Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Jeo

Udimi - kupuj ruch, reklamuj się i zgarniaj poleconych

Recommended Posts

Ostatnio trafiłem na portal Udimi gdzie ogłaszają się osoby, które pozycjonują lub w inny sposób dostarczają ruch na podaną przez Ciebie stronę czy też wysyłają maile.

Jedni zapewniają lepsze inni gorsze wyniki, a na całość składa się cena za jedno kliknięcie. Jest sporo użytkowników, a najlepsza jest metoda ocen i komentarzy, każdy może zagłosować i ocenić użytkownika, Jest także dostępne forum, na którym można dowiedzieć się co nieco o sprzedającym i nie tylko. Sporo osób po zakupie np 100 kliknięć zwiększa ten limit, tzn. dorzuca ekstra kilka czy kilkanaście unikalnych kliknięć.

Każda osoba ma krótą charakterystykę czym się zajmuje i co reklamuje co pozwala na lepszy target grupy docelowej.

Dodatkową zaletą jest 15% od dokonanego zakupu przez naszych poleconych.

Program jest darmowy z możliwością wykupienia konta premium (9.99$) co wiąże się z dodatkowymi korzyściami:

- Dostęp do stref zastrzeżonych
- zaawansowane statystyki
- Nieograniczone kliknięcia i solówki
- śledzenie OptIn
- Nagrania wideo z każdego gościa
- Kliknij Strefy aktywności
- Bezpłatny dostęp do SoloCalendar.com (o wartości 30 $ miesięcznie)

Niestety nie wiem aktualnie co niektóre z opcji premium dają, dziś zakupiłem 50 kliknięć na USA. Wiem, ze z tej strony jednej osobie wpadło 2 poleconych, którzy wkroczyli do traffica za ok 2000$ więc postanowiłem przetestować :)

Zapraszam do rejestracji tutaj: Załóż Konto

Edited by Polon

Dziś zakupiłem ok godz.11, 100 kliknięć na MPA zobaczymy jak to pójdzie :D działają na PP więc w razie czego można złożyć spór ;p

PS. zapomniałem dodać

Zwróć uwagę na cenę. Tanio nie oznacza lepiej :) Posprawdzaj opinie o sprzedającym.

Ceny za klik wahają się od 0.3$ do 0.6$

Pamiętajcie ustawić zakładkę "My Swipes"

Jest to nasza wiadomość, którą przekazuje osoba, od której kupujemy ruch do jego odbiorców

Piszemy prostą wiadomość:

Przykład:

Subject: How to earn from home
1. Krótki wstęp lub nie :) potem Click the link  tutaj wstawiamy link do naszej strony przechwytującej
2. Watch video. jeżeli mamy jakiś filmik promocyjny 
3. Then contact with me. podajemy najlepszy e-mail

Regards
XY

Dodatkowo strona jest pewna i za nieudany zakup zwracają pieniądze :)

Wykupiłem 100 klików za 40$ zobaczymy ile będę miał z tego poleconych ;p

I jak statystyki? Ilu poleconych złapałeś? Testowałeś na HYIP, czy PPA/CPA, a może jeszcze coś innego? 

Na początek trzeba zadbać o swój swipe - jest to wiadomość którą dostaje zleceniobiorca do rozesłania na swoją listę, ja to spartoliłem i pierwsze 50 klików poszło z las.. ale sprzedający bardzo przyjemny i ugodowy, wysłałem mu na priv poprawioną treść swipe i zmienił u siebie :) Wpadły mi w sumie 2 osoby do hyipa, ale póki co 0 aktywności. Po nowym roku spróbuję z innym sprzedawcą i liczę na lepsze efekty :D

Tzn. ciężko powiedzieć, wydałem 40$, dostałem 106 klików, z czego okazało się że miałem źle ustawionego "swipe", dogadałem się ze zleceniobiorcą na ostatnie 36 klików podmienił mi "swipe" (wiadomość którą rozsyła) i wpadły mi 2 osoby do MPA. Jednak nieaktywne ponieważ wyskoczyła sytuacja z PP.

