Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

deboo3

konto w dolarach. ale jaki bank?

Recommended Posts

Witam. Jako ze zaczynam probowac swych sil w zarabianiu w internecie chcialbym zalozyc konto bankowe w dolarach aby nie ponosic cay czas kosztow przewalutowania. Wiec zglaszam sie z prosba do tych bardziej doswiadczonych uzytkownikow o pomoc w wyborze banku. Jaki jest najlepszy, ma najmniejsze oplaty?

Witam

Myślę że do zarabiania w internecie bardziej przydałby się  Internetowy system płatności ( Perfect Money , Solid Trust Pay , PayPal , itp. ) http://www.hyipforum.pl/index.php?/forum/28-internetowe-systemy-p%C5%82atno%C5%9Bci/ 

Potrzebujesz konta złotówkowego w banku , zakup $ na system płatności poprzez np. jeden z kantorów na naszym forum , i zaczynasz przygodę z zarabianiem . Zarobione $ sprzedajesz w jednym z kantorów forumowych a złotówki ze sprzedaży wędrują na twoje konto złotówkowe .

Edited by MateuszA
  • Like 1

Skorzystaj z procesorów płatniczych. Konto np USD jest dobre, jeśli korzystasz z kart walutowych do transkacji w serwisach. Na typowe hyip lepiej jakiś prefect money czy payeer

Posiadam paypal jednak potrzebuje konta do podpiecia 😉

Ja mam konto złotówkowe w mbanku i jak potrzebowałem konta walutowego w kilka sekund otworzyłem drugie bez dodatkowych dokumentów , wiec jeśli mogę polecić to ten bank . Większość osób co posiadają kantory na tym forum mają konto w mbanku więc przelew będzie w kilka sekund i darmowy .

Z kont walutowych Bank Smart dodał teraz konto w USD gdzie można dodać do niego kartę Visa USD, jeśli to będzie jedyna karta w tym banku to będzie prowadzona bezpłatnie. Tak więc konto jest prowadzone bezpłatnie jedynie $4 za przelew zagraniczny, jeśli przewalutowanie to doliczają 3%. Karta bezpłatna jeśli nie ma się u nich więcej kart lub $6 jeśli to kolejna karta

Ze swojej strony tylko odradzę mBank. Jezeli potrzebujesz stabilnego konta do ktorego zawsze masz dostep to omijaj szerokim łukiem - potrafią zablokować konto bez powodu (ze względów "bezpieczenstwa") i jak jestes zagranica to masz problem - nawet poswiadczenie tozsamosci przez ambasadora RP nie wystarczy i musisz leciec specjalnie do kraju odblokowywać. ;)

A do PP gdzie masz $ mozesz podpiać konto w PLN, prowizja to ~10 groszy, wiec wyplacajac na górkach kursu w zasadzie jest to sposob bezprowizyjny ;)

pozdrawiam serdecznie

Ja mam w mbank konto emax USD do tego kartę VISA USD, walutę kupuję w mbankowym mkantor lub platformie walutowej.

Jak kupujesz / sprzedajesz jednorazowo powyżej 10k USD, to można telefonicznie negocjować kurs, za 3 minuty rozmowy można zaszczędzić,

np. 100 czy 200 zł więc czasem warto.

Działa niezawodnie w obie strony, upload / wypłaty środków Skrill lub np. bezpośrednio u brokera forex,

Nigdy mi nic nie zablokowali, więc może mam więcej szczęścia.

Ja korzystam z kont walutowych w Citibanku, jest bez żadnych problemów funkcjonujące i z poziomu bankowości on-line można podpiąć kartę :)

Dziś otworzyłem w mBank, konto w USD. Cała procedura trwała kilka chwil.