Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

MrRabbit

AddShares - ROI 155% - www.addshares.com

Recommended Posts

20151228090119.gif

Start: 30 stycznia 2016

Licencjonowany skrypt
ROI 155%
Wpłaty/wypłaty: automatyczne, instant

Procesory płatnicze: PayPal, OKPay, Payza, STP, PM, Payeer

Procent za poleconych: 15%
Przymus reinwestycji 50%

600 kredytów na bannery i 600 kredytów na reklamy tekstowe na paczkę

Aktualnie strona jest uzupełniana, nie ma FAQ i kilku innych zakładek. Gdyby można było składać już depozyty - odradzam. W ciągu 30 dni na pewno jednak się wiele zmieni. Na razie nie znamy nawet ceny za paczkę. Dodatkowo - wg aktualnych informacji ma być PayPal. To również nie wróży nic dobrego. Jedynie fakt, że będzie można składać spory jest jakimś zabezpieczeniem. Mam nadzieję, że Admin zrezygnuje z tego szalonego, w świecie HYIP/RS, procesora. Były jednak i są programy posiadające PayPal'a, z którymi nie było/nie ma problemów (np. HQRevShare czy AdsPayPro).
AddShares nie różni się wiele od innych programów. Na pewno zachęcające są wypłaty automatyczne i wysokie ROI. Jednak im wyższe ROI, tym wyższe ryzyko.

Czas pokaże jak rozwinie się sytuacja z tym programem.

Rejestracja reflink: LINKczysty link: www.addshares.com

Edited by TRUPIOBLADY

Czy jest jakas rzecz ktora odroznia ten program od 100 p0odobnych czy tylko nazwa?

A co ma odróżniać? RevShare jak RevShare - tylko, że świeży. Być może liczba uczestników będzie duża i będzie można wejść do czegoś świeższego. Więcej informacji nie mam. Będę aktualizować temat jeśli będą nowe informacje. Na pewno na uwagę zasługują wypłaty instant. Nie każdy program go ma. Również wysokie ROI, jednak co za tym idzie - większe ryzyko.

Oczywiście liczba uczestników nie musi być duża. Jest jeszcze prawie miesiąc. Zobaczymy co z tego będzie.

Nie, jak na razie nie jest znany. Nie wiem, czy się ujawni. Jeszcze zostało sporo czasu. Nawet, jeśli pojawi się możliwość wpłaty przed startem - lepiej poczekać do momentu, gdy wszystko będzie jaśniejsze.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Sativas
      OMEGA 
      Projekt bardzo świeży oferujący zarobek również bez konieczności polecania.
      [START: 18.11.2018]

Team: [możecie sprawdzić te osoby]'

Bartosz Nafalski – CEO [ Właściciel Expedite, Były Dr. Marketingowy  MkCafe, Dr. Mark. MasPex, Dr. Zarządzający Frugo(on wprowadził tą marke poraz drugi na rynek), Dr. Zarz. Kampanią marketingową BLACK, w wieku 21 lat otworzył pierwsze biuro maklerskie, które jako pierwsze wprowadzało firmy na giełdy, aktualnie właściciel ponad 40 firm  w kilku krajach, prowadzi outsourcing  dla firm windykacyjnych takich jak Kaczmarski]

Lukas Bozek – CEO [Właściciel Feat.Software oraz  Best Business Solutions sp. z o.o.… doczytajcie sobie w google już ]

Łukasz Rowiecki – Bussines Development Manager
      Magdalena Bohdanowicz – Creative Director
      Joanna Dlouhy – Sales Director
      Sylwia Burza – HR Director

Firma zarejestrowana w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Omega Portal:  Portal z informacjami z rynku kryptowalut, najciekawsze newsy, ważne wydarzenia, ekonomia, prawo itp… Do tego na portalu oferowane są  płatne reklamy od użytkowników platformy Omega. Obecnie prowadzony jest w językach: angielskim i polskim, wkrótce dołączą  rosyjski i niemiecki.
      Link do portalu: https://www.omega.best/

Omega Platform: Umożliwia kupowanie unikalnych produktów na bazie kryptowalut, które pozwalają ci zarabiać. Możliwość afiliacji.

Opcje zarabiania:

1) Kontrakty miningowe [kupno przez BTC]
      -  posiadają swoją kopalnie więc można wykupić moc obliczeniową.
       [100/200/500/1000/2000/5000/10000/15000/20000 Euro]

2) Active Box 
      -  Od 100 BitBonds [1 Bitbond  -  1 Euro]   pakiety od minimum 100 max 200 000

- Naliczenia są każdego dnia przez 6 lub 12 miesięcy

6 miesięcy = 130% [wykonując wszystkie zadania specjalne np subskrybcja kanału YT, Like na FB, test aplikacji, wypełnienie ankiety]
      12 miesięcy = 170% [ta sama sytuacja]

*Procent składany  [reinwestycje dostępne będą od 50euro, także będzie można szybko budować konto]

Program Affiliacyjny:
      - Do kontraków miningowych: 
      prowizja za 7 poziomów w dół oraz bonus z wydobycia poleconych.

