Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

rcielak

UWAGA NA NACIAGACZY NA FUNDUSZE UNIJNE

Recommended Posts

Witam,

W przeciagu dwoch dni dzwonily do mnie dwie firmy oferujace pomoc w pozyskaniu funduszy unijnych. Schemat dzialania jest zawsze ten sam czy to fundusze pobieraczki czy ostatnio nawet "darmowa" bielizna.

1. Dzwoni mila pani z firmy krzak

2. Po uzyskaniu zgody wysyla kuriera z umowa za pobraniem za 246zl.

3. Jezeli przyjmiesz kuriera to kontakt sie urywa lub jest szczatkowy ewentualnie napisza Ci czy dobrze wypelniles papiery, a jak po samodzielnie uda Ci sie dostac dotacje to jeszcze wezma 5% i to przed rozliczeniem projektu;)

Jak skladasz reklamacje, ze miala byc pomoc za te 246zl to Ci pewnie powiedza, ze dostales informator wiec o co Ci chodzi;)

4.Jezeli nie przyjmiesz kuriera to strasza windykacja.

Oczywiscie nie dalem sie, ale uwazajcie prosze;)

Moja kochana Ciocia dala sie dziabnac, nie odebrala paczki.

Niestety nie pamietam nazw tych firm. Wiem, ze jedna strasznie podszywala sie po PARP.

"dzien dobry z tej strony ... dzwonie z panstwowej agencji rozwoju biznesu" czy jakos tak;)

ps. Czasem jak widze bezkarnosc takich oszustow zastanawiam sie po co sie spinac i isc w legal.

Latwiej byloby wymyslic jakis pseudo produkt. Zatrudnic bande studentow do obdzwaniania firm i sprzedazy tego za 200 plus vat oczywiscie tylko na prowizje. Ewentualnie zrobic program z fake subskrypcjami sms.

Czasem zaluje, ze rzygam na mysl o takich biznesach, mialbym latwiej w zyciu;)

Edited by rcielak