Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

jedaj

WowApp - www.wowapp.com

Recommended Posts

WowApp

Ciekawy program który dzieli się z nami zyskami z wyświetleń reklam w ich komunikatorze

Zarabiamy dzięki ściągnięciu i rozmawianiu przez specjalny komunikator:

Aplikacja działa na telefonach jak i na systemie windows w komputerze

Zyski za korzystanie z platformy - są rozliczane za pomocą "WowCoins"

Minimum do wypłaty:

2000Wowcoins = 2 $,

Wypłata na konto bankowe / Paypal / kartę kredytową

-Nie ma ograniczenia jeśli chodzi o głębokość uzyskiwania dochodów ze struktury.

Link do rejestracji

zgoda na reflink pepperoniss

Edited by pepperoniss

Proszę o info na czym konkretnie można zarabiać wowcoins i jak trudno jest uzyskać te 2$ do wypłaty.

Czy program płaci?

WOWcoins zarabiamy poprzez korzystanie z komunikatora.

Program płaci, samemu bez poleconych 2000 wowcoins uzbierałem w lekko ponad miesiąc

Zacząłem korzystać z WowApp parę dni temu.

Bardzo fajna aplikacja, wszystko działa poprawnie i intuicyjnie. Bardzo dobra jakość połączenia.

Zamiast dzwonić z "tel" jak tylko jestem w zasięgu Wifi dzwonię z WowApp. Różnicy nie ma, a coś tam z czasem skapnie.

Źeby były z tego większe pieniążki należałoby zbudować sporą grupę użytkowników, ale skoro jest to realna firma, to bez obaw można polecać i używać. Prędzej czy później przyjdą efekty.

Ja też jestem. Jak na razie zacząłem bez promocji zobaczymy co z tego wyjdzie, jest mała grupka w której działamy wspólnie i jak na razie spoko się wydaje.  

Dużo takich apek już jest na rynku. :) Nie wiem, dla mnie nic innowacyjnego, ale fajnie, że można coś dorobić. :D

aplikacja jest ok

i najważniejsze że można dorobić

ja mam już 200 poleconych w swojej strukturze

i ile z tych dwustu jesteś w stanie "wyciągnąć" tygodniowo, miesięcznie ?

Czyli o jakimkolwiek zarabianiu niema tu mowy :) skoro z tyloma poleconymi nie jesteś w stanie nawet uzbierać minimum na wypłatę (2000 wowcoins) w miesiąc czasu...

Zainstalowałem WowApp na lapku - od 15h dość intensywnie jej używam natomiast nie dostałem żadnych naliczeń - również nie widzę żadnych wyświetlanych reklam.
Podpowie ktoś?

Na lapku chyba nie ma naliczeń. Tak było przynajmniej wcześniej nie wiem jak jest teraz, ale wcześniej do naliczeń kwalifikowane były tylko wersje mobilne.

Tak naliczenia są raz dziennie. Nie przejmuj się coś Ci tam na pewno naliczy ;)

ja też od jakieś czasu używam wowapp ;) może komuś z Was udało się już coś wypłacić ?

Hejka, jak sie przedstawia sytuacja programu. Mam go zainstalowanego na Lapku i mam na komorce. Na lapku codziennie mi sie wlanczam ale jej nie uzywam i pracuje sobie w tle, na kom tez jest nieuzywana.i Nie wiem czy jest sens ja trzymac. Cale g.... sie naliczylo.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Chatbox

You don't have permission to chat.
    Load More
  • News

• Latest companies news

• Companies

• No i klasa  W razie jakichś problemów to śmiało piszcie, będziemy pchać temat dalej. :)) 
    • Nazwa:   Bitexa.net

Start date: 14.08.2019
      Adress #1: 1 Austin Rd W, West Kowloon, Hong Kong
      Adress #2: Tallinn, Harju County, Estonia. (soon) Telephone: +61 290 984 843 Email: contact@bitexa.net

Plany  Inwestycyjne: BITEXA 1 BTC Profit:0.5% - 1.5% per day Price:0.003 BTC BITEXA 2 BTC Profit:0.9% - 1.8% per day Price:0.1 BTC BITEXA 3 BTC Profit:1.5% - 3% per day Price:0.5 BTC BITEXA 4 BTC Profit:2.5% - 4% per day Price:2 BTC
      Program partnerski:

Program z rejestracją w HK,   praktycznie każdy projekt z  siedzibą startową/rejestracją   w Hong Kongu  dawał  wiele zarobić, CMF, Statum, są to przykłady,  nie znaczy, że ten twór powtórzy  efekt wyżej wymienionych.