no to w sumie dobrze,że nie zainwestowałeś większej sumy pieniędzy

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By kopacz
      Witam!
      Pomagam zdobyć realnych odbiorców filmów i nowych subskrybentów, jeśli masz ciekawe filmy to jest to oferta dla ciebie.
      Zajmuje się reklamowaniem filmów z Youtube w socialmediach, stronach internetowych i na forach. 
      Dokładny opis oraz link do aukcji allegro:
      https://allegro.pl/oferta/realna-reklama-twojego-filmu-youtube-w-polsce-9538178191
      Oferta skierowana raczej dla początkujących oraz małych youtuberów
      Odpowiem na wszystkie pytania zarówno pod tym postem jak i na pw, chociaż sama aukcja opisuje dokładnie co i jak. 

• By Simek
      Witajcie,
      od dłuższego czasu jestem administratorem serwisu internetowego www.wozkiwidlowe.pl, który generuje ruch średnio 1200 wejść na dobę.
      Nie bardzo wiem jak można byłoby ten ruch wykorzystać - spieniężyć
      Udało mi się sprzedać kilka banerów reklamowych, artykuł branżowy i nic poza tym.
      Strona to serwis ogłoszeniowy z możliwością dodawania bezpłatnych ogłoszeń (zakup/sprzedaż/wynajem).

Jeśli macie jakieś pomysły to zapraszam do burzy mózgów

• By Vegeta
      Witajcie,
      Dodaję tutaj temat o stronie, którą stworzył mój brat. Z racji tego, że na swoim koncie nie mógł założyć tematu robię to ja. Wspierajcie jak tylko potraficie!
      Poniżej zamieszczam opis działania strony napisany przez niego:

Chciałbym Wam przedstawić moją grę przeglądarkową, opartą na jednym z najpopularniejszych altcoinów na świecie, czyli dogecoin, gdzie użytkownicy mogą zdobywać właśnie tą kryptowalutę. Gra polega na wzmacnianiu swojego pieska i branie udziału w walce z tzw. "World boss". Wzmacnianie pieska polega na zwiększaniu jego DPS (Damage Per Second). Aby zwiększyć DPS należy wpłacić Dogecoiny ( minimum do wpłaty to tylko 2 DOGE) i przekonwertować je na punkty. 1 dogecoin to 1 punkt, a 1 punkt to 1.0 DPS. DPS można zwiększać o 0.1.

Strona oferuje dwa typy walk z bossami.

Walka z bossem bez prowizji i walka z bossem z prowizją. 
      - Do walki z bossem bez prowizji będzie można przyłączyć się całkowicie za darmo. Pula wygranej zależna jest od ilości użytkowników, którzy przyłączyli się do wspólnej walki z bossem. Od czasu do czasu będą pojawiać się bossowie, za których będzie większa pula dogecoinów do wygrania. Walki te będą pojawiać się rzadziej od walk z prowizją.
      - Z kolei do walki z bossem z prowizją trzeba będzie dorzucić się do puli. Wysokość stawki wejściowej będzie ustalana przeze mnie, czyli administratora. Przykład: Stawka za wejście wynosi 5 dogecoinów i każdy użytkownik musi wpłacić te 5 dogecoinów do puli, aby dołączyć do walki. Wysokość puli zależna jest od ilości graczy, którzy dołączyli do walki z bossem. W tym przypadku strona pobiera 5% prowizji z całej puli, a reszta idzie na nagrody dla graczy. Ten tryb w porównaniu z poprzednim trybem, czyli walki z bossem bez prowizji zapewnia o wiele większą pulę do zgarnięcia, a co za tym idzie o wiele większą potencjalną wygraną. Może się zdarzyć że wpłacając 5 dogecoinów gracz po zakończonej walce może zgarnąć 50 a nawet więcej dogecoinów. Jest także szansa, że gracz straci np. wpłacił 5 dogecoinów a po zakończeniu walki otrzymał 2.5 dogecoina.

