Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Eryk12

lokalny blog

Recommended Posts

Myślał ktoś z was o takim pomyśle na biznes? A może ktoś prowadzi lokalnego bloga i mógłby coś powiedzieć na ten temat?
Myślę, że lokalny blog dobrze prowadzony mógłby być źródłem całkiem przyzwoitych dochodów. Lokalne blogi to wciąż rzadkość tym czasem są przecież lokalne stacje telewizyjne, radiowe jest lokalna prasa są lokalne portale i są wstanie się utrzymywać. Dlaczego lokalny blog nie miałby przynosić dochodów?

Oczywiście prowadzenie lokalnego bloga to nie bułka z masłem. Jest to praca, która wymaga zaangażowania w życie społeczności lokalnej i trzymania ręki na pulsie. Dobrze jest być również na ważniejszych imprezach, wydarzeniach i inicjatywach. Zanim można będzie myśleć o zarabianiu na takim blogu, to trzeba poświęcić przynajmniej rok systematycznej pracy nad blogiem, ale przynajmniej nie zabraknie pomysłów na artykuły i wpisy na bloga, ponieważ miasto cały czas żyje i zawsze coś się dzieje.

Z czasem można by zarabiać na różne sposoby np. można by kierować ofertę do lokalnych firm, którym zależy na docieranie z ofertą do lokalnej społeczności i zaproponować im reklamę na blogu lub całe kampanie reklamowe. mogą to być kancelarie adwokackie, biura księgowe, autosalony, firmy budowlane, itp

Można również zarabiać na wysyłaniu mailingu do lokalnej społeczności czy artykułach sponsorowanych na blogu. Taki blog to również własna tablica ogłoszeniowa, którą zawsze można wykorzystać do promowania własnego lokalnego biznesu lub programów partnerskich. Taki blog to również rozpoznawalność na lokalnym rynku, a więc i kontakty. Dużo kontaktów:-)

Swoją drogą sam 2 lata temu założyłem takiego bloga, ale zabrakło mi zapału i czasu i po kilku wpisach porzuciłem projekt, ale myślę nad jego reaktywacją.

Macie jakieś przemyślenia lub doświadczenie w tym temacie? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.×