Startowe otwarcie za podstawę, w trakcie  uzupełnienie do 200$.  Inwestuj  mądrze, dywersyfikuj,   nie inwestuj środków, które są Ci niezbędne do codziennego życia! Projekt w trakcie testu.

Link do rejestracji    
    • Otóż można. Nazywa się to MLM Piramidalny. W kwestii prawnej jest legalne ale w kwestii moralnej nie bo ludzie kupują bezwartościowe paczki produktów które nigdy nie sprzedadzą i nie wykorzystają. Przykład Amway. Pisaliśmy już o tym 
    • Testowa wyplata z zarobionej kasy która jest w strategiach. Śmiga na Revolut

• Jak pisałem... Ja wiem... Widzisz Łaskawco... Jaby Ci to w prosty i obrazowy sposób wyjaśnić... Więc tak... Zgodzisz się pewnie ze mną, że w ciąży albo się jest albo się nie jest. Prawda? Nie można być trochę w ciąży. Nie można też nie być tylko trochę w ciąży. Zgadza się? Pomijając panów, którzy w ciąży być nie mogą, to: generalnie rzecz ujmując kobieta może być w ciąży albo nie być. NIe istnieje stan pośredni. To czy w ciąży jest nie zależy jednak od tego czy ona o tym wie czy też nie wie. To sfera faktów nie wiedzy. Wiedza (dowód) tylko jeden z tych faktów potwierdza.  Jak to sie ma do piramid w ogólności a OMEGI w szczególności? Ano bardzo prosto... Piramidą albo się jest albo się nie jest. Nie można być tylko trochę piramidą, tak jak i nie można tylko trochę nie być piramidą. Czyli genralnie rzecz ujmując program może być piramidą baź nią nie być. NIe istnieje stan pośredni. Ba, to czy piramidą się jest nie zależy nawet od tego czy twórcy o tym wiedzą czy też nie. To sfera faktów. Wiedza (dowód) tylko to potwierdza.  I tu przechodzimy do sedna oraz odkrywamy dlaczego tak dużo Prostych Pytań w tym wątku odnosi się do dowodów na temat twierdzeń adminów czy zaganiczy, że OMEGA to legit firma a nie żadna piramida. Otóż każdy projekt, którzy z założenia jest nierentowny i nie rozdziela wyłącznie już wypracowanych zysków i swoje zobowiązania musi pokrywać z kolejnych, przyszłych wpływów jest piramidą, ponziakiem. Bez znaczenia jest to czy dokładać z tch wpłat musi 1%, 50%, 99% czy 100%. Jeśli musi cokolwiek dokładać z kolejnych wpłat - jest piramidą w 100%. Jeśli nie musi - nie jest. W tym ostatnim zdaniu (jeśli nie musi - nie jest) jest też odpowiedź na pytanie czy ponziak może przestać być ponziakiem. Odpowiedź brzmi: TAK. Może. Z tym, że generalnie jest to możliwe wyłącznie w razie spełnienia dwu przesłanek: wzrostu wartości płynnych aktywów z innych przyczyn niż wpłaty kolejnych uczestników (np. wzrost kursy posiadanej waluty lub towarów, wygrana w totka, spadek) oraz zaprzestania generowania zobowiązań (tj. zaprzestania przyjmowania depozytów i reinwestycji). A teraz przyjrzyjmy się poszlakom wskazującym na piramidalność OMEGI: oferowanie dużego profitu w krótkim czasie, brak ralnego towaru i usługi w stosownej cenie oddawanego userowi w zamian za wpłatę, nacisk na nieustanną rekrutację, wskazywanie absuralnych źródeł dochodu (zyski z niepowiązanych kapitałowo spółek, zyski z reklam/ankiet/działań kierowanych do przypadkowych i nietargetowanych uczestników, mining, nazwyanie źródłem przychodu klikania przez uczestników (sic!), niejsana i niejawna struktura organizacyjna, wybór egzotycznej jurysdykcji utrudniającej weryfikację i ewentualne dochodzenie roszczeń, typowy dla ponziaków sposób prowadzenia marktingu w zasadzie pomijający jakąkolwiek informację o produktach i eksponujący możliwości zarobkowe z inwestycji i rekrutacji, promowanie projektu przez