- Do Active Box:

*Binarka – 5%-9% [w zależności od twojej inwestycji]
      *Bezpośredni bonus – 6%
      *Team Bonus -  bonus z  obrotu twoich bezpośrednich poleconych [w zależności od wysokości obrotu]
      * Leader Bonus – bonus za odebranie nagrody rzeczowej przez twojego poleconego [10% równowartości nagrody]

Nagrody rzeczowe -> Zbieramy punkty w  binarce(obrót na słabszej nodze) i wymieniamy na nagrody [od IPhone Xs  po samochody]

Karty płatnicze:
      Zamiast obietnic jak większość firm, OMEGA posiada już teraz aktywne karty płatnicze MasterCard   No-name(!) aktualnie ma je kilku liderów i działają [Expedite korzysta z takich kart od kilku lat więc tutaj wprowadzenie ich do Omegi to formalność]

Firma w pełni legalna pod każdym względem.

WYPŁATY: 
      - w każdy poniedziałek
      - realizowane w ciągu 48h
      - na portfel BTC
      - ograniczenia wysokości w zależności od twojej inwestycji
      - max 300 000$ miesięcznie

Podczas rejestracji należy zaznaczyć kraj pochodzenia(nationality) jako UK  np., przez PL nie idzie rejestracja.
      Rejestracja jest nie możliwa bezpośrednio z ich strony, trzeba mieć do tego link polecający od kogoś kto już tam jest.

Mam nadzieję że w miarę szczegółowo opisałem firmę.

Jeśli macie pytania, piszcie poniżej.

Jest to zrobione na zasadach tradycyjnego MLM-u co oznacza że nie da się dołączyć bezpośrednio pod firmę, tylko trzeba dostać reflink od osoby, która już jest w firmie.
      Reflink: https://www.omega.best/register/UklHSFQ=/VIP
      Zgoda na reflink @Ermin
    • By igor87

FORUMOWA RECENZJA
      -------------------------------------------------
      Dołączyłem dziś do nowego programu.
      Nazwa Programu: Proledgr
      Start: 3.02.2019
      Plany Inwestycyjne: 3% przez 60 dni, 5% przez 30 dni lub 200% po 30 dniach 
      Wyplaty: Instant 
      Akceptowane systemy płatności: Bitcoin, Litecoin, Ethereum
      Minimum inwestycyjne:0.002 BTC
      Minimum do wypłaty: BTC 0.001 LTC: 0.01 ETH: 0.005
      Tłumaczenie google:
      "Proledgr to internetowy plan inwestycyjny z siedzibą w Wielkiej Brytanii. Proledgr oferuje bez ryzyka, łatwy i korzystny zbiór planów inwestycyjnych, który pozwala wybierać spośród wielu walut, w które zainwestować. W Proledgr cenimy inwestycje, które podejmujesz. Nasz zespół ekspertów inwestuje te kwoty na rynku globalnym, a dzięki arbitrażowi wypracowujemy zyski, które zarabiasz jako zwrot !! Jako gwarancja jakości i zakresu określonego wzrostu, Proledgr nie tylko obiecuje, że zwróci, ale także może wypłacić swoje zyski na swoich kontach bezproblemowo. Więc dlaczego się wahacie, dołączcie do Proledgr teraz ... gdzie wasze inwestycje spotykają się z szybkimi powrotami."

Strona dobrze zrobiona tłumaczona na kilka języków, szyfrowanie SSL, zabezpieczenie DDoS, unikalny design 
      Ogólnie na moje oko nie źle to wszystko wygląda i myślę że da coś zarobić
      Wiemy w jakim dziale jest program więc gwarancji nie ma.

Link do programu: Proledgr
      Mój depozyt:

• By HerossiK
      Nazwa programu: DogeMiner.net

Minimum inwestycyjne: 10$
      Akceptowane systemy płatności: Bitcoin, Litecoin, Ethereum, DogeCoin, PerfectMoney, AdvCash, Payeer
      Wypłaty (manualne/aut/instant): Instant, 0.1$ (2$ dla kryptowalut)
      Plan inwestycyjny:

Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Stosunkowo nowy temat, właściciele poszli w strone historii kopania DogeCoina.  Po wejściu na stronę ujrzymy charakterystycznego pieseła, który zachęca do inwestycji. Radzę zmienić w panelu z lewej strony język z ruskiego na angielski. Osobiście na wejście do programu skusiłem się z powodu dodania programu do ISA, myślę, że jakieś dwa kółka uda się wykręcić. Naliczenia dzienne, wypłaty instant. Póki co wszystko śmiga jak w zegarku
      Mój depozyt:

Link do rejestracji!
    • By slkseba

Witam
      To mój pierwszy temat
      Taki sobie Ruski programik 150% w 24h
      Kwoty od 10 do 15 000 rub.
      Pracuje już 2 dni.
      Wszedłem za drobne już 2 cykle zrobione
      Wypłata automatyczna po 24 h na Payeer

Wpłaty i wypłaty w RUB.
      Czysty link https://fabula.biz 
      [---]
    • By daniuu
      Cześć Wam!

