Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

markop

[SCAM] MXRev$hare 50$ ROI 110% - http://mxrevshare.com/

Recommended Posts

Proszę szanownych użytkowników o uwagę że, właściciele programu na razie nie zamienili środków pieniężnych na udziały(shares) ani też nie spalili dysku z danymi a wypłaty są nadal instant.

[---] Prowokację wymoderowano.

Edited by Polon

Dziś jest jutro nie ma, każdy robi co uważa za słuszne, ja nie mam sentymentu do kasy, po włożeniu od razu się pogodziłem z tym że ich już nie mam. Tak jak kolega wyżej napisał wypłaty są wiec czemu te obawy.

@matrix22711

W programie nie jestem ale się wypowiem jako, że to forum dyskusyjne.

Znasz takie przysłowie "lepiej zapobiegać nić leczyć"? Jak wypłat już nie będzie to będzie już za późno na jakiekolwiek ostrzeżenia.

A druga sprawa to nawet jakby nie było żadnych zmian, ani oznak upadku a ludzie by pisali, że zaczynają wypłacać to warto też zacząć to robić, bo jak oni już wypłacą, dla Cb może już nie starczyć... ale co ja tam wiem :P

@up 

Podzielam Twoje zdanie, lepiej zapobiegać niż leczyć. Nie wypowiadam sie tutaj na + czy na - bo nikt nie wie co bedzie za miesiąc czy dwa 

Sprawa jest jasna, program dał zarobić i nadal daje tym co weszli na samym początku i daleko później(np w maju 2016 r. i piszę to na własnym przykładzie). W przeciwieństwie do wielu innych programów, które były  przedstawiane jako nie wydmuszki a wręcz przedstawiane jako programy mające na celu rozwinięcie realnych działalności, sprawdził się i nie zawiódł po osiągnięciu pierwszego cyklu. Mało tego, bo daje zarabiać po 8 cyklu, [---]

Prowokacja + atakowanie użytkownika.

Edited by Polon

Program był super. teraz jest przeciętny. Weszlibyście np teraz znając jego teraźniejszość bez przeszłości? Tzn. prowizja w weekendy 0,5% oraz brak kasy z poleconych? Tak szczerze?

@bioplace - ja bym nie weszła teraz na takich warunkach i  zgadzam się z tym, że program był dobry, a teraz jest przeciętny - wypłacę ile się jeszcze da i uciekam z tego programu.

i tak nigdy nie zdołacie wypłacić i tak do samego końca

Przestańcie narzekać, zacznijcie działać :)

Chodzi żeby byc na +++ a nie wypłacić do końca :)

@dexu jak działać? To że siedzisz na stronie to działasz? Przecież przyśpieszyć nic nie możesz :) Musisz czekać i tyle. Musisz być zdany na łaske admina - bo regulamin może sobie zmieniać z minuty na minuty i jak chce :) Rozumiem @dexu że jesteś zadowolony że nie ma prowizji z poleconych oraz średnia prowizja z paczek z 2,5% spadła do około 1,9% :) Kolejna osoba, która myśli że to wszystko jest robione dla userów a nie dla samego admina i Jamesa :) Przecież oni robią takie rzezczy, żeby jak najdłużej i najwięcej mieć kasę u siebie :) Ale nieeee to przecież jest po to aby PRZEDŁ

Edited by bioplace
  • Like 1

[---]

Dokladnie. Jak Nie wiecie o co chodzi to chodzi o PIENIADZE ZAWSZE I WSZEDZIE 

Edited by Polon

DEL

Edited by dexu

Najnowsze zdjęcie z grupy na facebooku:

14915286_798950196914290_885768089827642

i komentarz do zdjęcia:

"Please don't disturb during the next 10 hours. I don't have a free hand to answer your questions."

• Like 1

A ja myślę, że już wystarczy. Beka z postów które tu czytam ! 

Oj, sznurówek nie powiązał,wypije za dużo płynu w tych marnych kubeczkach i sobie jeszcze krzywdę zrobi. Tyle odczytuje z tego zdjęcia :).

Co do zdjęcia i opisu to jest adminem i powinien mieć jedną rękę wolną dla ludzi dzięki którym upchał Sobie "kabze", zresztą już kilka razy się to zdarzało takie coś że podawał info o urlopie i żeby mu gitary nie zawracać :P

Edited by andrzejb18
  • Like 1

Nie ma co panikować. Tak długo jak lider nie zakłada u arabów banku (jak to było w przypadku TM) albo nie ucieka do rajów podatkowych takich jak np. Cypr, wszystko jest w porządku. A tak na poważnie, zmiany są jak najbardziej na plus bo system się trochę uszczelni, co spowolni wyciek gotówki. Teraz sobie myślę, że chyba za szybko zacząłem wychodzić z programu.

to się przeliczyłeś :)

Spółka MX WORLD LTD w emiracie Ras-Al-Khaimah - witamy!

Szybciej padnie, szybciej skończy się płacz, tak to widzę :-P

Ja od paru dni regularnie wypłacam. Jeszcze 2-3 dni i będe na "zero". Po tym czasie wypłacam dalej i się ciesze tyko zarobkiem. Myślę, że zdąze :P

HAHAHA ! Śmieszne to już i załosne! 

Post od Janusa: 

"WOW! Our members can have an ADDITIONAL cashout per day in EUROS. €25 - €1,000 more! Time to build the Euro-Adpack pool, folks. It is like a new program beside mxrevshare."

To tak jakby mówił: wpłacajcie ludzie teraz  euro, musze mieć więcej więcej WIĘCEJ kasy! Dolary już wypłacacie, teraz wpłacajcie mi Euro!

Chce aby ludzie wpłacali kase w Euro - to będzie drugie źródło dochodu dla Janusa i Jamesa :) W dolarach ludzie już częściej wypłacają niż wpłacają. Dlatego postanowił wprowadzić euro. Niech ludzie wpłacają - np po 3 miesiącach jak już uzbiera pożądna sumke to wprowadzi kolejne limity to ta kasa z euro będzie dłużej na jego koncie :) Proste i logiczne :) 

Ale i tak ludzie, którzy wskoczą za Adminem w ogień, który jest ich mentorem powiedzą - bardzo dobry ruch! 

Edited by bioplace

Kilka stron nic nie wnoszących do tematu tylko wróżenie z fusów ;)