Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

szwedu3

dziennik Przemka :]

Recommended Posts

Witam, wyniki pochodza z expert advisor dla mt4. W zeszlym tygodniu gralem niemalze 70h ostatnich godzin przed zamknieciem sesji. Wynik 52-21.

W zalaczniku niepelny statment. Wiecej w krotce  :)

DetailedStatement-1.htm

Edited by szwedu3

Stan konta na dzis:

Inwestycja 200 gbp

Kapital obecny 4501

Zysk 4301 

Teraz lecimy kolejne 2000% w pol roku. Max. drawdown 35%

• Like 1

Witam. Chcialbym zaktualizowac dzienni. Mialem ponad miesiac przerwy. Gomarkets zaczelo mi wycinac konto przy trade po 130 GBP (czasem nawet 10 x 130 GBP bylo). Otworzylem konto na spectre. Okazalo sie, ze te same zagrania a nagle zaczal pojawiac sie zysk. Wyplacilem zysk z gomarkets. Kupilem ETH (bo tym sie gra na spectre) i stracilem na samym poczatku ok 500 GBP podczas rajdu w dol na ETH. Dobrze ze tylko czesc depozytu byla na spectre. Reszte trzymam na koncie bankowym jako kapital zapasowy. Do tego zakupilem tzw. tokeny SXUT do grania na spectre co kosztowalo mnie ok 800 USD. Moje dotychczasowe wyplaty to ok. 1000 GBP. Do tego zakupilem most do grania z MT4 prawie 400 usd. Mam nadzieje, ze spectre jako zdecentralizowany broker nie bedzie oszukiwal (taka byla idea stworznia tego brokera).

Od trzech tygodni kontynuuje trading. Zaczalem stawka 25 usd na zagranie a dzisijaj juz gralem po 65. Stan konta na dzis:

- tokeny SXUT 1000 usd

- waluta ETH na spectre 970 usd

- konto bankowe ok. 1800 GBP

Jesli ktos chce sygnaly to sa za darmo albo porady to na whatsapp +44 771 620 3037

Widze ze forum nie zyje, ale moze ktos jeszcze chociaz czyta.

Obecny stan konta na spectre to 55 ETH oraz 11000 SXUT co daje przy kursie dzisiejszym kursie ok. 14.000 usd, wiec 600% w ponad rok. Niby duzo, ale pracy bylo jeszcze wiecej, mysle ze 200.000 USD zrekompensuje poswiecone ostatnie 7 lat na trading (opcje binarne tylko po pracy).

Forum żyje o to sie nie bój tylko większość biernie obserwuje, nawet ja w wiekszosci przypadków nawet się nie loguje. Swoją drogą dobry wynik czekamy na dalsze wpisy