Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Zikk

Komorowski - inowrocławska obwodnica

Recommended Posts

Komorowski robi wszystko żeby wygrać wybory, problem w tym, że reżyseria nie jest najlepsza :D

Hehe, ubiegłeś mnie bo też  miałem o tej komedii napisać. 

Co to ludzie nie wymyślą, żeby tylko pokazać się w dobrym świetle. Przez 5 lat nie zrobili obiecanej obwodnicy, a teraz na potrzeby przyjazdu Komorowskiego bawią się koparkami i udają przed kamerami że coś robią. Chciał się pochwalić sukcesem, a wyszedł żałosny teatrzyk. Ja nie wiem, czy oni naprawdę są tak naiwni że myślą, że ludzie nie dostrzegą tego cyrku? Źe wszyscy, począwszy od Komorowskiego, poprzez lokalne władze, na ludności kończąc, będą aktorami tego przedstawienia? 

Doskonała wizytówka :) A oni tak się "ustawiają" przez bez mała 26 lat. Ale coraz bardziej dochodzą głosy łyżki zgrzytającej o dno tego "wspólnego gara" ;)

Edited by r00ts

Komoruski wie, że wygra, to pewnie nawet te kabarety go bawią ... Tak łatwo władzy nie oddadzą ;)

Edited by olsko

Komoruski wie, że wygra, to pewnie nawet te kabarety go bawią ... Tak łatwo władzy nie oddadzą ;)

Jestem tego samego zdania!  Rządowy CEBOS,  a później ruskie serwey zrobią swoje. Zresztą sam kandydat PO w Lublinie oznajmił: I tak nie wygracie!

Ale żeby "pepe" nie zbanował tego wątku - bo jest to forum o inwestycjach i zarabianiu - to ja przedstawiam "obietnice" i realizacje gajowego dot. podatków: http://niewygodne.info.pl/artykul5/02199-Pasja-Komorowskiego-jest-podnoszenie-podatkow.htm

Tak oto wyglądają prace na obwodnicy :D 2da2cbd4e3f2.jpg

Edited by shadyx

Nie bardzo rozumiem czego tutaj nie rozumieć, obwodnica dla ciągników siodłowych (tego po prostu zapomnieli dopowiedzieć) powstaje w ekspresowy tempie i do z naszych pieniędzy. 

Saga Bareji ciąg dalszy: link :)