresów Coinbase.

Dzięki Cynus za odpowiedz, a mógłbyś mi powiedzieć gdzie szukać tych satoshi w  coinbas, bo zleciłem próbną wypłate wczoraj

Dzięki Cynus za odpowiedz, a mógłbyś mi powiedzieć gdzie szukać tych satoshi w  coinbas, bo zleciłem próbną wypłate wczoraj

Z robotcoin leci wpierw do Faucetbox i po uzyskanie limitu na Faucet leci dopiero na twój portfel Coinbase ;]

Czyli musze założyc konto w faucetbox i co robić dalej bo dla mnie to czarna magia.Jeśli możecie to pomóżcie będe wdzięczny. Pozdrawiam !

Czyli musze założyc konto w faucetbox i co robić dalej bo dla mnie to czarna magia.Jeśli możecie to pomóżcie będe wdzięczny. Pozdrawiam !

wklejsz swój btc adres w Faucetbox i już. Faucetbox automatycznie wysyła wypłaty na twój portfel po osiągnięciu minimum do wypłaty ;]