Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

kamil80

Inwestycje w klocki lego ?

Recommended Posts

Swego czasu handlowalem na alledrogo zestawami StarWars Lego. Schodzily jak cieple bułeczki. Teraz w czasie gdy wchodzi kolejna czesc do kin, sami sobie odpowiedzcie :)

Z ciekawości sprawdziłem popularności allegro, ale chyba dzieciaki wolą gry na PC skoro popularność Lego już nie taka jak kiedyś

No spoko ale nie lepiej inwestować w kolekcje czegoś pewniejszego (monety zegarki znaczki)? Spokojnie można by wyszukać sporo tak dobrych przypadków. LEGO mnie jakoś nie przekonuje :)

Z ciekawości sprawdziłem popularności allegro, ale chyba dzieciaki wolą gry na PC skoro popularność Lego już nie taka jak kiedyś

Zawsze można zainwestować w sprzedaż gier gdzie głównym bohaterem jest postać Lego. Na rynku jest wiele takich gier. 

Też marna opcja. Rynek gier jest na tyle rozbudowane, że i tu lego odgrywa mała popularność. Wszystko kręci się wokół gier online

Odświeżam kotleta.

No spoko ale nie lepiej inwestować w kolekcje czegoś pewniejszego (monety zegarki znaczki)? Spokojnie można by wyszukać sporo tak dobrych przypadków. LEGO mnie jakoś nie przekonuje :)

Na zegarkach nie zarobisz, monety też przestały przynosić takie profity jak kiedyś. O znaczkach nie mam pojęcia.

Co do LEGO to przez myśl przeszedł mi pomysł żeby kupować 2-3 limitowane zestawy w ciągu roku. I zostawić je w szafie w oczekiwaniu na wzrost wartości :)

Zegarków mam kilka a zbieram je z 2 powodów. jedno to kapitał pewnie tak jak mówisz tylko zamrożony ale pewny (mam doxe zenith),  a drugie to taki fiź 

Monety zawsze będą miały wartość kruszcu.

A klocki ?

Znajomy wykupił klocki lego, które były w promocji w jednym z supermarketów, jeździł po kilku województwach i łącznie nakupił towaru za okolo 60 000. Zobaczymy jak to pójdzie.

Jak to mówią, kto nie ryzykuje ten się nie bawi. 

Natomiast nie poświęciłbym 60kafli na klocki lego. Kolekcjonerów jest garstka, a profity mogą dopiero pojawić się po śmierci. Tak czy inaczej lego miałoby wżecię, gdyby produkcja się skończyła. Wtedy mówimy już o klasykach zabawek, ale Lego nadal produkuje coraz ciekawsze rzeczy

Hoho no to kolega ładnie się zabawił ;) Rozumiem, że brał wszystko jak leci?

Hoho no to kolega ładnie się zabawił ;) Rozumiem, że brał wszystko jak leci?

Z tego co wiem to tak, ale nie kolega, a znajomy, nie znam szczegółów.

Moim zdaniem niezbyt profitowy biznes. :) gdzieś tam można sobie dorabiać na boku, ale nic szczególnego.

Zdecydowanie to nie jest biznes. Tylko inwestycja. Można inwestować w kruszce, alkohole, to czemu nie w Lego?

Potwierdzam - na Lego da się zarobić. Oczywiście warto wiedzieć jak i co kupować. Osobiście uważam, że umiejętnie poruszając się w świecie Lego, inwestycje z nim związane są bardziej profitujące i zdecydowanie bardziej bezpieczne niż inwestycje w monety czy też inne walory narażone na wahania światowej ekonomi. Sam osobiście od jakiegoś czasu zajmuję się tym tematem i z osobami zainteresowanym mogę podzielić się swoimi przemyśleniami .

• Like 1

Z chęcią usłyszę coś więcej :)