Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

luckyR

Witam pasjonatów inwestycyjnych

Recommended Posts

Witaj i dziękujemy za pozdrowienia :)

A skąd ten wolny czas? Zarabiasz już pasywnie?

Praktycznie już tak. Nigdy nie byłem dobry w budowaniu grup itd. Więc postanowiłem się uczyć i inwestować wszystkie wolne środki z pracy stacjonarnej. Miałem wiele przygód jeśli chodzi o zarabianie. Byłem współwłaścicielem lokali gastronomicznych, typerem sportowym , nawet klikałem w buxy -długo by pisać. :) Nigdy się nie zawiodłem na inwestycjach długoterminowych jeśli chodzi o udziały. Teraz mam czas na odwiedzanie firm oraz spółdzielni (bardzo mnie interesuje ten sposób działalności na całym świecie. Niedawno zainwestowałem w jedną spółdzielnie w Polsce) , sprawdzanie ich sytuacji i po przymyśleniu zainwestowanie w je bądź nie. Pewnie piszę bez ładu i składu ale nie jestem w tym dobry. Czysty matematyk - tak bym określił siebie :) Gdy ktoś posiada- 150x potrzebne środki na życie w danym miesiącu i rozważnie nimi obraca to według mnie może powiedzieć że już nic nie musi. Wystarczy tylko się przyglądać jak inwestycje przynoszą conajmniej 8% rocznie a resztę zagospodarowywać pod nowe pomysły aby majątek rósł.

Może będę podsyłał na forum w co inwestuję- zobaczymy. 

Z własnego doświadczenia powiem że im więcej się ma wolnego czasu przy braku "ciśnienia" na zarabianie tym ciekawszych ludzi się poznaje i lepsze interesy robi.

• Like 3

W jakiego typu spółdzielnie inwestujesz?

Przygody z giełdą też miałeś lub masz?

Chętnie posłucham i wymienię się doświadczeniami, bo też jestem czystym matematykiem ;)

Przygody z giełdą miałem, mam i obym miałem do końca życia- uwielbiam to. Obym przekazał potomstwu (którego jeszcze nie posiadam) całą wiedzę na ten temat :) Mam proste i podstawowe zasady i nigdy nie zbaczam z celu ( wiadomo, tu jak i wszędzie psychika to podstawa). Kupuje aktywa trwałe dla dywersyfikacji portfela inwestycyjnego zarówno bezpośrednio dla siebie jak i przez wspomniane spółdzielnie w formie udziałów, które mają odzwierciedlenie w ziemi, diamentach itd. Na pewno wiesz o co chodzi. Robię to w różnych celach. Może dla dywidendy i wzrostu wartości, może zabezpieczam swoją rodzinę gdyż wszystko jest dziedziczone i nie płaci się od  tego podatku albo też mam pewność że gdy zbankrutuje ( oby to się nigdy nie stało) komornik nie siądzie mi na udziały spółdzielcze :)  Chyba założę wątek o mojej najnowszej inwestycji. Tylko choroba nie wiem gdzie miałbym go umieścić :) Zawsze możemy sobie popisać i wymienić się doświadczeniami a być może nawiązać współprace- tego nigdy nie wiadomo :)

Chyba założę wątek o mojej najnowszej inwestycji. Tylko choroba nie wiem gdzie miałbym go umieścić :) Zawsze możemy sobie popisać i wymienić się doświadczeniami a być może nawiązać współprace- tego nigdy nie wiadomo :)

Dziś/jutro dodamy na forum nowy użyteczny dodatek: poradniki. Myślę, że to będzie świetna forma na przedstawienie tej tematyki.

To dobrze :) Pół roku sprawdzałem spółdzielnie i Polskie prawo w tym temacie :)  spam wymoderowano Ps. Nie wiem czy nadaję się do pisania poradników :)

Edited by Egzekutor

Rozumiem, ale chciałem przypomnieć, że temat służy powitaniu się na forum a nie promocji czy składaniu ofert.

Pierwsze posty i pierwsze punkty karne, @luckyR, pierwsze koty za płoty :D

Z poradnikiem spróbuj, każdy może. Jakie stopy zwrotu roczne masz z inwestycji w spółdzielnie a jakie np. z giełdy?

Napisałem na priv. Aby nie zbaczać z tematu przywitania się :)

Witaj w 'tyglu' biznesu. Znajdziesz tu praktycznie wszystko co warte uwagi i pokazuje się wszędzie na świecie. I jak pisałeś - to kopalnia wiedzy. Aby służyła Tobie i innym z pozytywnym skutkiem. :)

Witaj jesli można podrzuć tez info na priv. A zresztą poradnik jak poradnik ale temat o ww spółdzielni załóż i będzie można o niej dyskutować zgodnie z regulaminem ;) pzdr

Bardzo bym chciał wysłać informację na priv ale: "Użytkownik manitugg nie może otrzymywać żadnych nowych wiadomości". Być może tak zrobię. Jednak nie jestem dobrym pisarzem i nie wiem czy umiałbym wszystko jasno przekazać. Muszę się zastanowić. Powiem szczerze że nigdy nie dostałem tyle wiadomości jak wczoraj z prośbą o opowiedzenie w co inwestuję. :)

• Like 1

Witam serdecznie

To dobrze :) Pół roku sprawdzałem spółdzielnie i Polskie prawo w tym temacie :)  spam wymoderowano Ps. Nie wiem czy nadaję się do pisania poradników :)

Wygląda jak drugie AmberGold :)

Poważnie? Proszę o dokładne przeanalizowanie tematu oraz konkretne argumenty.

Poważnie? Proszę o dokładne przeanalizowanie tematu oraz konkretne argumenty.

Otóż wszystko co leży w rękach prywatnych właścicieli wydaje się być podejrzane... Rozsądek mówi aby traktować innych jak potencjalnych oszustów (mam na myśli kontrahentów).  

Osobiście nigdy nie skorzystałbym z możliwości zarobkowej powierzając swój majątek firmie prywatnej - źle mi się to kojarzy. Na przestrzeni ostatniej dekady ujrzało światło dzienne wiele afer, stąd mój pesymizm.

Proszę nie brać tego co mówię osobiście jeśli rzeczywiście ma Pan czyste sumienie. :) 

Nie wiem o jakiej firmie mowa. Zapraszam do wymienienia doświadczeń inwestycyjnych na priv :) Wszak to dział : przedstaw się  :)