Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

mojbiznes

Recyclix - recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie

Recommended Posts

Nie rozumiem jeszcze tylko jednego. Tworzyć jakąś "ładną" (czas i pieniądze - DP działa jak się patrzy chociaż ładne nie jest :) ) stronę w języku obcym dla właścicieli, pomimo tego że jak i na litwie tak i w polsce po poważnym! w sensie bezpośrednim przedstawieniu oferty znależli by full kapitału. no gdzie tu sens z punktu  widzenia uczciwego przedsiębiorcy. obym źle oceniał program to wtedy bym wszedł

Edited by manitugg

I nic...
Niby pracują nad możliwością dodania funkcjonalności sprzedaży posiadanego granulatu..
Niby pracują nad statystykami poleconych... swoja droga mam ich całkiem sporo i nie widzę żadnych prowizji.

Hello,[/size]
 [/size]
 We are working on the script to add some important features so the sell [/size]
 function has been currently disabled. You will be able to sell your [/size]
 goods once the update is completed, we need several more days to deploy [/size]
 the release. Your cooperation is greatly appreciated and we sincerely [/size]
 apologize for this inconvenience.[/size]
 [/size]
 Best Regards,[/size]
 Mark[/size]

Hi,
Update will take place in 1-2 days, developers are almost finished
with the back end and we are modifying payment options at the moment to
make credit card deposits work as they should. I can send a list of your
ref stats over to you if needed while update is in process, let me know
how to proceed.

Regards,
Mark

I nic... zadałem więc kilka pytań:

We look towards doing business and deeply regret that our first impression made a negative impact, we kindly ask you to standby as the team is busy every day including weekends. We didn't blast out any updates as there is a notification thingy we have as a messaging system however it wasn't deployed yet along with the rest of functionality we are awaiting for. I don't think it would be appropriate to make any conclusions yet since real actions hasn't even been started.

Talk soon,

Regards,

Mark

, Mój Biznes wrote:

Hi

??

You do nothing.

I do not want to open PayPal dispute.

But it seems that you scam....

Hope not.

You even did not send any statement to users..... 

Tłumaczenie google:

Patrzymy do prowadzenia działalności gospodarczej i głęboko żałować, że nasze pierwsze wrażenie wywarły negatywny wpływ, prosimy do trybu gotowości, jak zespół jest zajęty na co dzień również w weekendy. Nie wysadzić się żadnych nowości, jak jest thingy powiadomienia mamy jako systemu wiadomości jednak nie został jeszcze wdrożony wraz z resztą funkcjonalności czekamy na. Nie sądzę, że byłoby wskazane, aby jeszcze żadnych wniosków od rzeczywistych działań jest nawet nie rozpoczęto.

Dyskusja szybko,

Pozdrawiam,

znak

, Mój Biznes napisał:
> Witam
> ?? Ty nic nie zrobisz.
> Nie chcę, aby otworzyć w systemie PayPal spór.
> Ale wydaje się, że oszustwa ....
> Nadzieję, że nie.
> Nawet nie wysłał żadnego oświadczenia użytkownikom .....

Wywiad ciekawy, zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Mi za 4 dni kończy się pierwsza inwestycja, zobaczymy jak będzie z wypłatą :)

Edited by WskoczPodKoc

Dzisiaj skńczyło (a właściwie powinno) się przetwarzanie z waste na regrind i od paru godzin czas się powieksza a jest 100%. :(

Zapraszam do lektury moich poprzednich postów.

Btw dzisiaj skończył się kolejny proces waste -> regrind i jest analogicznie jak w grind -> granulat.

Również mam ten sam problem co kolega @Zwinietydywan, ale czy pozostało nam coś więcej niż mieć nadzieję, że to tylko chwilowe problemy ze skryptem ... ?

Pozdrawiam

Support nic nie odpisuje?

Ja nie miałem odpowiedzi od supportu. Pisałem ticket po polsku i po angielsku (może troszkę gorzej ale zrozumiale i zwięźle).

nie rozumiem dlaczego ktoś udziela wywiadu jak najważniejsza funkcja w serwisie nie działa... Czyżby ich interesowały tylko nasze wpłaty?

