Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Tomala1991

Inwestycja w drzewa Oxytree

Recommended Posts

Trafiłem na dość nietypową i w sumie ciekawą możliwość inwestycji, więc wam przedstawiam.

http://oxytree.com/pl/

post-13019-0-30941900-1444990744_thumb.jpg

Głównym celem Oxyprogramu jest powstrzymanie zmian klimatycznych oraz zatrzymanie procesu wyniszczania lasów. Będąc członkiem Oxyprogramu wesprzesz projekty środowiskowe mające na celu kompensację emisji CO2.

Przystępując do programu dajemy Ci naszych wykwalifikowanych ludzi zajmujących się sadzeniem drzew Oxy od wielu lat, posadzimy drzewa na naszych plantacjach za Ciebie, a Tobie DAMY PISEMNĄ GWARANCJĘ ODKUPIENIA DREWNA = GWARANCJA DOCHODU !!!

Zapewne zastanawiasz się teraz skąd będziesz wiedział co dzieje się z Twoimi sadzonkami, a później już drzewami ?

1. Możesz śledzić całą procedurę online (będziesz miał swoje biuro na oxyprogram.pl, w związku z czym będziesz na bieżąco),
  2. Będziesz otrzymywał raz do roku raport o stanie Twoich drzew. Raport ten będzie wykonany przez zewnętrzną firmę KPMG (kliknij), co daje Ci gwarancję że Twoje pieniądze rosną.

Ile musisz zainwestować.

Masz do wyboru 2 opcje:

• Pakiet OXY1000

Twój inwestycja:  1000€

Ilość posadzonych drzew za Ciebie :  34

Dochód po 6 latach:  2550€ (gwarantowany w umowie)

• Pakiet OXY300

Twój inwestycja:  300€

Ilość posadzonych drzew za Ciebie :  8

Dochód po 6 latach:  600€ (gwarantowany w umowie)

Jest też opcja kupna drzewek i hodowania ich samemu, ale nie będe się rozpisywał, zainteresowanie doczytają.

Ewentualnie dodaje filmik w którym Pan tłumaczy dokładnie co i jak.

Edited by Egzekutor

Ktoś już widział na polskich ziemiach drzewka 3 letnie. Jaka klasa ziemii musi to być, żeby tak szybko rosły, bo nie spodziewam się takich wynikow na piaskach przy 6 klasie. Czy to czasem nie jest MLM, że za polecenie ludzie mają kase, bo wtedy mogą sobie gdzieś wsadzić te historyjki o ochronie środowiska i innych marketingowych bajkach.

Co do klasy ziemi to nie mam pojęcia, nie zagłębiałem się w temat tylko dodałem to jako ciekawostke. 

Tak jest to MLM. 

ale po adresie firmy to są chyba węgierskie drzewa, choć domena znowu z UK, to w sumie drzewa mogłyby być u nas , tak trochę po środku :)

Jest jeszcze pakiet 150 euro, ale on posiada tylko jedno drzewo? Co to za sens? Czy może coś źle rozumiem?

Nie lubię wyciągać pochopnie wsniosków, ale to wygląda na nieżle zaplanowaną piramidę, mają długi czas na zgarnięcie kapitału, bo zanim te drzewa urosną to biznes może się zwinąć, a koszt sadzonki jest bardzo wysoki...za dużo opowiadają o tym ile można zarobić i samych zaletach tego biznesu, a za mało o tym co z tego drzewa w rzeczwistości już zrobili. Nie ma nic o wadach, a przecież każda najcudowniejsza rzecz na tym Świecie ma swoje wady.

Do końca to takie różowe nie jest. Zakupiłem kilka sztuk na sprobowanie. Posadziłem je w lipcu niestety zabójczy przyrost u mnie wyniósł w granicach 10 cm? o.O a podobno miało osiągnąć na jesień w granicach 1 metra. Ok dowiedziałem się że trzeba korzystac z nawozów ale nie zwykłych tylko jakis specjalistycznych Ci co go uzywali fakt urosły im, druga kwestia gleba, gleba musi byc dobra nie może być kwaśna 0,5 ph juz robi ogromną różnice, przed posadzeniem trzeba glebe wzmocnić nawozem. Kolejna część to podlewanie nie wierzcie że nie trzeba podlewać bo trzeba. Tylko problem jest taki że jak za dużo polejesz to korzenie gniją :) Moim zdaniem do końca takie to cudowne nie jest. Na obecną chwile nie zdecydowałbym się posadzić więcej niż kilka sztuk. Szczególnie że baaardzo często ta firma organizuje złote promocje gdzie zamiast po 10 euro sprzedaje po 6. Nie ma co się napalać serio. Nie wątpie że może urośnie, może da się zarobić. Napewno zarobią właściciele ;) Ale to tylko gdybanie czas pokaże.

