Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

zeno13

Pipstycoon - Gra przeglądarkowa twórców anno1777 i goldentowns -pipstycoon.com

Recommended Posts

Z czasem się pewnie pojawią ale i do tego na pewno dojdą nowe taxy :) Obecnie jedyny podatek to płacimy 5% za zapracowanie. Dojdzie na pewno podatek od wygranych tradów, czy sprzedaży surowców, przedmiotów w firmie :)

Stawki pracy rosną, więcej firm powstaje a pracowników nie przybywa, do końca miesiąca admin nie będzie rozdawał nowych kodów zapraszających, chcą ponaprawiać bugi przed otwarciem rejestracji na większą skale. Mam jeszcze kilka kodów jeśli ktoś chce dołączyć to zapraszam na pw.

Edited by zeno13

wlasnie wytlumaczycie jakie zyski plyna z otwaria firmy na 1 miesiac za 1$?? np produkcje gazu ?

Hej

Na przykładzie firmy gazowej, wchodzimy w companies / w company type wpisujemy gas production company / wyskakuje nam lista otwartych firm tego rodzaju kilkamy na którąkolwiek, z lewej zakładka production. Opisane mamy tutaj co potrzeba na produkcję gazu.

przyjmując że cena gazu, oil i electricity 0.05$, stawka pracy 1.80$ tools 5$ starcza na wyprodukowanie 1000 sz. (wkrótce powinny potanieć jak już będą działać firmy produkujące narzędzia).

Koszt pracy 1.80 przy produktywności 10% 0.18$ za 8 szt, 1 szt. 0.0225$ 

Koszt materiałów 0.1 oil+0.1 elektryczność = 0.01$

tools - 0.005$ szt

miejsce pracy 3$ na 3 miesiące, 0.033333..$ dziennie 3 pracowników dziennie 24 szt gazu 0.0013888...$

koszt wyprodukowania na chwilę obecną 0.03888..$

Przyjęliśmy cene sprzedaży 0.05$

Zysk na sztuce 0.01112 x24 dziennie z miejsca pracy 0,2668$ x 30 dni 8.004$ zysku z jednego miejsca pracy. Jeśli pracują na 3 zmiany w rzeczywistości rzadziej bo różnie jest z pracownikami.

Jeśli gdzieś popełniłem błąd proszę mnie poprawić.

Oczywiście wkrótce będą pracownicy mający lepszą produktywność wyprodukują więcej za jednym razem, również toolsy potanieją.

Każdą firmę można tak sprawdzić sobie od środka i porównać która da nam więcej zysku

Edited by zeno13

Nie znalazłem informacji na ten temat, ale jak najlepiej zainwestować realne $$?

Pytanie bardziej do @zeno13. Czy warto to w ogóle robić teraz, czy jeszcze poczekać aż gra oficjalnie wystartuje?

Edited by Fremen

Warto na pewno ogarniać gierkę szybciej by być przygotowanym do startu, ale trzeba obecnie uważać w co się inwestuje bo nie wszystkie firmy są już aktywne i można wydać kasę na otwarcie a nie będzie działać jak trzeba albo jakiś bug w firmie i trzeba zgłaszać. 

Więc inwestycja jest ryzykowna z uwagi na występujące problemy.

Jeśli ktoś chce otworzyć jakąś firmę a nie jest pewny czy już działają bez problemów to proszę dopytać to pomogę.

Z dnia na dzień admin uruchamia kolejne firmy i naprawia bugi w istniejących.

Dzięki za odpowiedź. To jak na razie zostaje codzienna praca, a wraz z większym ogarnięciem gierki przyjdą pomysły na inwestycje :)

No i w międzyczasie produktywność wzrośnie ;)

Na chwile obecną nastąpiła zmiana i exp z pracy rośnie nie ważne w jakim sektorze pracujemy. Więc pracujcie za najwyższe stawki nie ważne w jakiej firmie.

Hej

Widzę, że z grą cały czas dzieją się różne rzeczy... Mieszkam w UK... i przy próbie wykonania dziś pracy. Gierka prosi mnie o podanie nr. tel, aby zweryfikować to...

Cy z innych krajów tez wołają o takie dane... Co raz bardziej zaczynam mi się te gra nie podobać...

Killam pisał dzisiaj że planują wprowadzić weryfikację sms, forma walki z klonami. Taka sama weryfikacja była w anno. Ja dzisiaj jeszcze zapracowałem normalnie.

Rano u mnie nie było problemu z pracą. Zobaczymy jutro :-)

Zmiana sposobu przydzielania punktów doświadczenia, nastąpiła chyba już w sobotę. Wtedy też niestety wyzerowano już posiadane punkty (albo to tylko ja taki "bonus" dostałem). :(

Ja też ale i tak ciągle jest bug i produktywność nie wzrasta, miejmy nadzieję że wkrótce zostanie naprawiony.

Weryfikacja jest i w Polsce własnie przed chwilą ją wykonałem, mam nadzieje że nie ma tam ukrytych kosztów Premium SMS...

• Like 1

mam takie pytanie, czy was tez to tyczy. Mam dziwne wrazenie ze ceny np kryptowalut nie pokrywaja sie z tym co jest online tzn: wchodze na aktualny wykres i np jest 3.85 litecoin, a w sprzedazy akcji mam jego cene np 3.7-3.74.... a jak spadnie na wykresie to w grze leci insta

Ja korzystam z tego wykresu do ltc/usd https://bitcoinwisdom.com/markets/btce/ltcusd

Wprowadzona została weryfikacja konta sms, trzeba podać numer telefonu gdy chcemy zapracować i otrzymujemy kod do wpisania. Weryfikacja jest jednorazowa żeby rozwiązać problem klonów. Podobna była w anno mam ciągle ten sam numer i nie był wykorzystany np do otrzymywania reklam więc proszę się nie martwić smile.gif

Edited by zeno13

mam takie pytanie, czy was tez to tyczy. Mam dziwne wrazenie ze ceny np kryptowalut nie pokrywaja sie z tym co jest online tzn: wchodze na aktualny wykres i np jest 3.85 litecoin, a w sprzedazy akcji mam jego cene np 3.7-3.74.... a jak spadnie na wykresie to w grze leci insta

Ja zauważyłem podobnie przy eurousd z tym, że przyuważyłem, że na stronie cena jest taka jaką osiągnie na koniec "okresu" 1 min (nie wiem tak co się poprawnie nazywa - na wykresie ustawiony czas 1 min i cena na stronie to cena poprzedniego "słupka")

Tam chyba jak ktoś nie dostał sms jest opcja wciśnięcia i didint receive sms i można wysłać sms z nazwą użytkownika i akceptują po chwili można pracować.

Rejestracja jest otwarta na chwilę obecną nie potrzeba kodów, chcą pozyskać więcej pracowników bo stawki szybują już powyżej 2$. Więcej ofert pracy niż pracowników.

może ktoś z was mi pomoże bo nie wiem już co robię źle: otworzyłam firmę, kupiłam budynek, narzędzia i surowce potrzebne do produkcji, gotówki w firmie też zostawiłam a jak próbuję otworzyć miejsce pracy to obojętnie jaką kwotę tam wpisze zawsze mam że niewystarczające fundusze chociaż na koncie firmy jest więcej niż wpisuje.

To jest właśnie jeden z bugów żeby wystawić miejsce pracy potrzeba jest gotówka na koncie głównym a powinno pytać o konto w firmie. Po zapracowaniu pieniądze są pobierane z konta firmy, tylko żeby wystawić miejsce pracy potrzeba na głównym, trzeba się pilnować żeby mieć te 2$ zawsze w pogotowiu :)

u mnie smutek sms nie przychodzi... 3 razy numer podałem i nic. Opcja z wysłaniem smsa nawet zniknęła.