Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Ziomek999

[SCAM] OneCoin - Następca BitCoina? Jeden z wielu ScamCoinów czy wyjątkowy PonziCoin udający MLM? - www.onecoin.eu

pepperoniss

SCAM

Message added by pepperoniss

Recommended Posts

Zapewne wielu z Was mogło słyszeć już o OneCoin, który do Europy trafił w kwietniu 2015r. Jestem jednocześnie zaskoczony, dlaczego jeszcze nie pojawił się żaden temat na forum o tej nowej "kryptowalucie", ale zarazem szczęśliwy, że mogę Wam o niej napisać :)

O OneCoin mówi się jako o drugim BitCoin, z tym że dużo szybciej się rozwija. Na starcie (01.01.2015) OneCoin miał wartość 0,1EUR, po około 8msc. cena za jednego OneCoina wzrosła do 2EUR(co daje 2000%). Teraz wynosi ona ponad 3,5EUR i nie zanosi się, żeby miała przestać rosnąć. Obecnie zarejestrowanych użytkowników jest już 732tys. ale na tym na pewno nie koniec.

[---]

Jeśli oprócz tego pojawiły ci się jakieś pytanie wal śmiało, czy to w temacie czy na priv. Na co będę w stanie odpowiedzieć to odpowiem :)

Swoją drogą jestem bardzo ciekaw zdania osób, które już w nim działają, co ich do tego skłoniło albo też zdania tych co się powstrzymali, dlaczego właśnie tak?

Link do OneCoin

Z ważniejszych rzeczy to niebawem będziemy mieli do czynienia ze splitem, tzn. podwojeniem naszych tokenów. Kiedy ja teraz mam ich 5000 (z uwagi na to, że wykupiłem konto Trader za 500EUR), to po splicie będę ich miał 10 000. Split powinien nastąpić gdzieś w przeciągu 1,5tyg więc jeszcze trochę czasu zostało o pomyśleniu nad inwestycją.

Zapraszam do dyskusji :D

Wdając się w rachunki można by liczyć, że gdybym po splicie mając podwojone 5000 tokenów, czyli 10 000 tokenów wymienił je przy obecnym stopniu trudności wynoszący 34, otrzymałbym 294 monet OneCoin co przy obecnym kursie daje ponad 1000EUR = 200% ROI od zainwestowanych 500EUR.

Edited by pepperoniss

Jaki algorytm szyfrujący jest stosowany w tej "kryptowalucie"  :rolleyes: ?

Napisane jest, że mają bardzo zaawansowany matematycznie algorytm ;)

3rg28t.jpg

To chyba już wiesz dlaczego Onecoin nie figuruje w dziale Kryptowaluty :).

• Like 1

Przenoszę do hyip

To ani kryptwaluta ani nawet żadna ewaluta nie jest. Zwykła piramida. O ile pamiętam dość stara i pochodzi z Bułgarii ale szukać mi się nie chce :)

Powodzenia :)

• Like 1

Pepperoniss widać po wielu forach w których się udzielasz że musiałeś się na czymś nieźle przejechać ,właściwie nie znalazłem u ciebie pozytywnego komentarza na cokolwiek. Moim zdaniem oczywiste jest to że na wielu biznesach można się przejechać znam to z doświadczenia. Także wiele firm działa na zasadzie piramidy właściwie każda np. zawsze jest jakiś właściciel później 1 prezes 5 dyrektorów 20 kierowników 40 brygadzistów i 100 szeregowych pracowników niższego stopnia może się mylę ? Oczywiście powiesz "ale oni nie muszą inwestować żeby zarabiać " zgodzę się z tobą tylko ze oni dostaną najniższa krajową bo inwestuje właściciel a np. W OneCoin zainwestowałem 500 euro 16.11.2015 i juz odzyskałem ponad 350 a jutro przekroczę 500 wiec zwróci mi się inwestycja a w następnych tygodniach czysty zysk wiec uważam że można na niektórych inwestycjach zarobić ;-)

Zacznijmy od tego, że to jest wątek o onecoin a nie o mnie czy innych piramidach :)

Nie bardzo też znam źródło Twoich informacji, bo nie przypominam sobie bym pisał na innych forach niż te. Choć to i tak bez znaczenia ponieważ diagnostą i analitykiem jesteś słabym, bez obraz oczywiście - to tylko moja ocena :), skoro w moim komentarzu widziałeś choćby nutę negatywnej opinii...

Wybacz ale nie wiem dlaczego zgadujesz co powiem i się z moją wyimaginowaną odpowiedzią zgadzasz w tej czy innej części....

Choć na temat piramidy piszesz bzdury wciskane naiwnym przez pseudoliderów to nie napisałem też, że onecoin jest jedyną piramidą na tym świecie. Ot, wiem choćby, że piramidy są w Egipicie - to tez ulubiony żart pseudoliderów...

