Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

tomaszlodz

SCnet - www.scnetworld.com

Recommended Posts

Jak zarabiamy w SCnet.
Kupujemy jednostkę za 50 euro, ona trafia do matrycy 2 kowej niepodzielnej i tak : jeśli za naszą 1 szą jednostką staną inne 2/2 mamy 2600 HUF, 4/4 3900 , 8/8 5200, 14/14 6500, 18/18 7800, 24/24 10400, 30/30 93600 HUF czyli kasa x 10  na matrcę pracuje cała europa.
Wkrótce kolejnych 80 krajów. Matryca jest wspólna dla całego świata to scenariusz pasywny inwestycyjny. Kariera do 7 kategorii i tak w 1 szej mamy 390 HUF za pozycje, 2 ej 520, 3ej 650, 4tej 780, 5ej 910, 6tej 1040, 7ej 1170 HUF za jednostkę 13000 HUF
Na Węgrzech nie brak ludzi wchodzących na 3 mln forintów tzn wierzą w firmę i zysk x 10 i więcej.
Źycie jednostki - pozycji kupiona za 50 euro opuszcza* matrix przy 30/30 emitując jednostkę za 150 euro itd  ..... w 6 tej kategorii Zarabia 35000 euro i emituje 3 jednostki do kategorii 3 ej
Teraz jest najpepszy czas by wykupić jednostki. Ja wplaciłem 1500 euro i od razu mam jednostek za 2150 euro. Dla Polaków podwojenie w momencie wejścia firmy SCnet do Polski. Kiedy ? Jak będziemy mieli 40000 do 60000 punktów. 50 euro 1 punkt, 150 euro 2 ga kategoria 3 punkty itd Polecam spójrz http://www.scamadviser.com/check-website/scnetworld.com      [---] - SCNet® karrier 1

https://www.scnetworld.com

Pakiet Biznes to 1350 euro, 23 ego lipca Zapraszamy do wspólnego wyjazdu do Budapesztu do SCnet.  Wejście to wielokrotność 50 euro 
Zapis za darmo.

Edited by pepperoniss

Mozna prosic dowod Twojej wplaty?

Pozdrawiam

Dowody wypłaty zamieszczamy w odpowiednim dziale.

Edited by pepperoniss

SCnet brzmi jak ta firma z Terminatora :)

Jak dla mnie za duże ryzyko.

Na stronie nawalone tradycyjnych reklam z Google Adsense, co dla mnie wygląda podejrzanie.

Mam nadzieję, że uda Ci się zarobić.

@tomaszlodz, w pierwotnym tytule tematu umieściłeś informację że firma "wkrótce w Polsce".

Natomiast na jednym z kont FB poświęconym polskiemu SCnet, już w lutym 2014 można było przeczytać:

SCnet promocja w Polsce!!!
Witamy w świecie wielkiego biznesu i zakup inteligentnych!
System jest międzynarodowy i wkrótce zostanie zarejestrowany w Polsce.

Co więcej, to samo można było przeczytać w październiku 2013 i w sierpniu 2013.

Ciekawi mnie co się stało że przez prawie dwa lata nie wszedł do Polski, mimo twierdzeń przez ten czas, że wkrótce wejdzie.

Teraz jest najpepszy czas by wykupić jednostki. Ja wplaciłem 1500 euro i od razu mam jednostek za 2150 euro. Dla Polaków podwojenie w momencie wejścia firmy SCnet do Polski. Kiedy ? Jak będziemy mieli 40000 do 60000 punktów. 50 euro 1 punkt, 150 euro 2 ga kategoria 3 punkty itd 

Pytanie, czemu teraz jest najlepszy czas na wykupienie jednostek, skoro nie wiadomo kiedy firma wejdzie do Polski, a ponoć od tego, jak piszesz, zależą dalsze losy inwestycji? 

i cisza... - również jestem ciekaw co dalej będzie - 23lipca już niebawem więc poczekajmy na 24/25 to może co nowego tu napisze :)

Nie bardzo rozumiem co za matryce, na czym zarabiają, w co inwestują. Wygląda na piramidę. Ktoś wchodzi wkłada kasę, jak takich zabraknie padnie. Trochę takich było programów i to bardzo popularnych.