Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

mojbiznes

Recyclix - recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie

Recommended Posts

forum_recenzja.png

Money-Monitor online status:

Hyip monitor

Link do recenzji:
  Recenzja Recyclix

Nazwa programu - reCyclix. Plan Inwestycyjny - podstawowy Inwestycja zaczyna się od zakupu odpadów. Podzielona jest na 2 procesy, które składają się na jeden cały cykl. Zakupione odpady przetwarzane są w regranulat (regrind). Proces ten trwa 3 tygodnie. Po zakończeniu procesu mamy możliwość sprzedaży regranulatu (tylko za 25% wartości - czemu - o tym później), lub przejść do następnego procesu klikającRecycle. Ta opcja zasili nasze konto do wypłat o 6% wartości odpadów. 2. Regranulat uzyskany w poprzednim procesie przetwarzany jest w granulat (grind). Proces trwa 2 tygodnie. Po zakończeniu procesu mamy możliwość sprzedaży granulatu (tylko za 25% wartości, czemu - o tym później), lub wznowienie całego cyklu - przycisk Restart. Ta opcja zasili nasze konto kwota 8% z różnicy pomiędzy wartością granulatu i regranulatu. Przykład: cena odpadów 0.2€cena regranulatu: 0.4€cena granulatu: 0.6€
  1. Kupujemy 500 kg odpadów - za 100€. Po pierwszym procesie uzyskujemy 500 kg regrind o wartości 200€. Sprzedając go otrzymujemy tylko 25% wartości - 50€. Wybierają opcję Recycle otrzymujemy 6% * 100€ = 6€ i przechodzimy do drugiego procesu.
  2. 500 kg regranulatu przetwarzane jest 500 kg granulatu. Sprzedając go otrzymujemy 25% * 500 kg * 0.6€ 75€. Wybierając opcję Restart otrzymujemy 8% * 500 kg * (0.6€ - 0.4€) = 8€.

Cykle możemy wznawiać w nieskończoność. I tak, np. po 5 cyklu mamy na koncie 5 x 14€ = 70€ oraz ciągle 500 kg do wykorzystania w 6 cyklu.  70hla8.jpgObrazek wygenerowany w kalkulatorze reCyclix. Jeśli natomiast chcielibyśmy po 5 cyklu zakończyć naszą przygodę z reCyclix to: po 4 cyklu mamy 56€, plus po pierwszym procesie w 5 cyklu 6€, sprzedajemy za 25% wartości = 75€.. W sumie daje to 137€. WAŹNE:

Jeśli nasz w współpraca planowana jest na kilka cykli możemy skorzystać z opcji re-inwestycji w 
profilu
 wybierając opcję
After cycle end

• Wait while I select next action - sami podejmujemy decyzję, zysk idzie na konto do wypłat (Withdrawal balance)
  • Restart automatically and take profit - automatycznie przechodzimy do kolejnego procesu bądź wznawiamy caly cykl, zysk idzie na konto do wypłat (Withdrawal balance)
  • Restart automatically and compound profit - automatycznie przechodzimy do kolejnego procesu bądź wznawiamy cały cykl, zysk idzie na konto do zakupów (Account balance)

Plan Inwestycyjny - jednostki, akcje (equipment units): WAŹNE:

Tylko dla dużych inwestycji powyżej 5000 kg odpadów (1000€).

Inwestycje w wózki widłowe, linia sortownicza, niszczarka, linia myjąca, granulator pozwalają zwiększyć wolumen przetwarzanych odpadów maksymalnie do 135000 kg oraz uzyskać większy współczynnik (niż standardowe 25%) przy sprzedaży - maksymalnie 50%

Finanse: Depozyty

• przelew bankowy - minimum 20€, maksimum 10000€
  • karta - minimum 20€, maksimum 500€, fee 5%
  • BTC - minimum 20€, maksimum 5000€

Wypłaty

• PayPal - minimum 20€, maksimum 500€, fee 3.5%
  • przelew bankowy - minimum 20€, maksimum 10000€
  • BTC - minimum 20€, maksimum 5000€
  • opcja przeniesienia środków na konto do zakupów (Account Balance), minimum 20€
  • wypłaty robione są manualnie

Program partnerski (poleceni): Prowizja od naszych poleconych liczona jest tylko od realnych depozytów wykonanych na konto reCyclix. Obejmuje 4 poziomy poleconych: 10%, 3%, 2%, 1%. Dodatkowe informacje:

• BONUS- podczas rejestracji otrzymujemy bonus w postaci 20€. Nasz sponsor nie uzyskuje z tego tytułu żadnej prowizji. Otrzymany bonus możemy wykorzystać na zakup odpadów i rozpoczęcie cyklu. Pieniądze możemy wypłacić po 4 cyklu. Aby móc wypłacić na konto PayPal potrzebna jest inwestycja z konta bankowego.
  • FIRMA - firma jest zarejestrowana w Polsce - RECYCLIX SP Z O O (KRS: 0000533282, NIP: 5272725464, REGON: 360290387)
  • AUTENTYCZNOŚĆ -reCyclix wydaje się być jak najbardziej autentyczną firmą, z biurami, halami produkcyjnymi. Bierze udział w konferencjach, targach itp.

