Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Gsiwy

Ultra Binary System

Recommended Posts

To akurat nie jest SCAM, mój znajomy kupił i bardzo sobie chwali. Ceni się to, że dają z live zagranie na youtube i 14 dni zwrotu :). Support też ocenia na duży plus, minusem była czasem długie oczekiwanie na odpowiedź w email, czasem 2-3 dni. Według mnie jak ktoś ma kasę, to warto, jeśli chce się poważnie w tym zarabiać. Dedykowane jest raczej osobom, które tracą na rynku. Najzabawniejsze jest to, że ten profitbot v3, który jest dodatkiem do strategii głównej ma o wiele większą skuteczność niż UltraBinarySystem, podobno bazuje na tym samym tylko są dodatkowe indicatory do precyzyjniejszych wejść, głównie na 1min TF z 5min expiry time

Mój błąd w takim razie. Wygląda jak dużo innych badziewi. Widzę jednak, że cena zabójcza. Nie wiem czy jest w tym coś czego samemu nie można się dowiedzieć z internetu.

System made in Poland :)

Dla polaków dają nawet niższą cenę :D

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Chatbox

You don't have permission to chat.
    Load More
  • News

• Latest companies news

• Companies

• A skąd niby taki pomysł i to na dodatek powiązany z moją osobą, skoro ja właściwie nawet nic nie napisałem o tym jaki jest mój stosunek do socjalistów... Ja tylko przeczytałem tekst piosenki i napisałem o czym jest ta piosenka wg mnie   Możesz do tej piosenki zamiast socjalistów wstawić inne grupy ludzi: komunistów, liberałów, narodowców, nauczycieli, emerytów, duchownych, itd. i moja ocena tego się nie zmieni. A nie zmieni się dlatego, bo jestem przeciwny mowie nienawiści, niezależnie od tego wobec jakiej grupy społecznej jest ona kierowana. Tak więc np. mogę być przeciwnikiem jakiejś ideologii politycznej, a jednocześnie nie stosować mowy nienawiści wobec osób które są jej zwolennikami.  Tylko że w mojej ocenie utwór Korwina nie załapuje się do przywołanej konwencji gatunku. Cytuję: "Diss polega na wytknięciu negatywnych cech przeciwnika, naśladowaniu jego stylu lub na przekształcaniu fragmentów jego twórczości w sposób obnażający ich słabości." Bo chyba jednak jest zasadnicza różnica między wytykaniem komuś negatywnych cech, a chęcią okaleczania lub pozbawiania kogoś życia... Różnica jest kolosalna. Ponadto mnie w piosence Korwina zniesmacza jeszcze jedna rzecz. Przecież celem inicjatywy Hot16Challenge jest wsparcie lekarzy którzy leczą ludzi. A tymczasem Pan Korwin stworzył piosenkę na bazie mowy nienawiści o chęci okaleczania i pozbawiania życia, co jest zupełnym przeciwieństwem tego jakie cele przyświecają lekarzom w ich pracy podczas leczenia i ratowania życia ludziom.
    • Świetnie... Jednak mam nadzieję, że w Twojej Polsce nie zostanie wprowadzony obowiązek kochania socjalistów   Niemniej nadal nie widzę nawoływania tutaj do wieszaniani kogokolwiek... Taka konwencja gatunku... https://pl.wikipedia.org/wiki/Diss_(muzyka) Zresztą... Ile więzień musielibyśmy wybudować gdyby uznać, że każdy kto choć raz rzekł, że za jaja należy wieszać gwałcicieli, pedofili, oszustów, złodziei winien być uznany za podrzegacza do wieszania...  Najśmieszniejsze dla mnie jest to, że dosłownie (a wręcz nadintepretowując) rozumieją słowa Korwina ci spośród polityków, którzy na codzień zupełnie nie przywiązują wagi do głoszonych przez siebie treści... I tak na marginesie... Ja nie mam najmniejszej wątpliwości, że miejsce rządzących socjalistów, także tych z PISu, jest w piedlu bądź na szubienicy. Szubienicy, bo taka powinna być kara za zdradę stanu oraz za okradanie okupowanych szczególnie poprzez kupowanie swych rządów nadmiernym opodatkowaniem, deficytem oraz uruchamianiem maszyn w mennicy i fabryce papierów wartościowych. Zresztą tam  jest miejsce nie tylko socjalistów ale też gwałcicieli, pedofili i wielkich oszustów. Za te bowiem czyny, IMHO, winna grozić właśnie taka kara. Co oczywiście nie oznacza, że każdy winien być na nią skazywany. Więc jeśli ktoś p tych słowach uważa, że nawołuję do wieszania pisowców, socjalistów, gwałcicieli, pedofili i oszustów to śmiało może donosić do prokuratury.     
    • Małe info , depozyty idą jak widać na screenie + mamy 9 monitorów , kilka recenzji + zdaje się iż program podłapali hindusi bo dostałem już kila inf od nich na telegramie wiec traktuje jako dobry znak     
    • PIONEER na 3 dni
      $0.20 na PB
      Grid ilość reklam: 7
      wartość: $0.0075 - $0.001
      klik poleconego: $0.0015 / $0.001
      max. DR: 250
      max. RR: 250  
      minimum do wypłaty: $2
      metody wypłat: Paypal, PM, Payeer
      czas oczekiwania: Manual
      odstęp między wypłatami: 7
      dzienny zarobek: $0.0395 link polecający: http://www.openclix.me/?ref=eszmal
    • Mnie to nie dziwi, bo jaki jest wybór? Jest jeden system sprawiedliwości w Polsce, innego nie ma, więc nie ma z czego wybierać. W mojej ocenie w wielu przypadkach lepiej jednak zastosować taki system ułomny, bo może akurat jakimś cudem w danym przypadku zadziała, niż nic nie robić.  Wg mnie ten tekst jest o człowieku, który nienawidzi socjalistów i nawołuje do wieszania ich na drzewach za to że okradają ludzi.