Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Tsindaukse

Jak najtaniej wyplacic pieniadze z payeera?

Recommended Posts

raczej na paypal się nie da , do banku chyba byłyby duże opłaty , zalezy jaką sumę masz na payeerze

Ale moze jakos posrednio poprzez innego procka? Na bank duzo zabieraja dlatego pytam czy sie to da jakos obejsc.

najlepej się z kims wymienić , chociaż payeer nie jest tak popularny jak PM, sam takowoż posiadam payeer

Edited by karocris

[---] Od składania ofert jest dział Targowisko.

Edited by Polon

możesz zgłosić ogłoszenie  w kantorku limitowanym , ja raczej ostatnio nie uzywałem payeera , więc chyba na razie nie potrzebuję wymiany , ale może kiedyś, 

Ja mając troszkę $ na Payeerze, wymieniłem je na BTC poprzez ich system, a BTC już prościej sprzedać. Oczywiście jakaś tam prowizja była, ale chyba niezbyt duża.;)

Kiedyś wypłata na btc była bardzo opłacalna, bo samemu wymieniałem codziennie znaczne sumy, ale od jakiegoś czasu korzystam z ich karty i też się opłaca jeżeli wypłacamy w bankomacie $ lub euro

Witajcie. Mam dokładnie takie samo pytanie, jak tytuł tematu. Nie byłem świadom takich kosztów transakcji zakładając payeera. Służył mi do wprowadzenia środków do TheAdsTeam, teraz chcę je wyprowadzić i jeśli okaże się, że nie da rady wypłacić na inny portfel, to jak mogę z payeera je najtaniej wyprowadzić na konto? Zamienić na BTC i przelać np. na bitbay, tam zamienić na PLN i wyciągnąć na konto? Może ktoś miał jakieś doświadczenia i chętnie się podzieli? 

możesz się z kimś wymienić , to chyba najlepsza opcja

widziałem wyżej, ale jak to zrobić? na czym ta wymiana polega? tak łopatologicznie...

ty komuś na payeera , a on tobie na konto bankowe lub inny procesor , to już kwestia dogadania i znalezienia takiego kogoś , bo payeer to trochę niszowy procesor i może byc trudniej wymienić w ten sposób

nie wiem, czy chciałbym polegać na czyjejś uczciwości. chyba że ktoś zaufany. 

są tacy jak myślę  :) , ale to juz twój wybór jak chcesz wymienić pieniądze . Możesz zainwestować w inny program , zamiast wypłacać :D

a zamiana na BTC w payeerze i wysłanie tych środków na inny adres BTC, gdzie prowizje nie są już tak wysokie? Może taka karuzela po procesorach płatniczych wyjdzie taniej, niż po prostu wypłata na konto/kartę z payeer? co jak co, ale prowizje mają naprawdę nieludzkie.

to fakt ,ja zawsze korzystałem z wymiany , tak jest taniej , z tym że ja głównie kupowałem , a nie sprzedawałem 

Co byście powiedzieli na wymiane $ na BTC w Payeerze, potem wysyłkę z payeer swoich BTC prosto na jakąs giełde BTC np Bitmarket.pl ( żeby uniknąc wysyłki jeszcze poprzez swój portfel Bitcoina i prowizji)? To chyba najlepsza opcja jak myslicie?

Kosztowac bedzie to nas nastepujaco

1. Jakis procent przy wymianiew $ na BTC zaleznosci od ofery na Payeer

2.Wysyłka juz otrzymanych BTC z Payeer na konto gieldy bitcoin np Bitmarket.pl lub inna ( 1,2% oplaty jak dobrze wyliczylem), po czym zamiana Btc na nasyzm koncie gieldy na PLN po najlepszym obecnym kursie

4. Wysyłka PLN z naszego konta gieldy na swoje konto pl ( tutaj opcja zwykly przelew na bitmarket.pl to 2 zl a blyskawicznym systemem chyba 7zl)

Moim zdaniem wyglada to najbardziej korzystnie. nie umywa sie zaden przelew zagraniczny, przewalutowania, a nawet wyplata z karty payeer :)

dajcie znac co myslicie

A opcja z karta kredytową prepaid nie wchodzi w grę ??

Wypłacasz kasę z bankomatu..

Tylko 1000$ bez weryfikacji...

A powie mi ktoś jak przelać pieniądze na konto Payeer ? Chce isc do banku z dolarami i powiedzieć żeby przelali mi pieniądze na konto Payeer. Co mam im podać jakie dane ? Mam jedynie numer zaczynający sie od PXXXXXXX37

Edited by Iskierka

Aby zasilić konto payeer poprzez konto bankowe należy skorzystać z kantoru wymiany. Bezpośrednio się nie wpłaca.

Czyli najlepiej założyć konto walutowe aby bank aż tak nie kroił na przewalutowaniu? Dobrze rozumiem ?

Każde nowe konto musi być zarejestrowane przy użyciu innego adresu e-mail.

Nie ma ograniczeń w tworzeniu portfeli Payeer, najważniejsze jest ich niezbyt częste tworzenie i autoryzowanie, ponieważ adres IP może wpaść na blacklistę, lepiej poczekać około 15 minut przed kolejną rejestracją / autoryzacją.

A co w przypadku, gdy zakłada się tam kolejne konta, mając już autoryzowane pierwsze? Czy przy rejestracji następnych wymagają ponownego przesyłania dokumentów? I w ogóle jak długo czeka się teraz na odpowiedzi ze strony "Supportu"?