Potwierdzenie mojej pierwszej inwestycji (gdy jeszcze PayPal był możliwy): 6zt0g7.jpg  Link do programu

Edited by Egzekutor

Revshare opartego o odpady jeszcze nie widziałem ;)

Oryginalny pomysł, ciekawe jak się temat rozwinie. ;)

Pomysł oryginalny. Jednak znając życie nie będzie miał wpływu na żywotność programu. Wpływ bedą miały jedynie nowe wpłaty userow ;)

Poniżej odpowiedź na pytania jakie zadałem:

Witam,

1. Odpady.Jest następująco: Państwo składa zamówienie online na zakup 

odpadów, i my przygotowujemy dla was potrzebującą ilość odpadów. Zysk 

zależy od całego cykłu przetwarzania. Pełny cykł 5 tygodni. Pierwsza 

część - 3 tyg., druga - 2 tyg. Z pełnego cykłu, na przykład, 1000 euro 

przyniesie zysk 250 euro. Jeżeli Państwo zdecycyduje się sprzedać całą 

objętość surowca to do wypłaty będzie 1100 euro, a jeżeli Państwo będzir 

chciało otrzymać zysk i powtórzyc pełny cykł, można zabrać zysk 250 euro 

i znowu kupic odpady na 1000 euro.

2. Granulat jest koniecznym surowcem, które my sprzedajemy, więc nie 

można zainwetować w granulat,tylko go kupić od nas.

3. Inwestycja w regrind wygliąda następująco. My rezerwujemy dla was 

objętość regrindu, którą potrzebujecie i dalej przetwarzamy regrind w 

granulat. Dalej sprzedajemy i dzielimy zysk. Cały proces zajmuje 2 

tygodnia.

4. Poprzez nabycie udziałów w wózkie, Państwo zwiększa kwotę kupowanych 

odpadów. Nie możecie przetwarzać więcej niż 5 ton, nie zwiększając 

limit.

5. Zakup udziałów w linii myjącej, oprócz zwiększenia kwot daje też 

zwiększenie udziału Państwa zysku, który dzielimy na uczestników z 

każdej transakcji. Początkowo Państwa zysk jest 25%, jednak zakup 

udziałów w sprzęcie, może zwiekszyć zysk do 50%.

6. Co na temat linii sortującej. Cena udziałów sprzętu różni się w 

zależności od wartości rynkowej sprzętu i dostępnych kwot, można kupować 

drogie udziały co daje znaczny przyrost stosunkowo początkowej ilości 

surowców, jednak zakup udziałów, nie mając surowców do przetwórstwa nie 

ma sensu. Najpierw kupuje się odpady a potem udział w sprzęcie.

7. Granulator i niszczarka. Zakup udziałów granulatora i niszczarki też 

jak i linii sortujące i myjące zwiększa Państwa zysk.

8. Minimalna wypłata to 20 euro.

Proszę wziąć pod uwagę, że aktualna promocja 20€ za darmo zostanie 

rozwiązana po zakończeniu technicznych zadań.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą, jesteśmy pierwszymi, którzy 

zdecydowali się połączyć biznes i możliwości internetu i jesteśmy gotowi 

odpowiedzieć na Państwa pytania. Staramy się zawsze zrobić system lepiej 

i dla nas ważne jest, aby zrozumieć, co dokładnie i jak najlepiej 

odzwierciedlić.

Z poważaniem,

Raman Lahunski

Taa... W mojej ocenie jezeli chce sie robic biznes to sie idzie do banku po kredyt obrotowy/szuka sie dotacji/inwestora i sie ten biznes robi.

Zamiast szukac inwestorow na 15%/miesiac czyli prawie 200%/rok.;)

Smierdzi Ponziakiem i to przekombinowanym. Chociaz fakt, ze na niczym nie zarabia sie tak dobrze jak na odpadach przemyslowych;)

@rcielak - zgadza się to jest HYIP, ponziakiem bym nie nazwał. Kredyt, inwestora zawsze trzeba spłacić, a tu jeśli nie wypali....  :) Co do 14% - zarabiałem i po 300% miesięcznie, w programie który trwał 3 miesiące, typowym HYIPIE opartym na kolejnych wpłatach.Tutaj wydaje się, że faktycznie, jakaś realna inwestycja jest robiona. Na branżowych stronach znalazłem ich ogłoszenia handlowe.

W greenline realnym planem były budowy, a wszyscy wiemy, że żadna nie została zaczęła a program dawno juz wisi w odpowiednim dziale ;)

Hyip to hyip ;)

Dostępne procesory płatnicze PayPal, przelew, wkrótce inne.

Hmmmh , no PP to juz wplacac nie mozna , za to wyplacac wlasnie tylko na PP

Nie można już wpłacać przez PayPal co zresztą jest oczywiste, tylko do wypłat. Co do innych form depozytu to jest to przelew, karta, BTC.

