Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

paw9191

Jak rozwiązać problem długu w chwilówkach ?

Recommended Posts

BIK mam zapieprzony. Mam łącznie 6500zł w chwilówkach (5 różnych firm).
Jak to teraz załatwić ? Czy dostane na spłatę tego jakiś kredyt ? Mam teraz w poniedziałek podpisać umowę na dwa lata i zarobki średnie mam 1700zł netto. 
Czy jakikolwiek bank czy inna instytuacja mi pomoże ? Mam gdzieś szansę ? 
Do tego 2000zł mam do oddania na karcie kredytowej ale kwoty minimalne miesięcznie to 75zł więc to mnie mało interesuje.

Najprościej spłacić dług bez angażowania sądów i komornika...

Na pomoc banku i kolejny dług bym nie liczył.... To nie instytucja charytatywna...

Przygotuj sensowną propozycję spłaty zadłużenia adekwatną do Twoich możliwości.

no wiadomo ze nie jest. przeciez zarobią na mnie. Przedstawić sam sobie mogę. ale co dalej ? 

Wtedy rozmawiasz z wierzycielem o restrukturyzacji długu.

Uwierz banki nie mają interesu latać po komornikach. Jeśli Twoja propozycja będzie sensowna i osadzona w realnych możliwościach powinieneś się dogadać.

Na początku poszukałabym na twoim miejscy jakiejś lepszej pracy. Przy takich dochodach ciężko będzie Ci cokolwiek odłożyć na spłatę zobowiązań. Poproś może kogoś z rodziny o pomoc, albo znajomych. Kolejny kredyt w twoim przypadku na pewno nie jest dobrym pomysłem. Pomyśl też może o jakiejś dodatkowej pracy? Podobno kierowcy Ubera całkiem nieźle sobie dorabiają.

Lepsza praca to na pewno podstawa jak dla mnie. 

A co do spłaty, to tak jak pisał pepperonis. Dogadanie sie z wierzycielem to najlepsze rozwiązanie. Podejrzewam, ze w pierwszej rozmowie będą chcieli wieksze raty niz Ty zaproponujesz, ale wtedy musisz trzymać swoją linie oporu ze nie mozesz wiecej bo masz inne zobowiazania, a chcesz spłacić dług. W końcu pójda na ugodę, bo im się naprawdę nie opłaca zgłaszać sprawy dalej.

Spłacanie kredytu kredytem to bez sensu; zresztą nikt ci go nie da

Oczywiście, że się mylisz. Jest wiele ofert kredytów spłacających inne kredyty jak i konsolidacje kredytowe.

Odkopaliście temat z przed 2 lat :) a koleś ostatnio sie logowal: Ostatnio: 29 paź 2015 14:52

just saying :)