Stwierdziłem fakt, że onecoin jest piramidą finansową.

Jeśli się z tym stwierdzeniem nie zgadzasz to uprzejmie proszę wykaż to...

Napisałem tez, że onecoin to żadna kryptowaluta jest...

Twierdzisz inaczej? Jestem otwarty na dyskusję :)

Nigdzie nie powiedziałem też, że w tym programie zarobić się nie da...

Inną prawą jest to, że akurat w tym ponziaku zarabiać nie chcę...

PS. Jeśli za pozytywny komentarz uważasz post powtarzający największą bzdurę marketingową to zapewniam Cię, że takiego wpisu spod moich palców nie uświadczysz :)

• Like 1

Pepperonis, nie naśladuj z łaski swojej hejterów z for amerykańskich, tylko poczytaj o biznesie i właścicielce, na youtubie jest sporo na ten temat :)

Pepperoniss sory nie na innych forach tylko w innych wątkach piszesz nie przychylnie także o innych kryptowalutach ,co do piramidy tak działa świat ale w onecoin nie musisz brać udziału w marketingu możesz zarabiać tylko i wyłącznie na swojej inwestycji bez poleceń i jak to nazwałeś tworzenia piramidy także chyba tez za słabo wgryzles się w temat także polecam you tube gdzie jest pełno przykładów na zarabianie w onecoin bez tworzenia siatki ,lejka, piramidy itd.

Masz dowody, że to ponzi, czy tak piszesz dla zasady? Wgl autor wątku albo admin proszony jest o jego zamknięcie, i to jak najszybciej.

Ten wątek nie narusza Regulaminu forum i nie ma żadnych powodów do jego zamykania.

Jeśli nie chcesz prowadzić merytorycznej dyskusji - nie musisz.

Skoro kolega chce się dalej kompromitować, to droga wolna... Ja Acanowi zabronić tego nie mogę...

Naprawdę uważasz, że zrobisz furrorę do zescamionej, niczyjej, porzuconej strony pseudo giełdy i tym zbudujesz reputację onecoina?

Bo niby czym jest ta strona do, której Waćpan linkujesz?

Powiem CI... 

Jest taką samą giełdą jak onecoin kyrptowalutą...

Krótko mówiąc żadną giełdą... Niczym...

Szkoda, że na pierwszym miejscu onecoina nie powiesili... Byłby jeszcze większy prestiż i powód do dumy dla Waćpana...

Takimi "dowodami" na wielkość onecoina Was karmią?

Źałosne...

Dlaczego Ponzi?

Ano z bardzo prostego powodu...

User wpłaca nawet 5000 euro w zamian otrzymuje jakiś tam pakiet edukacyjny. Im więcej wpłaci tym ma większy potencjał zarobkowy - i za to właśnie się płaci....

A więc jak z budować biznes i czerpać z niego tak pokaźne zyski?

Jest to dość proste...

Gdy już się kupi pakiet edukacyjny (im drożej tym lepiej)... Wtedy mówicie swoim znajomym, przyjaciołom, komukolwiek o możliwościach jakie daje onecoin... O tym na czym to polega.... I wtedy oni zaczynają budować swój własny biznes... Za każdym razem kiedy ma miejsce taka sytuacja otrzymujecie bonus. Tzw. boonus bezpośredni - o wartości 10% tego ile znajomy, przyjaciel czy ktokolwiek zapłacił kupując pakiet (im drożej tym lepiej)...

Za nagonienie w 30 dni userów na 5500 BV jest kolejny bonus...Itd... Itp...

Źadnego produktu krąży tylko kasa... Nic więcej...

Do bezwartoścowych pakietów edukacyjnych dostajesz równie bezwartościowe tokeny (im droższy pakiet tym więcej), które 

• Like 1

W tym przypadku jestem zdania pepperoniss. OneCoin może i na coraz większą wartość, ale czy to wartość faktyczna? Widziałem już OneCoin jakiś czas temu i co z tego ze na krótszą metę może da zarobić jak w końcu padnie z hukiem. System polecania to chyba coś najgorszego co można było zastosować w "kryptowalucie". Okej, może da zarobić jeśli patrzeć na bliższy okres czasu, ale to po prostu piramidka. Nie znaczy to, że sam trochę bym nie zainwestował, bo taka piramidka może być udana. Sam pomysł oraz wykorzystanie potencjału Bitcoina - ludzie widząc kopie udanej idei mogą podążyć za czymś nowym, potencjalnie mogącym być równie dobrym i równie przyjętym, i w to wchodzić i napędzać, i to nawet długo. Jednak nic nie zmieni faktu ze koniec będzie pewny. I to nie ze względu na kolej rzeczy, a po prostu na to, że jest to piramidka.

"Bo niby czym jest ta strona do, której Waćpan linkujesz?
Powiem CI...
Jest taką samą giełdą jak onecoin kyrptowalutą...
Krótko mówiąc żadną giełdą... Niczym..."