Witam

ja również pisałem do Supportu i dostałem odpowiedz odnośnie dodatkowego nalicznia. Sytuacja wyglada tak że mają wszystko naprawic do czwartku i wszystkie nadgodziny jakie nasze smieci zrobiły zostana dodatkowo naliczone.

Tak jeszcze dodatkowo to wypłacic bonus który otrzymaliśmy możemy dopiero po 4 przetworzeniu.

Pozdrawiam :)

Po 4 przetworzeniu czyli co ?

20 euro musimy 4 razy dać do inwestycji?

Ale to co zarobimy z niego można wypłacić ?:)

Edited by WskoczPodKoc

W sensie ze te 20 euro + zarobione pieniądze z niego trzeba 4 razy przetworzyć.

84 dni razem, coś mi się to nie widzi :P

Tak czy siak darmo bonus to można poczekać :)

Edited by WskoczPodKoc

Wiesz moim skromnym zdaniem warto doinwestować te 20$ chociaż by sprawdzić czy tak naprawdę działa ^^, słowa to jedno a jak będzie w praktyce to się okaże. ;)

Szanuje Twoje "skromne" zdanie ale uważam ze póki co należy się z wstrzymać na pewno do czasu kiedy nie naprawiają tego problemu z zamknięciem inwestycji. Najważniejsza funkcja a ze tak powiem zbugowana...

Jedno mnie tylko zastanawia. Admin jest polakiem wie o istnieniu tego forum. Chyba moglby sie przywitac i opowiedziec troche wiecej o tym projekcie. Zaufania inwestorow wskoczyloby mu o kilka LVLi;)

Nie warto mu się angażować ze względu na neutralny wizerunek ^^ dla mnie to plus jak na razie a przyszłości mógł by się tu pojawić ;)
Wszystko bowiem jest kwestią czasu jak będzie pozytywnie pojawi się zapewne nie tylko tutaj :)

No wlasnie powinien zeby ten wizerunek polepszyc. W tej chwili wizerunek wcale noe jest neutralny tylko MEGA negatywny moim zdaniem.

Jak bedzie pozytywnie to nikt nie bedzie mial zadnych pytan.

Dostałem taką odpowiedź od przedstawiciela programu:

Wiemy o tym problemie.staramy sie to naprawic i pewnie to bedzie naprawiono w tym tygodniu 

@psajho "Nie warto mu się angażować ze względu na neutralny wizerunek " - o jakim wizerunku teraz mówimy  :) .

Załózmy że jest faktycznie jakaś firma zajmujaca się recyklingiem odpadów (wątpie w istnienie w realu firmy recyklix), I firma taka potrzebuje dofinansowania , w ofercie jest mowa o invest w sam komponent-plastikowe smieci , wózki widłowe maszyny, panowie wiecie ile kosztuje 1 wózek widłowy? :). A tu co? Cała dyskusja toczy się jak wyciągnąć % z darmwych 20 $ :) no bądźmy poważni. Neutralny wizerunek ! Admin programu ! . Przedstawić musi sie nie żaden admin tylko właśiciel firmy i przedstawić swoją oferte . tylko tyle

Dzisiaj/jutro wszystkie problemy powinny zostać naprawione  :)

Important website update will take place on 18th-06-2015 and 19th-06-2015, you may experience short downtime during these days. Note that it's OK for recycling process to remain "unfinished" even after the due date as we have temporarily "frozen" the recycling & selling functions.

Credit Card and Bitcoin payments may be temporary unavailable this period. Normal operation will be resumed on 19th of June.

Google translate:

Ważna aktualizacja strona odbędzie się 18 i 19-06-2015-06-2015, mogą wystąpić krótkie przestoje w tych dniach. Należy pamiętać, że jest OK dla proces recyklingu pozostać "niedokończone", nawet po terminie, jak mamy tymczasowo "zamrożona" recyklingu i funkcje sprzedaży.

Kart kredytowych i płatności Bitcoin może być tymczasowe niedostępne ten okres. Normalna praca zostanie wznowiona w dniu 19 czerwca.
Edited by mojbiznes

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.