Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Welfin

Chopcoin - Polowanie na kulki - gra zręcznościowa - chopcoin.io

Recommended Posts

Chopcoin to interaktywna gra zręcznościowa - jesteśmy kulką i zbieramy punkty poprzez zbieranie małych kulek lub poprzez zjadanie innych graczy.

Dzięki temu rośniemy, jednak im jesteśmy więksi tym wolniejsi, na szczęście więksi mogą zjadać mniejszych:)

Top 5 graczy pod koniec rundy (runda trwa 10 minut) dostaje satoshi.

Gra jest dosyć prosta i wciągająca.

Do wyboru są 4 areny:

- Free - 1 miejsce 5k,  2 miejsce 3k,  3 miejsce 2k,  4 miejsce 1000 i 5 miejsce 500 satoshi
- Low - wchodzimy za 10k zgarniamy pule za 1 miejsce
- Main - wchodzimy za 100k i zgarniamy pule za 1 miejsce
- High - wchodzimy za milion sat. i oczywiście zgarniamy pule za 1 miejsce

http://chopcoin.io/

jest 5% z wygranych naszego poleconego, poniżej mój reflinkwink.gif

Warto dodać, że są jeszcze dostępne skórki za 0,1BTC.

Edited by Welfin

Witam, jak wykonać wypłatę uzbieranych satoshi? Wszystko co wygrywam zbiera mi się w moim bilansie tymczasowym i nie wiem jak przesłać na główne konto by móc wypłacić. Dzieki za odpowiedz :)

Doczytałem, że jeśli chcesz wypłacić musisz je przenieść na główne saldo, a jedynym sposobem jest wygrana w którejś z 3 pozostałych kategoriach...

Jednak da się bez zbędnego ryzyka wypłacić - gdy zbierzesz kwotę, by zagrać to najlepiej wejść na Main - wchodzisz, czekasz 10 minut po czym wygrałeś wszystko - czyli to co tam dałeś. Polecam na main, bo nie ma ryzyka, że ktoś tam wejdzię i ci zgarnie pulę.

Tak w ogóle wczoraj razem graliśmy, ja zwykle jestem Welfin, bądź â˜â˜Žâ˜

Edited by Welfin

Jak kulki sa rordzielone to mozna jakims szybkim sposobem sie polaczyc w całość?

Zarobić pieniądze bezpośrednio do normalnej równowagi trzeba grać w " Faucet " placu zabaw, można wygrać tam aż do 4000 Satoshi co 15 minut do salda wysuwnej. aby wybrać " Faucet " trzeba nacisnąć ten sam przycisk o nazwie pod nią. a jeśli nie zarejestrować się w grze, lepiej zarejestrować pełne konto .

gra wypłaca ale jest trochę zmian 

Świetna jest ta gierka. Znalazłem ją już jakiś czas temu na tej stronie. Ostatnio dużo gram w przeglądarkowe, bo kompa pożyczyłem siostrze i zostałem z tabletem. To akurat jedna z fajniejszych pozycji.