Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Ivaho

Neteller - podstawowe informacje

Recommended Posts

logo_168x31.gif

https://www.neteller.com

 

 

Neteller jest firmą świadczącą usługi przekazywania środków pieniężnych. Jest to system podobny do Moneybookers, aczkolwiek moim zdaniem maja lepiej zorganizowany support. Minusem jest jednak to, ze nie posiadaja konta bankowego w Polsce. System ten jest czesto wykorzystywany przez bukmacherow.

 

NETELLER jest spółką publiczną notowaną na londyńskim Rynku Inwestycji Alternatywnych - AIM, a NETELLER UK Ltd. podlega regulacjom Brytyjskiego Urzędu ds. Usług Finansowych (Financial Services Authority) i jest przez niego autoryzowany.

 

 

 

WPłACANIE ¦RODKÓW

 

Karta kredytowa

Używaj karty kredytowej do zasilania swojego rachunku NETELLER i korzystaj z błyskawicznego dostępu do środków. Płatności kartą kredytową są przetwarzane w czasie rzeczywistym.

 

(prowizja 2.9%, niektóre banki mogą też potraktować transakcję jako wypłatę gotówki co wiąże się z jeszcze większymi opłatami)

 

Czek online (EFT)

Używaj czeków online do przelewania środków ze swojego rachunku bankowego na swój rachunek NETELLER w ciągu 4–5 dni roboczych. Zarejestruj swój rachunek bieżący w serwisie NETELLER, podając informacje o rachunku znajdujące się w książeczce czekowej wydanej do Twojego rachunku bankowego.

 

instaCASH

Używaj usługi instaCASH do przelewania środków ze swojego rachunku bieżącego na swój rachunek NETELLER. Natychmiastowo. Najpierw Zarejestruj swój rachunek bieżący w serwisie NETELLER. Możesz przelewać środki niezwłocznie po zweryfikowaniu przez nas Twojego rachunku bankowego. W wielu wypadkach odbędzie się to błyskawicznie. Niekiedy może to zabrać do 2 dni roboczych. Niezwłocznie po tym, jak usługa instaCASH zostanie Ci udostępniona, będziesz mieć dostęp do 750 $ (amerykańskich lub ich równowartości). Im więcej transakcji instaCASH zostanie rozliczonych za naszym pośrednictwem, tym wyższy limit będzie dla Ciebie dostępny. Dowiedz się więcej o instaCASH.

 

Przelew bankowy

Używaj przelewów bankowych w celu wpłacania dużych kwot środków na swój rachunek NETELLER (lub jeśli mieszkasz w regionie, w którym jest niewiele metod dokonywania wpłat). Aby przekazać bankowi odpowiednie informacje bankowe o NETELLER, zaloguj się do swojego rachunku NETELLER i kliknij przycisk Opcje wpłaty, a następnie Przelew bankowy w celu wydrukowania spersonalizowanych, niezbędnych informacji. Zaksięgowanie przelewów bankowych na rachunku NETELLER może trwać do 2 dni roboczych.

 

Bankowość online

Używaj bankowości online do przelewania środków ze swojego rachunku bankowego na swój rachunek NETELLER. Odwiedź witrynę swojego banku i wpisz NETELLER jako odbiorcę. Następnie możesz dokonywać transakcji. ¦rodki pojawią się na Twoim rachunku NETELLER w ciągu 2–4 dni roboczych. Bankowość online jest dostępna w Wielkiej Brytanii, Holandii, Danii, Finlandii, Francji, Niemczech, Norwegii, Hiszpanii, Szwecji i Turcji.

 

Karta NETELLER

Użytkownicy kart NETELLER obsługiwanych w sieci Pulse/Star mogą błyskawicznie przelewać środki ze swojej karty NETELLER na swój rachunek NETELLER. Dowiedz się więcej o karcie NETELLER.

 

 

 

 

 

PRZELEWANIE ¦RODKÓW

 

Jedną z głównych zalet posiadania rachunku NETELLER jest to, że wystarczy jednokrotnie wprowadzić dane karty kredytowej lub informacje o rachunku bankowym w celu przelewania środków na rzecz przedsiębiorców obsługujących płatności NETELLER. Dzięki temu oszczędza się czas, a dokonywanie płatności online jest bezpieczniejsze.

 

Po zasileniu swojego rachunku NETELLER możesz przelewać środki do i od ponad 1,7 tys. sprzedawców online i ponad 2,3 mln indywidualnych posiadaczy rachunków NETELLER.