Ten temat nie powinien sie tu pojawić ponieważ jest realny, a nie wirtualny czy finansowy!

Na plantacjach wegierskich osobiście dotykałem Oxytree ktore rosną już 1,5-roku i mają wyskośc 5 metrów i to są fakty, które osobiście sprawdziłem.
W moim ogrodzie mam 4 sadznki i wyrosły w 3 miesiące na 1 metr a u znajomego w Krakowie na 2 metry w 4 miesące.

W tym sezonie ktory jest pierwszym w Polsce sprzedaliśmy ponad 10 000 sadzonek, a już są zapisy na sadzonki na sezon w 2016 i kolejne kilkadziesiąt tysięcy sadzonek jest zamówionych :)

A tu na forum zastanwiacie sie ktory temat jest wirtualny i na ile jest wiarygdny dlatego Oxyprogram nie pasuje do tych rozważań :)

Oxytree na tej stronie  http://oxytree.com/pl/dokumentumok/ ma raporty z badań naukowych na Uniwersytecie w Kastylii i jest zarejestrowane w Unijnym rejestrze drzew.

Wiec jak szukacie sensacji to w tym temacie jej nie ma zwłaszca ze firma Carbon Solutions Global LTD  http://www.carbonsolutionsglobal.com/home ma duże sukcesy na rynku rzeczywstych projektów ekologicznych.
W 3-4 miesięcy firma przetłumaczyła 2 strony i wszystkie warunki współpracy na j. polski a w Budapeszcie jest polski support i na dodatek jest zarejestrowana Carbn Solution Poland do sprzedaży sadzonek dla polskich rolników i przedsiębiorców.

A jak ktoś chce sie brac za dyskusję poważnym biznesie nie mając o tym pojęcia to najpierw niech wiedzy trochę łyknie i się douczy bo wątpić jest najłatwiej .

W OWU jest wszystko napisane na oxyprogram.pl a firma CSG jest pod dozorem szwajcarskiej firmy audytorsiej KPMG - wystarczy w google sprawdzic co to oznacza.

Jak firmy poszukują kosztów ktore im przynoszą długotrwałe zyski, to sa wystawiane faktury więc wszystko jest legalne.

Dla dociekliwych zapraszam na priv lecz tu zarabia się pracą a nie pisaniem wątpliwych tekstów.

A jeśli załącza się tu nagrania z webinarów bez mojej zgody, to należy zapoznac sie z najnowszymi informacjami. 
Temat jest bardzo obszerny i długoterminowy dla inwestorów w eko-projekty w trendzie biznesów farmerskich, więc całkowicie nowy i bez podtekstów o jakich pisze się na tym forum :)

Nie wiem czemu się tak bulwersujesz, temat założyłem w dziale klasyczne inwestycje więc nie chodzi tu o inwestycje online, wirtualne czy tym podobne. 

A jeśli załącza się tu nagrania z webinarów bez mojej zgody, to należy zapoznac sie z najnowszymi informacjami. 

Czyli mam rozumieć że prezentacja którą dodałem jest Twojego autorstwa ? I że niby bez Twojej zgody nie moge tego robić ? 

Edited by Tomala1991

Czy wie ktoś, czy nowa inwestycja w bambusy jest stworzona przez tych samych ludzi co właśnie OxyTree?

Wystarczy wejśśc na stronę http://www.carbonsolutionsglobal.com/  by przekonac sie ze Oxytree.com i Oxyprogram.pl to są ich projekty z eko-biznesu i to nie jedyne :)
a w stopoce kazdej strony mozesz tez to sprawdzić.

A jaak nie odprózniasz Meksyku od Węgieri Hiszpanii , a drzew Oxytree od trwy typu bambus to zalecam trochę się dokształcić - chetnie pomogę :)

Ja akurat zajmuję się i jednym i drugim tematem ponieważ nie ma dzisiaj lepszych i bardziej wiarygodnych projektów z inwestycjami w aktywa trwałe.

