Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

cfiszan

PAMM Oxford - Pozycje Banków

Recommended Posts

Pamm dopiero co ruszył, zlecenia otwierane są na podstawie pozycji dużych graczy, na podstawie zleceń 19 banków. Największa zaleta to SL i TP, który jest zawsze. Wyniki z ostatnich dwóch lat to 24010 pipsów na plus (przy inwestycji 1000$ i stałym wolumenie to +240,10% zysku). Jedne miesiące są lepsze inne gorsze, jednak średnio miesięcznie wychodzi około 10%. Dołączając do pamm naśladujemy największych uczestników rynku. Minimalna kwota inwestycji 1000$

link do pamm:

https://v2pamm.hotforex.com/en/managerdetails.html?managerID=1061276

Edited by Egzekutor

Po kilkumiesięcznych testach pozycje banków to nie strategia dla mnie, zbyt długi termin i brak wykorzystania potencjału kapitału. Takie trochę kręcenie się w kółko w jednym miejscu, mimo, że system daje zarobić na przestrzeni ostatnich lat to jest to za mało w stosunku do ryzyka. Pamm do końca września zostanie zamknięty. 

Czy używasz jakiegoś EA swojej konstrukcji czy tak z manuala jadziesz

Pisałam ze nie stosuje już tego systemu. Nie jest on dla mnie wystarczająco dochodowy. Bardziej kręcił się wokół zera niż zarabiał, a ja bardziej skupiam się na systemach, które przy minimalnym ryzyku dadzą mi maksymalny wzrost kapitału. Handluje zarówno manualnie jak i z użyciem EA. Jeśli chodzi o EA to są to gotowe EA dostępne bezpłatnie w sieci. Nie ma cudownych EA czy super działających systemów, bardziej chodzi o znalezienie przewagi matematycznej i wykorzystanie jej na swoją korzyść.