Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

markop

[SCAM] MXRev$hare 50$ ROI 110% - http://mxrevshare.com/

Recommended Posts

Marek daj spokoj z nim znamy sie z mxa i wiemy oboje ile mx ci dał i daje a to co ten czlowiek pisze to jakies nieporozumienie o kontraktach i etatach. Sam paracuje na etacie i otwarcie moge przyznac ze etat i caly system emerytalny wlacznie z zusem to jedna wielka piramida tylko ciekawe kiedy ludzie otworza oczy.

• Like 1

chlopie zarabiam 3x wiecej niz ty w tym "matrixie". pracuje w biurowcu, centru miasta. 7h dziennie. pracodawca daje wszystko od owocow codziennie do biura po imprezy firmowe 2x w mieiacu. praca nie jest ciezka. chillout room itd. wiec mi nie mow ze ten matrix to zly system.

bo w tym zyciu MX - pamietaj SWOJE PIENIADZE STRACI 95% OSOB.

W SUMIE NIE WIEM DO CZEGO TA ROZMOWA PROWADZI :)

kazdy chce zarobic na piramidach i juz. ta nie jest zla.mowie tylko ze warunki sa coraz gorsze niz np 3msc temu. koniec. kropka.

no i proszę, korpoświatkowi udało się wyprodukować następnego pionka.

Niestety zmartwię Cię kolego, ale Google i wszelkie "złote" korporacje, gdzie codziennie masz owoce, billard, basen i sauny, to nie jest tylko dla Twojego dobra, tylko po to, żebyś poczuł, że w pracy masz drugi dom i przyzwyczaił się, że możesz tam siedzieć cały czas - krótko mówiąc stał się pracoholikiem, bo niczego Ci tam nie brakuje. Teraz siedzisz 7h, wkrótce będziesz siedział 8, bo stwierdzisz, że nic nie stracisz, no a godzinka więcej to nic takiego, no i kaska większa. Dałeś się wciągnąć w maszynę - gratulujemy, ale nie chwal się tym tak tutaj i nie wywyższaj nad innymi argumentem, że zarabiasz 3x więcej, bo to nic konstruktywnego nie wprowadza do rozmowy. Weź też pod uwagę, że są osoby, które zarabiają z kolei 3x i 50x więcej, niż Ty i nie muszą się tym chwalić na prawo i lewo :) 

Zarabiałbyś tyle ile na etacie, gdybyś wrzucił odpowiednią sumę pieniędzy w revshary.

a propos systemu emerytalnego i w ogóle jeśli ktoś chce zarabiać więcej, niż na etacie, to żaden inteligentny człowiek nie otworzy tu w tej chwili firmy

• Like 2

A ja przypominam, że to nie jest wątek o pracy na etacie i tym podobnych sprawach. Proszę się trzymać tematu wątku, którym jest program Mxrevshare. 

• Like 1

Ja tam revy traktuje jako zabawę, uda się to się uda, nie to nie (czytaj: zdążę, nie zdążę)  Traktowanie Revów jako głównego źródła dochodu to dla mnie lekka bezmyślność. Ktoś tu pisał, że etat to najniższa hierarchia w społeczeństwie i ma prawo do takiego zdania. Dla mnie normą jest ogół, a nie margines. Użytkownicy revów to taki trochę margines społeczeństwa którzy chcą zarobić inaczej niż większość. A MX no cóż dziś jest jutro może nie być jak każdy ten program. Płakać nie ma za czym bo będą następne i następne i następne. Źyczę każdemu by zarobił tyle na revach by mu ZUS ani emerytura nie były potrzebne. Pozdrawiam.

• Like 2

@Agostino - zgadzam się w 100%. O to mi właśnie chodzi. Źe porównywać MX do etatu, czy własnej działalności - to jest bezsensu 

• Like 2

Poruwnujac MX do pracy na pelny etat to jest to nic innego jak chwyt marketingowy. Programowanie Neurolingwistyczne NLP. Skoro to taki zajebisty biznes to trza wziac kredyt kupic paczki i zwolnic sie z pracy. Po co harowac jak wol w pracy na  etacie skoro moge klikac myszka w mxie? 

Edited by garrett85
  • Like 1

rzucić etat to można jak się ma 500 poleconych i wypłaty minimum 50000zl miesięcznie. w przeciwnym wypadku można się wkopać. Zawsze trzeba mieć awaryjne źródlo dochodu i to oczywista oczywistość...

• Like 3

dexu - poprawię  - kilka DOBRZE zbudowanych kont. Tu (i nie tylko) niepełnosprytni mają rację - możesz sobie dywersyfikować w 10 źródłach, ale jeśli po 2 latach nadal będziesz miał dochód po 2$ z każdego z nich, to to nie ma sensu ;)

A ja uważam, ze również pracując na etacie należy mieć awaryjne źródełko. No chyba, że ktoś zarabia tyle, że bez pracy starczy mu na rok obijania się :) Cytując scenariusz z Vinci'ego: "Strzeżonego... i tak dalej" ;)

Moim zdanie prace w normlanym świeci trzeba traktować na pierwym miejscu :)

Takie programy służą tylko aby dorobić. Jeśli nie masz poleconych - nie ma sensu wogóle się w to bawić. Za duże ryzyko straty. Np.Wpłacisz swoje oszczędności 10.000zł a za miesiąc program przejsaje działać lub admin na malediwach :)

Inaczej trzeba patrzeć jak masz poleconych - wtedy już poważniej się traktuje - ALE NIGDY NIE RZUCAJ SWOJEJ PRACY - bo takie programy przecież szybko się kończą a ty zostajesz na lodzie. Ale jak masz poleconych to nie masz czystego sumienia :) Robisz ludzi w butelke :)

Od dzisiaj powrót prowizji z advertising budget:

lvl 1 1%  lvl 2 0,5%  lvl 3 0,5%

info z grupy fb

Super prowizja 1% :)

Widzę admin robi co chce z regulaminem - codziennie go zmienia. Nikt nie wie co będzie jutro :)

Wydzielam dyskusję na temat revshare bez prowizji z poleconych do oddzielnego wątku bo tutaj to nie na temat. Jeśli chcecie o tym dyskutować, to w nowym wątku: Revshare bez prowizji z poleconych

Natomiast ten wątek zostawiamy tylko do dyskusji o Mxrevshare. 

Ten Caly janus to co chwila zmiany jakies wprowadza koles jest nieprzewidywalny powiem Wam szczerze. Kto to tak robi? Wczesniej nie wiedzial ze ludzie beda tylko klikac reklamy i wyciagac kase zanim jeszcze otworzyl program? A weryfikacje Tez nie wiedzial, Niezdecydowany jest ten koles paniczny i potuczony a te naliczenia 0.5 co mialy byc? to on nie wie ze takie zmiany zaowocuja w wyciaganiu kasy przez ludzi? On ma pojecie w ogole ? 

Nie wiem czy jeszcze admin tego nie zmienił ;) ale mam pytanie czy Ci co mają po 100 mini adpacków dostają dziennie od tego. Zapis: "Having 100 active Mini Adpacks: $0.50 per day" to oznacz 0.5$ dodatkowo jednokrotnie czy od każdej paczki?

Jesli posiadasz 100 mini adpackow wtedy za calosc dostajesz dziennie bonus 0,5 $

• Like 1

stronka wam działa? mi wyskakuje niebezpieczne połączenie.

Edited by elemeleq

Działa, bez problemów.

Źadnych niepokojących komunikatów.

Przeglądarka Chrome.