Rozumiem, że ten ranking także kłamie odnośnie bitcoina, który jest na 1 miejscu? Skończ się Waćpan rzucać i przyznaj, że nic nie wiesz o Onecoinie, tylko z nudów hejtujesz. Jedziesz po w zasadzie każdym biznesie, jaki się nawinie. 

Jeśli daliby bitcoina na innym miejscu niż pierwsze to już byliby totalnymi idiotami... 

@adamero223 W tym wątku nie dyskutujemy o innych programach więc daj sobie spokój z odnoszeniem się do nieokreślownych moich wypowiedzi w innych wątkach, bo w tym wątku stanowią offtop a moje zdanie na temat innych programów nie ma najmniejszego znaczenia w ty wątku....

Wracając do tematu..

Pokażę Ci inny ranking:

1. Bitcoin

2. Pepperonisscoin...

...

2021. Onecoin

Widzisz... Jak moja waluta wysoko stoi a Twoja jak słabo?

No chyba nie kwestionujesz pozycji Bitcoina?

Ł

• Like 2

Jeśli padną sensowne odpowiedzi na powyższe pytania to wbijam w ten projekt.

Jeśli będzie odpowiedź "odsyłacz" do youtube to ....chyba mamy doczynienia

z naganiaczem(mi) którzy wtopili i chcą jeszcze coś ugrać na ogoleniu owieczek z tego forum.

• Like 1

Ogólnie rzecz biorąc jest to nowy typ waluty elektronicznej, scentralizowany, żeby uniknąć kradzieży takich jak to miało miejsce z bitcoinem, np w MtGox. W kwietniu firma wchodzi na giełdę. Ta informacja powinna służyć za odpowiedź na powyższe pytania. Ponadto można tam zarabiać bez poleconych, jakby ktoś narzekał, że będzie musiał polecać.

Odnośnie tej strony - to wcześniej też widziałem podobne rankingi na innych stronach.

Edited by adamero223

Hmm... W zasadzie to nie odpowiedziałeś na zadane pytania. To że twierdzisz, że jest to nowy typ waluty i że firma wchodzi na giełdę nie objaśnia gdzie to coś można wymienić, albo co i gdzie można za to coś kupić, itd...

A swoją drogą to nieźle ludzie to promują  :)

LN6YRdp.jpg

Nic dodać, nic ująć...

https://drive.google.com/file/d/0B5lB0vueNYlmTVNZOGZnUGxOLWc/view?pli=1 - obejrzyjcie sobie proszę tą prezentację, jak chcecie. Tam jest porównanie onecoina z bitcoinem.

A czy za bitcoina można było coś od razu kupić? A za inną kryptowalutę można? Wymienić można na wewnętrznej platformie, tu jest jeszcze jedna prezentacja - 

Aha a co jest dziwnego w tym wklejonym screenie? Widzę, że wy się naprawdę potraficie przyczepić do wszystkiego. 

Przeczytaj jeszcze raz pytania kolegi @pepperoniss.

Odsyłacz do prezentacji nie tłumaczy nic to czysta marketingowa paplanina.

Jeśli nie możesz lub nie znasz odpowiedzi znaczy że o OneCoin nie masz bladego pojęcia nie wspominając

już o tym czym i jak jest "zbudowana" kryptowaluta.

Ogólnie rzecz biorąc jest to nowy typ waluty elektronicznej, scentralizowany, żeby uniknąć kradzieży takich jak to miało miejsce z bitcoinem, np w MtGox.

A co nowego jest w scentralizowanej walucie elektronicznej?

Jest ich cała masa: PerfectMonej, Payza... A było i nie ma jeszcze więcej: EgoPay, V-money, Pecunix, E-gold, E-bullion i wiele, wiele innych... A... Liberty Reserve...

"Wyższość" walut elektronicznych, a konkretnie kryptowalut, zdecentralizowanych polega właśnie na tym, że... nie istnieją  :)

Tak, tak... Dokładnie... Bitcoin czy LTC jako taki nie istnieje.... Istnieje wyłącznie zdecentralizowany zapis. Ł

"A co nowego jest w scentralizowanej walucie elektronicznej?
Jest ich cała masa: PerfectMonej, Payza... A było i nie ma jeszcze więcej: EgoPay, V-money, Pecunix, E-gold, E-bullion i wiele, wiele innych... A... Liberty Reserve..."

I kto słyszał o jakimś V-money, Pecunix, E-gold czy E-bullion? Bo ja 1 raz słyszę. Reszta to procesory płatnicze, przez które wpłaca się kasę, a nie żadne kryptowaluty. Myślę, że obojętnie, jaki podałbym argument, to i tak bylibyście niezadowoleni i z upodobaniem jechali Onecoina w komentach, bo po prostu takie wasze hobby. Dlatego pozwólcie, że zakończę z Wami tą dyskusję.

Edited by adamero223