znanych promotorów ponziaków, posługiwanie się nie konkretami lecz ogólnikami. Możnaby tak jeszcze długo ale nie o to chodzi. I o ile większość z tych poszlak gdyby występowała samodzielnie zwykle nie uzasadniałaby nawet pytania o potencjalną piramidalność projektu, to ich nagromadzenie nie tylko do takich pytań prowadzi lecz wręcz prowadzi do graniczącego z pewnością podejrzenia piramidlaności programu. Natomiast już nie o podejrzeniu a o pewności co do piramidalności projektu w połączeniu z ww. poszlakami przesądza brak rzetelnego dowodu na jakiekolwiek istotne twierdzenie adminów co do jego piramidalności. Co to dla nas oznacza? Ano, dwie istotne rzeczy. Jeśli nawet przedstawionoby dowody lub nie ulegało wątpliwości, że jakaś część środków ma zewnętrzne źródła to jest to tylko przesłanka do szacowania potencjalnej żwyotności projektu. Wszkże znów pod jednym - niestety, nieosiągalnym w praktyce - warunkiem. Mianowicie posiadania wiarygodnych informacji zarówno co do owych źródeł jak i ich skali oraz takich samych wiarygodnych informacji co do posiadanych aktualnych i przyszłych zobowiązań wynikających z przyjmowanych depozytów. Uff... Rozpisałem się ale zawsze zwala mnie z nóg teza, że coś może nie jest całkiem piramidą. Nawet rzucona w trybie przypuszczającym. Bo o ile przy ww. masie poszlak twarde twierdzenie o tym, że OMEGA piramidą nie jest łatwo daje się obalić przez zadanie Prostego Pytania o dowody, o tyle teza o byciu trochę piramidą jest nie do udowodnienia. Podobnie jak nie da się udowodnić, że jest się trochę w ciąży   Hm... Właśnie tego nie wiemy. Wiemy tylko, że gdzieniegdzie pojawiają się informację, że niektóre osoby otrzymują nowo zlecone wypłaty o ile mają z czego te wypłaty zlecić po przeprowadzonej konfiskacie. Też nie! To liczy się to przede wszykim dla tych, którzy te wypłaty otrzymują i trochę dla tych, którzy liczą, że otrzymają. Natomiast jest kompletnie bez znaczenia dla tych, którzy są obecnie naciągani na inewstycję w ten projekt. Ba, to że teraz program płaci jest wręcz częścią oszustwa... Hm... Kompletnie nie rozumiesz ani roli tego forum ani też forumowiczów... Widzisz Łaskawco, ja z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością jestem przekonany, że na tym forum nie ma - no może poza @covciu  (żart!) - nikogo, kto życzyłby inwestorom by projekt upadł i by z tego powodu mieli mieć satysfakcję. A już na pewno nikt sobie z tego tytułu nie dałby ręki uciąć. Natomisat zupełnie inną sprawą jest to, że przeważająca większość forumowiczów DOSKONALE WIE, ŻE OMEGA MUSI UPAŚĆ! Jak każda piramida. To jednak nie to samo... Zawsze też mie zadziwia to, że wskazywanie na realne działanie i zagrożenia inwestowania w takie programy przez nowych forumowiczów przychodzącymi tu w ślad za jakimś prgramem poczytywana jest i jako chęć zaszkodzenia projektowi, i jako negatywne nastawienie do projektu. Jakimś dziwnym trafem to co rzeczywiście może inwestorom zaszkodzić - tj, wciskanie kitu przez adminów i zaganiaczy - jest często przez nich w pełni akceptowane a nawet pochwalane. To tak jakby w mojej ulubionej przypowieści o Cygnanie i tombaku w czambuł potepiać tcyh, którzy przed Cyganem ostrzegają i sugerują zwrócić uwagę na to co robi a pochwalać tych, którzy wiedząc czym Cygan się para - pchają jelonków w jego łapska albo - jak @Devolaj93 - mówią, że choć widać, że Cygan cygani to po co o tym mówić, a zresztą, może nawet Cygan cygani nie całkiem a tylko trochę...