Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Sign in to follow this  
VinXin

Astrobiologia "na" Harvardzie - online i za darmo

Recommended Posts

Dla osób zainteresowanych tematem i z dobrą znajomością języka angielskiego będzie to swojego rodzaju wisienka na torcie względem rozwijania swoich zainteresowań. Ogólnie stronę, którą podaję można śmiało polecić każdemu kto chce rozwijać swoją pasję i wiedzę praktycznie w każdej dziedzinie nauki.

Z góry zaznaczam, że aby otrzymać oficjalny certyfikat musicie zapłacić 49$ mieć prygotowany własny dowód i kamerę internetową. Weryfikacja odbywa się także podczas kursu. Gdy chcecie ukończyć kurs dla samej wiedzy/samego siebie nie musicie nic płacić.

Strona jest w całości zweryfikowana - jest to oficjalna platforma oferująca kursy i dokształcanie internetowe naprawdę dobrych i światowych uczelni.

https://www.edx.org/course/super-earths-life-harvardx-spu30x-0#!

PS. Ubiegnę pytania - nie, nikt nie dostaje żadnych pieniędzy z jakiejkolwiek rejestracji lub opłacenia kursu - platforma służy celom naukowym a wszelkie środki przeznaczane są na jej dalsze rozwijanie.

Zapomniałem dodać, że najbliższy kurs z Astrobiologii zaczyna się już w ten wtorek o 3pm UTC

Edited by VinXin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.  • Posts

    • IMHO wypowiedź Korwina jest bardzo jasna i wynika z niej, że Jego zdaniem Braun mówił o tym, że dziłania ministra mogą dla niego skączyć się samosądem. Ergo, wcale niczym nie groził panu ministrowi... Mniejsza czy można się taką oceną wypowiedzi Srauna zgodzicz czy nie. Problem leży w tym, pani redaktor oczekuje by jej gość potępił Brauna w czambuł a inna od niej ocena słów Brauna jest niedopuszczalna i prowadzi so przerwania rozmowy. Bezsens. I znów kolejna manipulacja... Nie zauważyłem bowiem by Korwin w jakiejkolwiek wypowiedzi bronił pedofili.  Natomiast wypowiada swoje zdanie w kwestii tzw. wieku zgody i wskazuje dość racjonalną argumentację za swoim stanowiskiem. Nie musimy się z jego opinią w tej kwestii zgadzać ale nie można nie zauważać, że dokładnie takie - wynikające z natury - podejście obowiązywało w wielu kulturach przez stylecia a prawo zezwalające na małżeństwa osób w tym wieku było tego naturalną konsekwencją.  Tzw. Wiek zgody -ustalony na 12-13 lat jeszcze dziś gdzieniegdzie występuje (Meksyk, Japonia, Argentyna).
    • https://www.tvp.info/55906220/posel-korwin-mikke-zwolennikiem-obnizenia-wieku-zgody-na-seks-broni-pedofilii-jestem-zwolennikiem-natury
×