Wysokość nagrody zależna jest od DPS-a, ale także od ilości użytkowników, którzy rówież wzięli udział w tej samej walce. Im większy masz DPS, tym większy jest twój udział w procentach w obrażeniach zadanych bossowi np: dwóch graczy dołącza do tej samej walki. DPS pierwszego gracza wynosi 100 a drugiego 50. W tej sytuacji po zakończonej walce użytkownik ze 100 DPS-ami odebrał 75% zdrowia bossa i otrzymuje 75% z puli dogecoinów. Z kolei drugi użytkownik z 50 DPS-ami odebrał 25% zdrowia i otrzymuje 25% z puli dogecoinów. Walki są całkowicie automatyczne. Po prostu gracz wybiera walkę (będzie kilka walk w tym samym czasie) i obserwuje jej przebieg.

Gracze mają czas na przyłączenie się do walki z bossem. Minimalny czas to 1 godzina do rozpoczęcia walki. Czas do rozpoczęcia ustala administrator i jest on widoczny w głównym panelu każdego gracza, dlatego od czasu do czasu lepiej sprawdzać czy nie szykują się bitwy. W tym czasie gracze mogą dołączać do walki, a gdy licznik skończy odliczać rozpoczyna się walka i nie ma już możliwości dołączenia. W tym samym czasie na stronie będzie dostępnych kilka walk, jednak każdy gracz może dołączyć do tylko jednej wybranej.

Aby walczyć potrzebujesz energii. Energię można odnawiać przez wciśnięcie przycisku "Boost". Energię można regenerować 30 razy dziennie i każde doładowanie dodaje 30 energii, czyli pół godziny walki. Przycisk "Boost" odsyła do reklam. Po ich obejrzeniu gracz otrzymuję energię. 1 energia to 1 minuta walki.

Strona posiada także system zbierania poleconych. Za zdobycie poleconego otrzymuję się 5% jego wpłaty. W tym przypadku gracz nie dostaje dogecoinów za poleconego, tylko punkty do zwiększenia DPS przykład: Twój polecony wpłacił 200 dogecoinów na swoje konto z czego Ty dostajesz 10 punktów do zwiększenia swojego DPS.

Strona jest w języku angielskim, ale wystarczą podstawy znajomości tego języka by zrozumieć wszystko to, co znajduje się na stronie.

Gra w przyszłości będzie rozwijana o dodatkową zawartość.

Zapraszam do rejestracji pod adresem: https://dogewars.com/

Jeśli coś trzeba dopowiedzieć lub coś jest niezrozumiałe i trzeba lepiej wytłumaczyć, to nie ma problemu. Postaram się odpowiedzieć na wszystkie ewentualne pytania.

Zapraszam do dyskusji.
      Na pytania odpowiadać będzie użytkownik DogeWars. 
    • By sejgo
      BirdsGo

Gra polega na kupowaniu ptaków i zbieraniu jaj, które następnie można sprzedać zamieniając na satosi.
      -40 jaj = 1 satosi

Na start dostajemy jednego ptaka koloru żółtego co daje nam 35 jaj na godzinę.

Co godzinę możemy odbierać bonus który generuje nam od 1000 do 6000 satosi, które możemy zainwestować w ptactwo.
      Aby zakupić ptaka potrzebujemy najpierw pokarmu.

