Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Ivaho

Neteller - podstawowe informacje

Recommended Posts

logo_168x31.gif

https://www.neteller.com

 

 

Neteller jest firmą świadczącą usługi przekazywania środków pieniężnych. Jest to system podobny do Moneybookers, aczkolwiek moim zdaniem maja lepiej zorganizowany support. Minusem jest jednak to, ze nie posiadaja konta bankowego w Polsce. System ten jest czesto wykorzystywany przez bukmacherow.

 

NETELLER jest spółką publiczną notowaną na londyńskim Rynku Inwestycji Alternatywnych - AIM, a NETELLER UK Ltd. podlega regulacjom Brytyjskiego Urzędu ds. Usług Finansowych (Financial Services Authority) i jest przez niego autoryzowany.

 

 

 

WPłACANIE ¦RODKÓW

 

Karta kredytowa

Używaj karty kredytowej do zasilania swojego rachunku NETELLER i korzystaj z błyskawicznego dostępu do środków. Płatności kartą kredytową są przetwarzane w czasie rzeczywistym.

 

(prowizja 2.9%, niektóre banki mogą też potraktować transakcję jako wypłatę gotówki co wiąże się z jeszcze większymi opłatami)

 

Czek online (EFT)

Używaj czeków online do przelewania środków ze swojego rachunku bankowego na swój rachunek NETELLER w ciągu 4–5 dni roboczych. Zarejestruj swój rachunek bieżący w serwisie NETELLER, podając informacje o rachunku znajdujące się w książeczce czekowej wydanej do Twojego rachunku bankowego.

 

instaCASH

Używaj usługi instaCASH do przelewania środków ze swojego rachunku bieżącego na swój rachunek NETELLER. Natychmiastowo. Najpierw Zarejestruj swój rachunek bieżący w serwisie NETELLER. Możesz przelewać środki niezwłocznie po zweryfikowaniu przez nas Twojego rachunku bankowego. W wielu wypadkach odbędzie się to błyskawicznie. Niekiedy może to zabrać do 2 dni roboczych. Niezwłocznie po tym, jak usługa instaCASH zostanie Ci udostępniona, będziesz mieć dostęp do 750 $ (amerykańskich lub ich równowartości). Im więcej transakcji instaCASH zostanie rozliczonych za naszym pośrednictwem, tym wyższy limit będzie dla Ciebie dostępny. Dowiedz się więcej o instaCASH.

 

Przelew bankowy

Używaj przelewów bankowych w celu wpłacania dużych kwot środków na swój rachunek NETELLER (lub jeśli mieszkasz w regionie, w którym jest niewiele metod dokonywania wpłat). Aby przekazać bankowi odpowiednie informacje bankowe o NETELLER, zaloguj się do swojego rachunku NETELLER i kliknij przycisk Opcje wpłaty, a następnie Przelew bankowy w celu wydrukowania spersonalizowanych, niezbędnych informacji. Zaksięgowanie przelewów bankowych na rachunku NETELLER może trwać do 2 dni roboczych.

 

Bankowość online

Używaj bankowości online do przelewania środków ze swojego rachunku bankowego na swój rachunek NETELLER. Odwiedź witrynę swojego banku i wpisz NETELLER jako odbiorcę. Następnie możesz dokonywać transakcji. ¦rodki pojawią się na Twoim rachunku NETELLER w ciągu 2–4 dni roboczych. Bankowość online jest dostępna w Wielkiej Brytanii, Holandii, Danii, Finlandii, Francji, Niemczech, Norwegii, Hiszpanii, Szwecji i Turcji.

 

Karta NETELLER

Użytkownicy kart NETELLER obsługiwanych w sieci Pulse/Star mogą błyskawicznie przelewać środki ze swojej karty NETELLER na swój rachunek NETELLER. Dowiedz się więcej o karcie NETELLER.

 

 

 

 

 

PRZELEWANIE ¦RODKÓW

 

Jedną z głównych zalet posiadania rachunku NETELLER jest to, że wystarczy jednokrotnie wprowadzić dane karty kredytowej lub informacje o rachunku bankowym w celu przelewania środków na rzecz przedsiębiorców obsługujących płatności NETELLER. Dzięki temu oszczędza się czas, a dokonywanie płatności online jest bezpieczniejsze.

 

Po zasileniu swojego rachunku NETELLER możesz przelewać środki do i od ponad 1,7 tys. sprzedawców online i ponad 2,3 mln indywidualnych posiadaczy rachunków NETELLER.

 

Przelewanie środków w serwisie NETELLER jest błyskawiczne i nie obowiązują żadne opłaty za przelanie środków pieniężnych na rzecz sprzedawców lub znajomych i członków rodziny. W transakcjach P2P odbiorca środków uiszcza niewielką opłatę potrącaną z otrzymywanej kwoty i ma natychmiastowy dostęp do salda przekazywanego na jego rachunek NETELLER.

 

Twoje poufne informacje finansowe są bezpiecznie przechowywane w centrum danych NETELLER. W razie przelewania środków sprzedawcom i osobom indywidualnym należy podać tylko identyfikator rachunku (12-cyfrowy numer), identyfikator zabezpieczeń (6-cyfrowy numer) i kwotę, która ma być przelana. Jeśli inna osoba uzyskała bezprawnie dostęp do Twoich numerów identyfikacyjnych, Twoje środki są wciąż bezpieczne: możesz wypłacać środki, tylko logując się na swój rachunek NETELLER, co wymaga podania unikalnego, poufnego hasła.

 

NETELLER oferuje szeroką gamę opcji wypłaty: czeki online (EFT), karta NETELLER, czeki i przelewy bankowe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.×