Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

GoldenVIP

www.biznes-inwestycja.pl - Strona zgłoszeniowa

Recommended Posts

Witam, 

Zapraszam do odwiedzenia mojej strony zgłoszeniowej do rozpoczęcia biznesu internetowego. 
W mojej ofercie biznesowej znajdują się tylko i wyłącznie 2 firmy, które w mojej ocenie oraz osób z którymi współpracuje zapowiadają się obiecująco na dłuży okres rozwoju, a co za tym idzie zarabiania. Z każdym kontaktuje się indywidualnie - żadnego spamu. 

www.biznes-inwestycja.pl

Gdy widzę napis:

'ZARABIAJ CO 30 MINUT !

NAWET 1000 PLN DZIENNIE ! '

to myślę 'a w tej bajce były smoki?'
Przeciętny człowiek chcący zainwestować swoje pieniądze na pewno nie skusi się na coś takiego. Nawet nie pisze na czym tu można zarobić. W dodatku drugi duży napis to: 
'Realna Firma - Duża spółka z wieloletnim doświadczeniem' Realna jak i smoki bo adresu jej nigdzie nie ma.
  • Like 1

Przeciętny człowiek trzeba to od razu zauważyć nie ma zbytnio pojęcia co to dochód pasywny, a tym bardziej nie spotkał się z firmami które oferują dochód sporo ponad 10 % miesięcznie. My wiemy że one są i z nich korzystamy. Zanim więc przedstawimy taką ofertę szaremu 'Kowalskiemu ' rzeczą normalną jest rozmowa i wytłumaczenie zasad itp. Inaczej nie zrozumie i jedynym jego wnioskiem będzie że to naciągane, nie pewne itp. Tylko konkretna rozmowa, pokazanie przykładu, biura, wypłat daje nadzieję że taka osoba zrozumie system działania tych firm czy programów.  Również inwestuję i na początku reagowałem na to jak większość osób.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.