Start gry: 12.04.2017
      Minimum do wypłaty: 1satoshi
      Minimum depozyt: 0.005 btc
      Wypłaty (manual/auto): manual
      Darmowe satosi: Bonus co godzina
      Dodatkowe gry: kostki,papier kamien nożyce, loteria, aukcja.
      Program partnerski: 1 poziom 15%

Link do programu z ref.
      https://birdsgofaucet.ovh/?i=90229

Czysty link
      https://birdsgo.ovh

Jedzenie:
      *
      Mały Waga: 250 g Koszt: 10 Satoshi Średni Waga: 2750 gr Koszt: 100 Satoshi Duży Waga: 145000 gr Koszt: 5000 Satosh X-Large Waga: 6000000 gr Koszt: 200000 Satoshi Wybór ptaków:

* Źółty
      Wydajność: 35 jaj na godzinę
      Wyżywienie: 14 gr za godzinę
      Koszt: 1000 Satoshi
      Zakupiono: 2 ptaki

* Czerwony
      Wydajność: 1100 jaj na godzinę
      Jedzenie: 400 gr za godzinę
      Koszt: 30000 Satoshi
      Zakupiono: 0 ptak

- Brązowy
      Wydajność: 9600 jaj na godzinę
      Źywności: 3000 GR na godzinę
      Koszt: 240000 Satoshi
      Zakupiono: 0 ptaki

- niebieski
      Wydajność: 25000 Jaja na godzinę
      Jedzenie: 8500 gr za godzinę
      Koszt: 600000 Satoshi
      Zakupiono: 0 ptaki

- Zielony
      Wydajność: 275000 Jaja na godzinę
      Jedzenie: 85.000 gr za godzinę
      Koszt: 6000000 Satoshi
      Zakupiono: 0 ptaki.

Twoje ptaki umierają po 150 dniach od daty zakupu. Dla każdego skierowania Cię zapraszam, można zarobić 5 dodatkowy dzień!

Link do programu z ref.
      https://birdsgofaucet.ovh/?i=90229

Czysty link
      https://birdsgo.ovh
    • By Mackbeth
      Nowy polski MLM, Darmowa rejestracja do końca kwietnia

Póżniej opłata aktywacyjna będzie kosztowała 60zł, dlatego rejestrujcie się szybko. Promocja obejmuje całkowite ominięcie tej opłaty przy rejestracji do 1 Maja.
      Chciałbym przedstawić ci nową firmę MLM zajmującą się produkcją i sprzedawaniem herbat odchudzających.

Produkty są na prawdę dobre, tanie i naturalne.

Firma działa krótko, i zapowiada się świetnie.

Po krótce system prowizji:
      20% Od każdego sprzedanego produktu 20% Od każdego produktu sprzedanego przez poleconego partnera Prowizje są klarowne, bez zbędnych punktów, tabel. Polecasz - zarabiasz.

Link: http://yourmoneytree.pl/

• IMHO wypowiedź Korwina jest bardzo jasna i wynika z niej, że Jego zdaniem Braun mówił o tym, że dziłania ministra mogą dla niego skączyć się samosądem. Ergo, wcale niczym nie groził panu ministrowi... Mniejsza czy można się taką oceną wypowiedzi Srauna zgodzicz czy nie. Problem leży w tym, pani redaktor oczekuje by jej gość potępił Brauna w czambuł a inna od niej ocena słów Brauna jest niedopuszczalna i prowadzi so przerwania rozmowy. Bezsens. I znów kolejna manipulacja... Nie zauważyłem bowiem by Korwin w jakiejkolwiek wypowiedzi bronił pedofili.  Natomiast wypowiada swoje zdanie w kwestii tzw. wieku zgody i wskazuje dość racjonalną argumentację za swoim stanowiskiem. Nie musimy się z jego opinią w tej kwestii zgadzać ale nie można nie zauważać, że dokładnie takie - wynikające z natury - podejście obowiązywało w wielu kulturach przez stylecia a prawo zezwalające na małżeństwa osób w tym wieku było tego naturalną konsekwencją.  Tzw. Wiek zgody -ustalony na 12-13 lat jeszcze dziś gdzieniegdzie występuje (Meksyk, Japonia, Argentyna).
    • https://www.tvp.info/55906220/posel-korwin-mikke-zwolennikiem-obnizenia-wieku-zgody-na-seks-broni-pedofilii-jestem-zwolennikiem-natury