Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
TRex4eX

Najbogatszy człowiek wszech czasów. Nie Rockefeller ani Bill Gates... czyli kto?

Recommended Posts

"żeby spróbować ogarnąć umysłem jego fortunę, trzeba wyobrazić sobie tak wiele złota, jak to możliwe, a później to podwoić ...."  :DDD trudno mi sobie to wyobraźić :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdy ktoś każe mi sobie wyobrazić mega furę złota, to za każdym razem przypomina mi się ta część Hobbita, kiedy Bilbo pomyka w jaskini/górze Smauga i ślizga się po całych górach ze złota.... imponujące zdjęcia.

W tej sytuacji próbuję sobie wyobrazić dwa razy większą górę  ;)

 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja zawsze uważałem, że to "hamerykańscy" bankierzy typu Rotszyld :)

 

 

 

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

a widzisz jakie zaskoczenie... ;)

kwestia przyjętego algorytmu ;)

 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na końcu artykułu są odniesienia do innych zawodników, m.in. do Putina. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I pokazuje okrutna prawdę o wartości papierowego pieniądza. 

 

Alan Rufus (żył: 1040 - 1093)

 

 Alan Rufus zmarł z majątkiem wartym 11 tysięcy funtów, co na tamte czasy stanowiło 7 proc. PKB Anglii.

Gdyby przeliczyć to na dzisiejsze czasy, okazałoby się, że fortuna ta stanowi równowartość 194 miliardów dolarów.

http://www.biztok.pl/lifestyle/najbogatszy-czlowiek-wszech-czasow-nie-rockefeller-ani-bill-gates_s22237/slide_3

 

 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na końcu artykułu są odniesienia do innych zawodników, m.in. do Putina. ;)

Ale go nie ma w rankingu a podobno jest o wiele bogatszy niż Bill Gates :P

Edited by overlord25

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak jak pisałem wcześniej, ktoś przyjął określone założenia. Niewykluczone, że ww. pan ma majątek zdecydowanie większy, niż ktoś jest to w stanie oszacować, ale jak widać w przedmiotowej prezentacji, starano się brać pod uwagę, to co jest w miarę namacalne/mierzalne, a ile i czego pan Putin posiada, tego nie wie do końca chyba nikt, poza nim samym. ;)

 • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page. • Posts

  • Zapraszam do zapoznania się z ww. ofertą. Korzyści wynikające przy zakupie innych ubezpieczeń tej samej marki, to zniżki do 20% na inne produkty. Szczegóły na: rabaty.generali.pl Zainteresowanych zapraszam do dyskusji/kontaktu.  
  • Cześć Wszystkim Chciałbym w tym wątku podzielić się z Wami informacjami, które wyszperałem w Internecie, które pozwolą nam cieszyć się posiadaniem kryptowaluty Doge Coin. W ostatnim roku za sprawą działań promocyjnych Elona Muska Doge Coin wystrzelił w górę. Chciałbym też Wam nieco opisać moją historię związaną z Doge. Mianowicie, w tamtym roku tak sobie pomyślałem, że Doge Coin ma bardzo duży potencjał wzrostowy i zacząłem szukać możliwości jego zdobycia. Nie podjąłem jednak decyzji o jego zakupie przez giełdy, gdyż powód był w istocie prozaiczny. Nie zagłębiałem się w temat dość mocno i poprzestawałem na szukaniu różnych kraników. Tak trafiłem na freedoge.co.in, który obecnie zakończył działalność a mi udało się z niego wypłacić całkiem niezły zarobek, jak na obecny kurs. Teraz też chciałbym Wam przedstawić kilka opcji jak możemy zdobyć Doge Coin. Jedne są pewne inne mniej. Jednakże warto zainteresować się tematem. Do dzieła ! Do tej pory wyszperałem taką oto listę stron, na których możemy zdobywać Doge Coin, podaję czyste linki wraz z moim krótkim opisem: 1. Doge Faucet - minimum do wypłaty 2 Doge. Obecnie jest to najbardziej wiarygodny kranik Doge, gdyż jest on zasilany przez darczyńców. Mamy listę tych darczyńców i ilość Doge do podziału. Warto się spieszyć. Darmowe Doge dostajemy co 3 godziny. 2. Doge Buzz - wypłaty za jedno kliknięcie od 0.1 DOGE to 0.0001 DOGE. Możliwość bezpośredniej wypłaty na portfel Doge - minimum 5 Doge. Do portfela Faucet Pay - bez minimum. Wypłatę możemy otrzymać bezpośrednio na nasz portfel Doge w Faucet Pay. 3. FaucetPay - Korzystając z serwisu Faucet Pay, możemy wymienić inne kryptowaluty na Doge przy pomocy zakładki Coin Swap. Nie testowałem. 4. FreeFaucet.io - Tutaj także możemy zbierać różne kryptowaluty, także Doge. Dzienny limit wypłaty dla Doge to 800 Doge. Minimum do wypłaty 40 Doge. Giełdy 1. Nominex.io - na tej giełdzie jest obecnie dostępnych do zakupu 999 Doge. To by było na tyle z mojej strony. Jeżeli macie jakieś ciekawe projekty odnośnie możliwości zdobycia Doge Coin to zapraszam do linkowania i dyskusji.  
×