Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Chciałem was zapytać czy ktoś ma doświadczenie związane z platformą Utrader i ich handel botem. Jak sama nazwa wskazuje handel bot na podstawie transakcji użytkowników i bóg jeden wie jeszcze jakich skryptów dokonuje transakcji w naszym imieniu. Wszystko powiązane jest z platformą Utrader która oferuje użytkownikom normalne własnoręczne zawieranie transakcji. Coś ktoś? 

http://handelbot.com/

https://pl.utrader.com/dashboard.html

Będę wdzięczny za wszystkie pomocne opinie, informacje itd.

Pozdrawiam!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To cos jest do grania na opcjach binarnych ale nie ma zadnych statystyk z tego co widze, ten handelbot ma negatywne opinie czyli scam pewnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W zależności od opcji ryzyka jaką się wybierze, otwiera kilka pozycji o tym samym czasie, raczej bez żadnych analiz, tylko chybił trafił.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam panowie jak w temacie również interesują mnie roboty do gry na forexie, z tego co mi wiadomo większość to scam, czyż nie? Szanowny kolego turboonostrilvision, czy mógłbyś podać przykład takowych skutecznych robotów?:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pewnie bym mogl ale to nie watek do tego, co ktos poszukuje do gry na live z reguly musi okreslic co go interesuje konkretnie w zakresie ryzyka na jakie sie godzi badz typu konta jakie posiada do gry badz kapitalu, nie kazde ea sie dla kazdego nadaje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

gdzies na sieci czytałem artykuł ze to scam, a Utrader wypowiadał sie ze ta firma jest tylko ich partnerem czyli uczetnikiem programu affilacyjnego. niemniej jednak ile w tym prawdy to niewiem ale chyba generalnie 95% tzw botów do opcji to scam.

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam 

Ja się interesuje forex-em od niedawana i szukam teraz odpowiedzi na takie pytanie czy działając na jednym robocie można na tym samym koncie brokerskim podłączyć drugiego roboty czy tylko może na jednym koncie może działać tylko jeden a jeżeli można np podłączyć drugiego to czy są gdzieś wskazówki jak to zrobić.

Moje pytanie wynika z czystej ciekawości a jak na razie nigdzie nie znalazłem takich informacji 

Z góry dziękuje za odpowiedź 

Pozdrawiam 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 22.06.2018 o 19:23, androlopln napisał:

Dzwonią do mnie z utrader

Czy warto tam wpłacać?

Jak dzwonią nagminnie i namawiają to olej ich.

Uczciwy broker nie wydzwania 3 razy w tygodniu.

przerabiałem to.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta