Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

markop

[SCAM] MXRev$hare 50$ ROI 110% - http://mxrevshare.com/

Recommended Posts

Czy ci "niepełnosprytni" są jakimiś prorokami, że się tak na nich niektórzy powołują ? 

Ten główny niepełnosprytny jest posiadaczem największej ilości paczek milionerskich w programie;) Obok Janusa i naszego forumowego kolegi Marka ma ich najwięcej.Co tydzień w poniedziałek o 20 prowadzi program na żywo na YT.Moim zdaniem warto posłuchać.Ale chociaż tyle w tych audycjach o dywersyfikacji to koniec końców i tak gadają o MX,FAP i My24:D 

Witam. Dla waszej informacji W TPL tez trzeba weryfikowac konto JESLI CHESZ WYPLACAC ale do rejestracji i brania udzialu to nie. Najleepiej bedzie ze podczas spotkania we wroclawiu te pytania zostana zadane 

Przeczytalem sobie kilka ostatnich kilka stron i zastanawia mnie jedno.

@Ambiwalentny , krytykujesz MXR, szukasz dziury w calym,,,   to dlaczego w Twojej sygnaturze

jest  HIT2016-MXREVSHARE ?

Czyzbys co innego pisal, co innego myslał i jeszcze co innego robił.    hmmm   ciekawe.

Zaiste ciekawe. Jest na to nawet określenie - HIPOKRYTA :)

Ten główny niepełnosprytny jest posiadaczem największej ilości paczek milionerskich w programie;)

No proszę! Nasz główny obrońca MXa właśnie pokazał swój tok rozumowania.

Jak to pietruchy, drwale leśne i inne żaki gadały głupoty w TM to wszyscy słuchali bo to specjaliści byli. Ty słuchasz kogoś innego, ale ten jest specjalistą w MX.

Po czym rozpoznać specjalistę? Ano MA DUŹO DUŹO DUŹO PACZEK. A jak powszechnie wiadomo proces poznawczy ludzkiego mózgu wzrasta wprost proporcjonalnie do ilości posiadanych paczek!

Bredzić jak naganiacze:

- masz dużo paczek to jesteś expertem

- masz mało paczek to słuchaj expertów

- masz 1 paczkę to możesz czytać co jest na forum

- nie masz paczek = nie masz mózgu.

Ktoś się wybiera do Wrocławia na spotkanie?

Ja zapytam sie o dzien wolny by byc w UK na 27. jesli tak to dam znac, Sam sie musze przygotowac na tego typu spotkanie i jakie pytania zadac Jamesowi, badz Januszowi. Dam znac Co dalej. Pozdrawiam

Jako świeżak mogę Wam przedstawić mój punkt widzenia.

Obserwuję różne programy już jakiś czas i najbardziej zainteresowałem się MXR. Sponsora znalazłem, który mi odpowiada. Gotówka już wyznaczona, nie są to drobniaki, leży i czeka tylko na wpłatę. Miałem to robić na dniach ale tempo zmian od jakiegoś czasu przyśpieszyło więc odwlekam. Mam zbyt mało doświadczenia żeby komentować te wszystkie zmiany czy są dobre czy nie ale skutecznie mnie odrzucają od tego programu. Ciekawe ile potencjalnych nowych wpłacających tak podchodzi do sprawy.

Na razie obserwuje i analizuje, nie jestem podatny na wpływy więc żaden super wygadany naganiacz mnie nie przekona żebym z miejsca w to wchodził. Fanem sceptyków też nie jestem ale lepiej podejść do sprawy pesymistycznie i nie obudzić się z ręką w nocniku a po potencjalnym sukcesie być mile zaskoczonym niż wchodzić w program jako optymista i po porażce wyrywać sobie włosy. Chociaż "niby" każdy wchodzi z tym co może ewentualnie stracić.

Wydaje mi się też że wejście dopiero teraz w program po prawie roku jego istnienia jest już jednak zbyt późno. Dużo osób jest już zapewne na plus i tylko wypłacają a przyrost nowych drastycznie spada.

No proszę! Nasz główny obrońca MXa właśnie pokazał swój tok rozumowania.

Jak to pietruchy, drwale leśne i inne żaki gadały głupoty w TM to wszyscy słuchali bo to specjaliści byli. Ty słuchasz kogoś innego, ale ten jest specjalistą w MX.

Po czym rozpoznać specjalistę? Ano MA DUŹO DUŹO DUŹO PACZEK. A jak powszechnie wiadomo proces poznawczy ludzkiego mózgu wzrasta wprost proporcjonalnie do ilości posiadanych paczek!

Bredzić jak naganiacze:

- masz dużo paczek to jesteś expertem

- masz mało paczek to słuchaj expertów

- masz 1 paczkę to możesz czytać co jest na forum

- nie masz paczek = nie masz mózgu.

Pytanie było kim są niepełnosprytni więc wyjaśniłem koleżance Ani:) To,że lubię oglądać audycję Adriana Klapczarka nie znaczy,że jest dla mnie guru.Oglądam bo jeśli mam usłyszeć jakieś ciekawe informacje o których na forum nie przeczytam to najprędzej u niego.Skoro tyle paczek ma to i pewnie ma łatwiejszy kontakt z adminami.Nasz forumowy kolega Marek również co poniedziałek się udziela w niepełnosprytnych.Co do wpisu powyżej- jak na razie MX popularny jest głównie w Polsce i Czechach więc spokojnie można będzie znaleźć chętnych do zabawy w innych krajach.

Przyrost nowych drastycznie spada? Kilkaset dziennie realnych a nie fejkowych kont to mało? :) A w MY24 to niby więcej codziennie przybywa? :) To czemu tam nie słychać lamentu,że po wyjściu z prelaunchu liczba nowych osób drastycznie spadła? 

Edited by investor2013

Wydaje mi się też że wejście dopiero teraz w program po prawie roku jego istnienia jest już jednak zbyt późno. Dużo osób jest już zapewne na plus i tylko wypłacają a przyrost nowych drastycznie spada.

Gratuluję sponsora, który nie wyprał Tobie mózgu. Lub, jak sam przyznajesz, nie dasz sobie mózgu wyprać.

Tutaj nie trzeba być żadnym expertem. Nawet więcej powiem - ta pseudo-biznesowa branża nie ma żadnych expertów. Tutaj sobie możemy pogadać - jeden mądrze - drugi (jak ja) - bez sensu. Ale to tylko takie nasze pitu pitu bo Ty kolego wiesz tyle samo co my. A co wiemy? Wiemy, że padnie jutro, albo pojutrze, albo za rok. Ale wiemy, że padnie. Wiemy jeszcze coś ciekawszego - jak w każdej piramidzie więcej ludzi straci niż zarobi i to tyle naszego "experctwa".

Trzymaj się swojego podejścia, a jak gdzieś zarobisz to nie popadaj w zachwyt tylko dalej mów to samo co teraz bo ten pseudo-biznes nie wybacza nikomu.

tak, tak ... jeśli ktoś myśli inaczej to podziwiam ... padnie ... już pada ... to nie jest ot tak sobie te różne cuda, wyciągnąć ile się da z tych reklam i tyle ... kurczę no chyba, że ktoś dopiero co wbił się ... no niestety strata - inaczej nie będzie przecież to takie proste

tylko czekać na wezwania do ... tak jak było z innymi ... pseudopolskimi programami ... sam byłem 3 razy

ostatnio dorzucilem troche kasy i podejscie mam bardzo proste-jak padnie to strace ,nie padnie to zarobie

Ja mam dokładnie takie samo podejście jak kolega wyżej z tym,że nie widzę powodów,dla których MX miałby paść w dającej się do przewidzenia przyszłości.Według mnie to szukanie negatywów jest robione na siłę.Hejt dla hejtu.

z tym,że nie widzę powodów,dla których MX miałby paść

paść to  padnie kiedy liderzy bedą mieć tyle adpacków że TOP 10 będzie dziennie wyplacać po 1000$ to padnie spokojnie  ^_^

Fakt że jest masa kombinacji przy tym programie, w/g mnie nie potrzebnie. Wielu początkujących takie zachowanie odstrasza. Nie mniej Ci co tam już zarabiają wiedzą że nikt nie zarznie kury znoszącej jak dotąd złote jaja. :)

Ja mam dokładnie takie samo podejście jak kolega wyżej z tym,że nie widzę powodów,dla których MX miałby paść w dającej się do przewidzenia przyszłości.Według mnie to szukanie negatywów jest robione na siłę.Hejt dla hejtu.