I w każdym temacie zgłebiłem do spodu firmy, więc zapraszam do rozmow :)

Panie @Maliki, a ja mogę Ci pomóc czytać ze zrozumieniem. Zapytałem, czy ktoś wie może, czy założyciele tych projektów są Ci sami. To, że jedna plantacja jest w Meksyku, a inna na Węgrzech, nie znaczy, że nie stoją za tym te same osoby. Oczywiście nie odbieraj tego za atak :P Tak tylko zapytam - Ty jesteś Paweł? 

Witam serdecznie. W tym roku planuje zakup 50 sadzonek. Chciałbym nawiązać kontakt z osobami, które współpracowały z oxytree i fizycznie otrzymały zakupione sadzonki. Obecnie firma sprzedaje drzewka, za które płacić trzeba od razu, natomiast dostawa planowana jest na połowę mają 2017. Mam w związku z tym obawy.

Pozdrawiam

Odradzam inwestycje w to. Ten biznes nie wygląda wcale tak kolorowo jak się na pierwszy rzut oka wydaje i jest realne ryzyko straty na nim. 

Moim zdaniem się nie opłaca ponieważ czas czekania na zysk jest baaaardzo długi. Gdyby nie było żadnego ryzyka albo byłoby bardzo małe to byłoby warto, ale ryzyko jest, wiec biorąc pod uwage czas czekania na ewentualne zyski to się nie opłaca, lepiej w tym czasie pomnażać te pieniądze w innych inwestycjach.

Rozumiem, bardziej to traktuje z ciekawosci.Mam takie miejsce swoje, ktore sie nadaje. 50 sadzonek to raptem 2,5 tys pln. Bardziej mnie interesuje, czy te sadzonki dojada do mnie:)

Witam.

Pracuje w firmie Oxytree i widzę, że moja obecność na tym forum w tym okresie jest wskazana.

W razie zainteresowania/pytań zapraszam do kontaktu telefonicznego: [---], mailowego: [---], lub osobistego.

Ale na początku rozróżnijmy: Oxyprogram to inwestycja na naszych plantacjach (udziały w sprzedaży drewna), a swoja własna plantacja Oxytree to inny temat.

Oxytree do Pana dojdą na 100%. Jesteśmy już 3 lata na Polskim rynku, kapitał zakładowy spółki 500 tyś zł, nigdy nie dopuściliśmy się do zaniedbania w tym temacie.

Sadzonki przychodzą do Pana w okresie sadzenia: na odbiór umawiamy się telefonicznie, na konkretny dzień i godzinę.

Edited by vojtec

Ale przeciez Wy nie jestescie wlascicielami sadzonek ani plantacji. Tylko posrednikami.

Wiec jakie 500 mil ma Pan Ryszard?

Zdaje się, że nie rozumiem.

Jesteśmy jedynym dystrybutorem sadzonek, a także firmą skupującą drewno z Oxytree.

Umowa stanowi jasno, że jest zawierana między naszą firmą, a osobą kupującą sadzonki.

Jeżeli kupujący kupuje sadzonki, staje się ich właścicielem.

Kim jest Pan Ryszard?

Edited by RadoslawMyszka

To rozumiem. Jednak to nie zmienia faktu, ze to nie Wy jestescie wlascicielami plantacji ani fizycznie sadzonek. Jestescie posrednikiem miedzy Klientem a Plantacja. I chcialbym sie wiecej dowiedziec, o Waszych skupach z terenu Polski. Bo z tego co sie rozeznalem w naszym kraju nie ma plantacji gotowych do skupu.

Plantacja też należy do właściciela: jest na jego ziemi. Jej uprawa jest w interesie plantatora: w końcu to plantator dba o to, ile zarobi na swojej inwestycji.

A co do skupu, aspekt jest przedstawiony w Ogólnych Warunkach Umowy (dokładnie "V. MOŹLIWOŚĆ ODKUPU"): są w nich przedstawione ceny odkupu drewna, jak również cała procedura.

Faktycznie, w naszym kraju na chwile obecną nie ma plantacji gotowych do ścięcia, ponieważ na rynku Polskim jesteśmy od roku 2014, co wyklucza taką możliwość.

Edited by RadoslawMyszka