 

Przelewanie środków w serwisie NETELLER jest błyskawiczne i nie obowiązują żadne opłaty za przelanie środków pieniężnych na rzecz sprzedawców lub znajomych i członków rodziny. W transakcjach P2P odbiorca środków uiszcza niewielką opłatę potrącaną z otrzymywanej kwoty i ma natychmiastowy dostęp do salda przekazywanego na jego rachunek NETELLER.

 

Twoje poufne informacje finansowe są bezpiecznie przechowywane w centrum danych NETELLER. W razie przelewania środków sprzedawcom i osobom indywidualnym należy podać tylko identyfikator rachunku (12-cyfrowy numer), identyfikator zabezpieczeń (6-cyfrowy numer) i kwotę, która ma być przelana. Jeśli inna osoba uzyskała bezprawnie dostęp do Twoich numerów identyfikacyjnych, Twoje środki są wciąż bezpieczne: możesz wypłacać środki, tylko logując się na swój rachunek NETELLER, co wymaga podania unikalnego, poufnego hasła.

 

NETELLER oferuje szeroką gamę opcji wypłaty: czeki online (EFT), karta NETELLER, czeki i przelewy bankowe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page. • Posts

  • Bitcoin
   20 satoshi co 30 min
   minimum do wypłaty: 1000 sat Bitcoin Cash
   70 satoshi co 5 min
   minimum do wypłaty: 5000 sat Ethereum
   30 gwei co 5 min
   minimum do wypłaty: 5000 gwei Litecoin
   250 litoshi co 5 min
   minimum do wypłaty: 10000 litoshi Z poleconych 20% Wypłaca na Faucetpay FAUCETSPIN
  • Nie było mnie trochę, wypłaty codziennie instant.

   HL Index 6.75

   W ostatnich dniach coś mało nowych depozytów, ale to widzę również w innych programach.

    
  • Update Wczoraj 16.01 BTC Update - wykres 1h Byki w dalszym ciągu wykazują spore zainteresowanie kupnem więc w dalszym ciągu testujemy opór i czekamy na rozwiązanie. https://www.tradingview.com/x/FyQfBxfb/ Market Update - jutro rano planuje zrobić sporą garść analiz nowych rynków, dam znać 30min przed rozpoczęciem aktywności. Dziś pozostaje bez nowych pozycji, życzę wszystkim udanego Sobotniego wieczoru. Witajcie, dzisiejsze analizy pokażą się na grupie po godzinie 13.00 Udanej Niedzieli ! Dziś 17.01 BTC Update - wykres 1h Rynek porusza się zgodnie z predykcją, jeśli jesteś w pozycji short warto ustawić stop loss na 35430. https://www.tradingview.com/x/4F3s43fx/  
  • To twoje zdanie, które jak najbardziej szanuje   Może trochę zle napisałem, że „wszystko” na pewno takie informacje, ktore daja zarabiac + plus szkolenia na żywo i analiza live jest tego na prawdę sporo.    Jak widzisz, ja zanim coś wrzucam, to coś sprawdzam, wiele razy się nadziałem i uwierzyłem na słowo, co skutkowało stratą moich pieniędzy.  Znalazło się to dopiero tutaj, bo mało bywam na forach, dodatkowo zanim tu oraz na inne fora coś wrzuciłem potrzebowałem więcej czasu i sprawdzenia tego, że to działa i jest warte uwagi. 
     Darka obserwuje od roku. Zarabiał na małych wzrostach też, nie tylko na hossie. Nie jest to osoba która wyszła z nory na fali wzrostów, można to sprawdzić po aktywności na jego grupie. 
     Np. Analiza z 10 marca  ETH - jeśli cena przebije się przez lokalny opór to będę czekał na odbicie od poziomu około $208 i potwierdzenie supportu na $204 to będzie dobry moment na long. Targety na wykresie https://www.tradingview.com/x/fd1MDexa/ Sam dopiero w listopadzie postanowiłem skorzystać z programu partnerskiego, a z tych sygnałów korzystam bardzo długo  w tym nie tylko ja, a wiele mi zaufanych osób   jestem tak jak ty nastawiony z mega dystansem do takich sygnalow i ludzi prowadzacych platne grupy, bo nie raz się rozczarowałem. Tutaj moim zdaniem warto, jednak i tak decyzje zostawiam każdemu z osobna. Pozdrawiam  
×