Może jest w tym wątku ktoś, kto uskutecznia "hejt dla hejtu". Nie wiem, nie zauważyłem takiego.

Jest natomiast coś, co wałkuje już tutaj nie jeden "doświadczony" forumowicz.

Ty nie widzisz powodów dla których MXR miałby jutro paść, ja widzę takich wiele - ale ani ja ani Ty racji nie mamy. Nikt z nas nie ma racji, bo nikt z nas nie wie, co tak naprawdę dzieje się w programie. Wiemy tylko tyle ile powie nam admin programu, a to jak wiedzą obyci inwestorzy - nic nie znaczy. W związku z tym logika podpowiada mi, że jednak sceptyczne podejście jest tutaj bardziej uzasadnione. Jeżeli Ty wolisz optymistyczne, to pewnie MXR jest Twoim pierwszym programem lub wcześniej był tylko TM, a ten jak powszechnie wiadomo padł ofiarą spisku. Pobawisz się w HYIPy trochę dłużej, przejedziesz się kilka razy, zdanie zmienisz.

I to (jak mi się wydaje) jest sednem tego sporu.

Przeczytalem sobie kilka ostatnich kilka stron i zastanawia mnie jedno.

@Ambiwalentny , krytykujesz MXR, szukasz dziury w calym,,,   to dlaczego w Twojej sygnaturze

jest  HIT2016-MXREVSHARE ?

Czyzbys co innego pisal, co innego myslał i jeszcze co innego robił.    hmmm   ciekawe.

Wiedziałem.... pisząc ostatniego posta, już praktycznie wychodziłem z domu i uświadomiłem sobie, że jak tego nie zmienię to lada moment znajdzie się obrońca sprawiedliwości co się przyczepi... 

Już Ci odpowiadam szanowny kolego dlaczego mx nadal jest mojej sygnaturze. 

Weryfikacja jeszcze nie została wprowadzona, a wypłaty nadal idą, czyli jeszcze jest wszystko po staremu, a dopóki tak będzie, to nadal będę w programie.

Jednakże oficjalnie tutaj oświadczam, że już pierwszego dnia po wprowadzeniu weryfikacji żegnam się z tym programem. I bez względu jak to będzie dalej, bo jestem przekonany na 110% że po wprowadzeniu weryfikacji program jeszcze przez jakiś czas będzie działał, to jest dla mnie normalne, nie raz to było przerabiane.

Bardzo Cię proszę nie staraj się na siłę udowodnić swoich racji, nie staraj się kompromitować mnie w oczach innych czytelników, bo nie po to zatracam swój cenny czas, by pisać tutaj swoje zdanie by komuś zaszkodzić, lecz uchronić nieświadome osoby. Wyobraź sobie, że mam wiele zajęć w życiu prywatnym, a to co piszę ma jakiś cel. Uważasz, że jestem jakąś dziwną osobą, która chce zaszkodzić MX ? Sam mam to zrobić? Co mi z tego przyjdzie? Przecież sam na tym zarabiam i jak dla mnie byłoby bardzo fajnie gdyby program działał jeszcze latami, ale znam realia tych biznesów. W poprzedniej wypowiedzi jasno napisałem, że już wystarczy tej krytyki, która jest widoczna na każdym forum. Niech się teraz wypowiedzą osoby murem stojące za prawidłowym działaniem MX. Chciałem by ktoś jasno przedstawił dowody, które mogą przekonać innych w tym mnie, że nie mam racji. Ja takie przedstawiłem, nawet kilka i uważam, że program się kończy. Masz pełne prawo się z tym nie zgodzić lecz zamiast naskakiwać na innych daj mi te argumenty, które mnie przekonają. 

Nikt takich nie podaje, bo ich po prostu nie ma, bo co można powiedzieć? Źe mamy pewność bo to przecież James? hehehe 

Nie tak dawno temu kiedy to sytuacja w TM jasno się klarowała, a ja pisałem co o tym myślę, też się posypała lawina hejtu... "przecież to lider revshare, jak możesz takie brednie opowiadać" odpisywali. 

Nie wiem jakie masz doświadczenie w hyip i revshare jednakże moje absolutnie pozwala mi jasno stwierdzić, że to idzie ku upadkowi. Dla jasności, nie mówię, że to koniec ale że idzie w tą gorszą stronę niestety. 

Ja już i tak jestem na plus i to bardzo ładnie na plus, może pomyśl jaki mógłbym mieć interes rozbijaniu MX'a ? 

Zaiste ciekawe. Jest na to nawet określenie - HIPOKRYTA :)

Otóż hipokryzją drogi kolego jest cała ta szopka wokół MX'a 

Janus mówi by wypłacać pełne kwoty i nie jakieś tam 25$ tylko grube miliony...  -   Woooow Janus mówi byśmy zarabiali miliony, Super! Teraz będziemy dopiero zarabiać kokosy.

Zabrali 0.05$ za reklamę - Woooow Super, teraz nie będzie oszustów

Będzie weryfikacja kont, koniec z multi   -   Wooow super, teraz nie będzie oszustów....    (Będą, są cały czas i zawsze będą i tak jak pisałem wcześniej to nie 15$ miesięcznie na osobę było problemem, lecz 20-30$ dziennie na osobę BEZ INWESTYCJI 

Będzie opłata za weryfikacje -   Woooow będzie opłata jeszcze lepiej, jak byśmy nie zapłacili to byśmy nie wiedzili, że jesteśmy zweryfikowani, a przecież Janusa nie stać by samemu pokryć taki koszt.

To jest hipokryzja. 

Nie zrozumiesz dopóki nie utopisz większej gotówki i żadna dywersyfikacja Ci wtedy nie pomoże. 

A zanim ktoś napisze jakąś kolejną herezję albo wyskoczy, że nie mam racji i na podstawie czego wystawiam takie wnioski ? To bardzo proszę o ARGUMENTY , nie tylko jakąś tam bezsensowną gadkę, bo ja takie podaje. Więc jeśli chcesz prowadzić jakąś merytoryczną rozmowę, to podaj mi argumenty, które mnie przekonają.  

Zachęcam do przeczytania poradnika, którego autorem jest   pepperoniss 

http://www.hyipforum.pl/index.php?/tutorials/article/9-10-grzechów-przy-inwestowaniu-w-programy-wysokiego-ryzyka-hyip-revshare-ponzi-wg-pepperonissa/

W grupie na facebooku dzisiaj jest bardzo cicho, a wczoraj była tam gorąca dyskusja. Może admini grupy nie publikują postów tam i czekają na te meetingi offline, aby James i Janusz osobiście wyjaśnili wszystkie rzeczy.

Dzisiaj wypłata instant na PM. Rozumiem zatem, że jeszcze weryfikacji nie ma.

dobra wyjasnilo sie... chociaz nie do konca

u mnie tez nie ma problemu z tym ale sponsor moj ma problem 

Edited by Serkownik

Zawsze jest jakiś powód. Zapytaj w ticket do Janusa.

Ja mam 162 poleconych i nikt z moich nie dostał blokady.

Powinni też szybko znaleźć jakieś rozwiązanie z "millionaire ads", bo w tej chwili to reklama - kredyty bardzo wolno schodzą.

nie wiem co Wam te millionaire ads tak schodzą, mi schodzą tak jak i wcześniej czyli w zależności od zaciekawienia banerem 100-400 dziennie.

We Wrocławiu ja będę, swoich pytań też trochę mam, więc myślę, że w obecnej sytuacji nic nie umknie, bo ludzie widzą czarne chmury.

Jedyne o co się obawiam, to że nawet jeśli dzieje się coś złego, to ludzie zostaną uspokojeni i wrócą do domów w dobrych nastrojach, a to co się będzie działo, to się będzie działo.

• Like 1

Cokolwiek by nie zostało powiedziane we Wrocławiu i tak będziecie narzekać:D To jest prawie pewne.Teraz zrobiło sie to modne więc będzie codzienny lament na forum.Zanim wycofali premię za klikanie reklam dyskusja była w miarę stonowana i normalna,teraz wszystko będzie na nie cokolwiek zostanie powiedziane.Dlatego ja się nastawiam na to żeby dowiedzieć sie o czym była mowa na spotkaniu we Wrocławiu z kanałów YT tych,którzy się tam wybierają.Bo tutaj ciężko będzie się przebić przez lament i jęk:)