Piszę z takim zapytaniem - czy obecnie znajdę jakiś konkurencyjny program partnerski dla money2money w kwestii dodatkowych profitów ze zbudowanego zespołu? Najważniejsze jest dla mnie możliwość dodatkowych pieniążków z 2 poziomów poleceń, nie tylko z jednego.

Pozdrawiam

Chatbox

You don't have permission to chat.
    Load More
  • News

• Latest companies news

• Companies

• To dopiero się zaczyna więc nic nie padnie. Właściciele realizują wszystko co obiecali w mailach. zarejestrowany jestem pod moim sponsorem, który jest tak jak ja użytkownikiem projektu. Mój sponsor też ma swojego sponsora jak to w piramidach bywa.
    • Nie bede sie duzo rozpisywal, bo nie jest to poradnik a streszczenie gierki ktora daje mozliwosci zarobku, jak ktos nie jest kumaty i nie wie jak zainstalowac tronlinka albo metamaska to niech sobie da spokoj, bo tylko straci czas i pieniadze. Przedstawiam gre Blokchain PvP,PvM w ktorej mozna sporo zarobic do kilkudziesieciu tysiecy miesiecznie. Gra Pay To Win + mozna ostro grindować, co nie znaczy ze nie mozna sie logowac raz dziennie i nie zarabiac, kazdy znajdzie dla siebie swoj styl. Gra dziala od ponad 2 miesiecy.   Jest to gra karciana w ktorej rywalizuja 3 frakcje tron, eos i eth,( wybierajcie tron, najmocniejsza frakcja) tworzymy 6 osobowa druzyne i przechodzimy przez kolejne poziomy trybu fabularnego. Oprocz tego kupujemy mlotki miningowe, ktore generuja nam odpowiednią do poziomu ilosc zlota,expa, ekwipunku i SOUL( kryptowaluty  w grze). W skrocie im nasza druzyna jest lepsza tym wiecej soul generujemy, mozna szybko dojsc do etapu gdzie za godzinny mlotek miningowy placimy 27 trona ktory generuje soula za 70 trona, soul sprzedajemy na gieldzie trontrade.io. Mozna tez wcale nie rozwijac druzyny a zainwestowac, kupic soul na gieldzie, wrzucic w gre, zamrozic i pobierac dywidenty. + inne mozliwosci zarabiania na PvP, eventach, gamblerce itd. Gra ma mnostwo eventow z pulami kilkudziesieciu tysiecy $   Wiecej mi sie nie chce rozpisywac, jak ktos jest kumaty i sie wkreci to sobie poradzi. Nie zarobisz w tej grze nie inwestując( to dla chcacych sprobowac free to play)   Zapomnialem dodać, inwestujesz na wlasna odpowiedzialnosc. Nie jest to typowa piramida finansowa, poniewaz gra ma wartosc, ludzie płacą za lepszych bohaterow, przedmioty, mlotki miningowe itd. Dopóki wszyscy chętnie grają i płacą, gra będzie rosła, jak przestaną to wiadomo co. Ale narazie jest bardzo dobrze, developerzy wkladaja mnostwo kasy w eventy i dodają nowy content.  
    • Witam wszystkich na pokładzie , zleciłem wypłatę testowa i przez noc doleciala dowód wrzucę jak dostanę naliczenie z depo 
    • zainwestowales 1200 PLN w takiego hyipa?
    •   No właśnie... To kolejne, bardzo mocne poszlaki na niepoślednią rolę @antyyesno w tym projekcie albo... jego wielką naiwność... Bo albo będąc adminem doskonale wie, że nikogo przed strata nie ustrzeże, bo nie leży to kompletnie w jego interesie albo naiwnie wieży, że admin poinformuje go o tym, przed upadkiem projektu choć kompletnie to nie lezy w jego interesie.  @antyyesno będąc adminem projektu pisząc to i zapewniając najnormalniej w świecie kłamałby jak adminowi przystało. Natomiast kompletnie niewiarygodnej jest to, że ktoś kto z piramidami  miał dotąd cokolwiek wspólnego byłby w stanie zapewniać, że jest w stanie poinformować kiedy z projektu należy uciekać by nie stracić. A to z tego prostego powodu, że w ponzikach po prostu nie ma mozliwości by WIĘKSZOŚĆ nie straciła. Nie da się wypłacić więcej niż do projektu wpłynie a skoro jednym wypłaci się (a w zasadzie obieca wypłatę, bo tym wszak są naliczenia) więcej, to większa część już nie ma szansy chocby na odzyskanie wkłady. To prosta matematyka...