Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Marksman

[Faucet] Bonus Bitcoin do 5 000 satoshi co 15 min. - www.bonusbitcoin.co

Rekomendowane odpowiedzi

[---]

50 minut temu, Jack napisał:

jeszcze raz proszę nie siej popeliny z CoinPotem bo jak narazie płaci czego dowód dałem.

Nie sieje popeliny [---],TYLKO napisalem TO co pisali inni między sobą na temat tego [---] kranika i np,że osobiście nie wiem jak jest,bo NIE interesuje mnie to ale inni też narzekali i to jest fakt [---] Pykaj sobie te grosze [---] 

Temat zamkniety ,ciach bajera.

Obrażanie innego użytkownika. Proszę o więcej kultury w wypowiedziach.

Edytowane przez Polon

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, LOMAX napisał:

Witam

Mam pytanko Jak wyglada u Was wtplata z COINPOT na gielde lub portfet?

Do 17.12.18  nie bylo problemu wszystko dochodzilo w 48 H  ale od 5 dni wisza wyplaty (status pending)

Ma ktos cos podobnego albo wie co sie dzieje?

Dzieki

Coś jest na rzeczy, może mieli jakiś problem  5 dni temu chyba 18 grudnia zleciłem wypłatę litecoina i dash. Litecoin doszedł po 24 godzinach natomiast dash od tamtej pory jest pending.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Epawel88 po pierwsze nie obraziłem Cię a Ty mnie zjechałeś jak rudą sukę. Nie czepiam się każdego tylko Ciebie bo odkąd się tu pojawiłeś piszesz wszędzie tylko negatywy.

@Polon za nim cokolwiek zrobisz to przeczytaj wszystko ze zrozumieniem a potem przyznawaj punkty.

Jeśli masz zastrzeżenia do decyzji moderatora, masz prawo napisać skargę w odpowiednim dziale. Tutaj takie rozważania stanowią offtop.

Teraz zgadzam się z Moderatorem @Polon :)

Edytowane przez Polon

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 minuty temu, Jack napisał:

Nie czepiam się każdego tylko Ciebie bo odkąd się tu pojawiłeś piszesz wszędzie tylko negatywy.

TO się mnie nie czepiaj i nie pisz więcej o żadnych gaciach itd bo drażnią mnie takie rajciarskie teksty. Potwierdzilem to ,że widziałem ,że inni też mieli problemy z wypłata a Ty od razu rzuciles się do mnie. Zawsze się znajdzie osoba,która będzie za wszelką cenę bronić takiego programu a prawda jest taka,że Ty czy ja jesteśmy dla adminów nikim i mają nas w dupi...i nie chciałem nikogo obrazić ale te twoje teksty to nawet papieża wyprowadzily by z rownowagi.

Bez obrazy i wesołych świąt!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A poza tym od kiedy CoinPot jest kranikiem?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

[---]

Portfel

Edytowane przez Polon
Cytowanie bezpośrednie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No Tak doczytalem już,że jest to microwallet na który się przelewa centy kranikow powiazanych. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No brawo @Epawel88 kiedy na to wpadłeś? I pytam się całkowicie poważnie żeby nie było że Cię obrażam.

Edytowane przez Jack

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 minutę temu, Jack napisał:

to wpadłeś?

Sprawdzałem i na wielu stronach jest napisane ,że to kranik,nawet na Youtube jak kręcą te swoje filmiki to jest w nazwie ,,kranik" a nie microwallet więc jak widać wiele razy powtórzone kłamstwo staje się prawdą

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
5 minut temu, Jack napisał:

żeby nie było że Cię obrażam

Ty mnie nie obrazasz raczej draznisz niekiedy ale widocznie już masz takie usposobienie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam

Tak jak wczoraj pisalem dam znac jak wyplata dojdzie

Zlecilem wyplate LTC i doszlo bez problemu na gielde w 24 H :)  a DASH ciagle pending od 17.12 :(

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po 9 dniach wędrówki przez otchłań internetu moja wypłata dash z coinpota dotarła na portfel. Wiec poza czasem realizacji wszystko jest ok.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie wiem jak w innych walutach , ale przelew w Bitcoinie był na portfelu następnego dnia .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam  

Teraz wszystkie przelewy z coinpota sa na konce lub gieldzie w max 24H Czyli wszystko wrocilo do normy :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta