Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

zeno13

Pipstycoon - Gra przeglądarkowa twórców anno1777 i goldentowns -pipstycoon.com

Recommended Posts

No to ładnie Cię zresetowali :knuppel2:  @Montezuma jakbyś chciał są dwie grupy na skype i dużo można załatwić w realu i na szybko przemyśl bo chyba warto być na bierząco.

Wiem :)

Szkoda, że z poziomu "pro chart" nie można kupować/sprzedawać :( Ale może kiedyś...

Najśmieszniejsze jest to, że z tego co widzę tylko mnie to spotkało...

Czy można się jakoś skontaktować z adminem ?

Edited by Montezuma

no to ładnie Cie "wycieli", jesli to byla ich zagrywka by nie ponosic kosztow to nie bedzie sensu grac, bo moga zrobic tak z  kazda osoba ktora zbyt duzo ugra

No dokładnie bo tylko ja tak mam,spróbuję się skontaktować jakoś z adminami i zobaczę co powiedzą o ile w ogóle coś odpiszą...

Pewnie powiedzą Ci że program jeszcze nie działa i jest w fazie testów :) Tylko jeśli przyjmują wpłaty to trochę to dziwne i mnie na ten moment zniechęca do jakiejkolwiek aktywności.

No dokładnie, ale to można by było zrobic im mega antyreklame by nikt w to nie gral, ze jak ugra to i tak oszwabią.... Wiec poczekajmy co Ci odpowiedza ale tez mysle ze jakos Cie spławia ;/

To jest dziwne, bo usunęli Litecoina i to co miałem, a reszta osób, która również na tym zarabiała nic nie straciła. Dlatego jestem pewny, że to administracja i jak na tą chwilę odradzałbym jakichkolwiek wpłat ze względu na możliwą "konfiskatę" bez jakiegokolwiek wytłumaczenia czy podania przyczyny...

Pozdrawiam!

Póki co nic nie wpłaciłem i też się wstrzymam. Obyś rozwiązał ten problem i odzyskał kasę. Inaczej program można od razu do scamu wrzucić. Powodzenia. 

A może odkryli jakiś bug na litecoin dlatego go usunęli, bo ludzie zarabiali kolosalne kwoty wykorzystując ten bug i uznali, że Ty też "na lewo" natrzepałeś tą kasę. No nic gdybać można ile wlezie. Zobaczymy co Ci admini powiedzą. 

• Like 1

ja otworzylem bank jednak nie mooge kupic fabryki ani tego production tools mozecie jakos pomuc a i komputera tez widze ze nie ma

Jescze nie sa wszystkie dostepne rzeczy musisz poczekac.

Jeszcze mam taki problemy kiedy próbuję wejść w pozycje Fatal error: Class 'CCrons' not found in /home/pipstycoon/public_html/kernel/CTrading.php on line 11  czy ktoś miał z tym styczność  ??

Pozdrawiam!

P.S Już wszystko działa :)

Edited by Montezuma

Paweł najlepiej jakbyś dopytał Killama mogę Cię skontaktować bo ja niestety nie mam takich informacji mogę pomóc jeśli np słabo u Ciebie z angielskim.

napisz do mnie na pw.

Jeśli chodzi o pare ltc/usd to ponoć był bug i naprawiają, cofnęli zarobki Montezumy, zbanowali również Masterbo za używanie bota.

Czyli zgadłem mówiąc, że wytłumaczą się bugiem :P Teraz pytanie @Montezuma przyznaj się używałeś bota albo korzystałeś z buga? ;) Co do tego drugiego Masterbo to dzisiaj widziałem jak grał na forexie więc chyba jednak go nie zbanowali no albo zrobili to dopiero przed chwilą. 

Ja po prostu użyłem strategii sculpingu i używałem wykresów jako pomocy.

P.S Swoją drogą nie wiem o co mu chodzi c tym bugiem...

Edited by Montezuma

Na forexie się znam tak jak na balecie więc słowo "sculping" i tak nic mi nie mówi :D Skoro uczciwie zarobiłeś te pieniądze to powinieneś mimo wszystko kłócić się z administracją i powiedzieć im jakiej techniki używałeś i że wszystko było zgodne z zasadami i nie korzystałeś z żadnego buga ani bota.

Sculping polega właśnie na wielu, krótkich transakcjach a z administracją się skontaktowałem, wszystko wyjaśniłem i czekam na odpowiedź. :)

Pozdrawiam !

Chyba też będę musiał przerzucić się na krótkie transakcje, bo już 3 przewaliłem, bo czekałem nie wiem na co, a miałem możliwość zamknięcia pozycji z ponad 100% zyskiem ale oczywiście pazerność zwyciężyła i myślę "kurde dobrze idzie, tak jak przewidziałem to poczekam do końca..." a tu trend nagle odbił i dupa...

Bardzo ważne jest właśnie, żeby nie ulegać chciwości bo praktycznie w 100% przypadków, kiedy myślimy a jeszcze troszkę w górę i zamykam, wtedy właśnie tracimy :)

Pozdrawiam!

Jak to mówią człowiek najlepiej uczy się na własnych błędach i nabiera doświadczenia. Forex jest mi zupełnie obcy i w sumie fajnie, że mogę go chociaż trochę "liznąć" bawiąc się w takiej gierce na centy.

To prawda, nawet jeśli nie ugramy za wiele to jesteśmy bogatsi o nowe doświadczenia, które mogą zaowocować zyskami w przyszłości :)