Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

overclocker

Nadex Auto Signals by John Anthony

Recommended Posts

Po prostu nie siedzę w temacie tego typu stronek/projektów - mimo pozytywnych opinii chwilowo się tym nie interesuje.

Ciekawe czy te wyniki jakie umieszczają na swojej stronie to prawda czy monterka

Jakiś gość z USA permanentnie spamuje mi skrzynkę informacjami nt. rewelacyjnego systemu opcyjnego, czyli, tego, o którym wątek.

Stąd pytanie: może ktoś podzielić się konkretnymi, świeżymi wynikami, bez ściemy marketingowej "pulpy"?

No i skoro tak ostro spamuje, to może ktoś podrzucić jakieś info nt. aktualnego programu referencyjnego?

Może dlatego tak mnie dręczy od pewnego czasu...? ;)

Trafiłem też na filmik marketingowy, pokazujący staty za ost. m-c, czyli od ok. 20. sierpnia do mniej więcej 20 września, gdzie konto podwoiło się w tym czasie.

Może zwykły chamski montaż, a może fakty...?

Ludziska dajcie znać, jeśli siedzicie w temacie... ;)

z tych nie korzystalem ale jakis czas temu pokusilem sie o sprawdzenie ich darmowych sygnalow na poprzedniej platformie. w pewnym momencie system dawal sygnaly z inna gdzina niz byla (jakies 2-3 minuty roznicy). mieli przez 2 tyg. serie 10+ sygnalow na minus, dzienw  dzien a support kompletnie milczal. wspomniana platforme udostepnili free w zwiazku z pracami nad automatem do forexu. jak dla mnie to cos tu jest nie tak. zamiast forex otwieraja kolejna platforme do binarek gdzie maja juz jedna za free. smiredzi mi tu tylko checia zysku bo poprzednia opcja przestala byc oplacalna.

Dzięki za odpowiedź. Z darmowego JAS sam kilka razy skorzystałem lecz zawsze sprawdzałem sobie wcześniej wykres danej pary z wskaźnikami z których korzystam i podejmowałem szybką decyzję czy otwierać :)

Dużo sygnałów jest na minus nieraz seriami także można konto sobie wyzerować nie werto korzystać. Do tego kijowe powiadomienia