Co do mojej inwestycji, zobaczymy co z tego będzie:

1256yph.jpg

f9k4dy.jpg

16qhrl.jpg

Nie ma niestety żadnej statystyki poleconych, oprócz ich ilości.

witam , dzisiaj telefonicznie rozmawiałem z właścicielem tej firmy twierdzi że reecycling aktualnie trwa przetwarzane to jest na  łotwie , mam tam znajomych i umówiliśmy sie iż przygotuje mi adresy gdzie będzie mozna to sprawdzić , siedziba w łomży na dzień dzisiejszy jest zamknięta / sam sprawdziłem/i tel nie działa , on twierdzi że jest to siedziba do której mają się oni przenosić, w nie długim czasie będzie info filmowe o pracy i działalności firmy , na ile to prawdziwe zobaczymy  tel i adres podaje chociaż jest to na stronie   

Al.Solidarnosci 115, office 2, zip: 00 140, Warszawa, Polska

Support phone: +48 662-862-010

E-mail: info@recyclix.com

mozna dzwonić sam szef udziela odpowiedzi na ile prawdziwe zobaczymy, ktoś z warszawy mogłby sam podejść i zobaczyć pod ten adres

• Like 1

Ja własnie rozmawiałem teraz.
Z informacji jakie uzyskałem: na dniach aktywowane będą inne procesory, dodane tłumaczenie na język polski, dodane jakieś filmy, inne funkcjonalności strony, forum.
Osoba, z którą rozmawiałem przepraszała mnie
Niby w Ł

Program został dodany do money-monitora:

http://recyclix.money-monitor.com

Administrator programu wykupił również kampanię reklamową na forum na okres 1 miesiąca co jest pozytywnym sygnałem.

Wkrótce też opublikujemy recenzje programu oraz przeprowadzimy wywiad z przedstawicielami programu.

Tez oda razu mi się tak wydawało, że to wirtualne biuro. Zapytamy o tę sprawę w wywiadzie.

Z tym biurem to bylo raczej oczywiste;)

Rozmawialem z kolega, ktory troche siedzi w branzy odpadow przemyslowych twierdzi, ze "nie wie czym ta firma dokladnie sie zajmuje, ale uzyskanie na rynku surowcow wtornych 100% przebitki wcale nie jest jakims super wyczynem. Chociaz firmy raczej borykaja sie z brakiem odpadow niz kapitalu";)

Nie rozumiem polityki firmy jezeli przyszliby tu z projektem jak DP czy KCH. Powiedzieli, ze daja tyle i tyle potrzebuja na to i na to, dali chociaz ten glupi weksel i umowe.

To znalezliby tylko na tym forum wystarczajaco kapitalu zeby im sie oknami ten scrap wysypywal.

Zamiast tego przychodza z tworem ponziakopodobnym.

Ciezko mi ocenic w tej chwili czy to ponziak czy realny biznes.

Wstrzymuje sie z inwestycja. Moze prezes jak juz wie o istnieniu tego forum to przyjdzie sie przywitac i odpowiedziec na pytania hyipforum;)

• Like 1

. Moze prezes jak juz wie o istnieniu tego forum to przyjdzie sie przywitac i odpowiedziec na pytania hyipforum;)

Egzekutor pisał parę postów wyżej, że administrator kupił miesięczną reklamę więc wiedzą o forum :P

również na razie wstrzymuje się z inwestycją bo wszelki znaki na niebie i ziemi mówią bardziej za tym, że to ponzi jak real biznes

@Rcielak Czy mógłby Pan powiedzieć mi coś więcej na temat DP i KCH ? Z góry dziękuję i pozdrawiam :)

offtop

Edited by Polon

Witam reinvestycja dopiero po 20 dniach jest mozliwa ? 

reinwestycje mozesz robic w kazdej chwili jesli masz srodki... ale najwczesniej jak sprzedaz 

REGRIND - 0.40 â‚¬/kg lub GRANULES - 0.60 â‚¬/kg

Coś jest chyba nie tak...

Dzisiaj skończył się proces regranulatu do granulatu. Wskaźnik pokazał 100% i skończyło się odliczanie. Nie pojawił mi się na stocku granulat a odliczanie zaczęło iść w drugą stronę, tzn nalicza czas.

Tak wygląda to u mnie w office:

Waste 135 kg 6 d 71%

Regrind 11 kg 4 h 18 min 100%

Granules 0 kg

Tak w zakładce recycle:

# Type Quantity Date start Date finish Status

1061 Regrind to Granules 10kg 2015-05-24 23:49:10 2015-06-07 23:49:10 Recycling

1060 Waste to Regrind 35kg 2015-05-24 23:49:09 2015-06-14 23:49:09 Recycling

1034 Regrind to Granules 1kg 2015-05-24 20:06:06 2015-06-07 20:06:06 Recycling

904 Waste to Regrind 100kg 2015-05-24 01:07:10 2015-06-14 01:07:10 Recycling

Może ciężarówka musiała się wrócić bo czegoś zapomniała  :lol:  A najpewniej błąd w skrypcie :) Ktoś zlecał już wypłatę?

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.