Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Chciałem was zapytać czy ktoś ma doświadczenie związane z platformą Utrader i ich handel botem. Jak sama nazwa wskazuje handel bot na podstawie transakcji użytkowników i bóg jeden wie jeszcze jakich skryptów dokonuje transakcji w naszym imieniu. Wszystko powiązane jest z platformą Utrader która oferuje użytkownikom normalne własnoręczne zawieranie transakcji. Coś ktoś? 

http://handelbot.com/

https://pl.utrader.com/dashboard.html

Będę wdzięczny za wszystkie pomocne opinie, informacje itd.

Pozdrawiam!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To cos jest do grania na opcjach binarnych ale nie ma zadnych statystyk z tego co widze, ten handelbot ma negatywne opinie czyli scam pewnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W zależności od opcji ryzyka jaką się wybierze, otwiera kilka pozycji o tym samym czasie, raczej bez żadnych analiz, tylko chybił trafił.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam panowie jak w temacie również interesują mnie roboty do gry na forexie, z tego co mi wiadomo większość to scam, czyż nie? Szanowny kolego turboonostrilvision, czy mógłbyś podać przykład takowych skutecznych robotów?:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pewnie bym mogl ale to nie watek do tego, co ktos poszukuje do gry na live z reguly musi okreslic co go interesuje konkretnie w zakresie ryzyka na jakie sie godzi badz typu konta jakie posiada do gry badz kapitalu, nie kazde ea sie dla kazdego nadaje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

gdzies na sieci czytałem artykuł ze to scam, a Utrader wypowiadał sie ze ta firma jest tylko ich partnerem czyli uczetnikiem programu affilacyjnego. niemniej jednak ile w tym prawdy to niewiem ale chyba generalnie 95% tzw botów do opcji to scam.

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam 

Ja się interesuje forex-em od niedawana i szukam teraz odpowiedzi na takie pytanie czy działając na jednym robocie można na tym samym koncie brokerskim podłączyć drugiego roboty czy tylko może na jednym koncie może działać tylko jeden a jeżeli można np podłączyć drugiego to czy są gdzieś wskazówki jak to zrobić.

Moje pytanie wynika z czystej ciekawości a jak na razie nigdzie nie znalazłem takich informacji 

Z góry dziękuje za odpowiedź 

Pozdrawiam 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 22.06.2018 o 19:23, androlopln napisał:

Dzwonią do mnie z utrader

Czy warto tam wpłacać?

Jak dzwonią nagminnie i namawiają to olej ich.

Uczciwy broker nie wydzwania 3 razy w tygodniu.

przerabiałem to.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

REKLAMA

Radar

Komunikator inwestycyjny
    Wczytaj więcej
  • FUNDUSZE GWARANCYJNE

Brak

• Aktualności

• Najnowsze newsy firm

• Profile firm

• Kontaktu nie ma żadnego. Moje wezwania do zapłaty nic nie zmieniły. Ostatnie odebrane już po braku kontaktu telefonicznego, czyli na miejscu ktoś tam jeszcze fizycznie był.
    • Dla mnie wszystko jest dziwne, bo ze stroniy facebook TPW który to link podałem wyżej  wynika, że problemy mają również pożyczkobiorcy, na których firma i my zarabiamy, więc powinno się o nich dbać. Okazuje się, że nr dla pożyczkobiorców 510 444 888 jest niedostępny, ludzi straszą sms  niespłaconych pożyczkach, które są spłacone. Pożyczkobiorcy dzwonią chcąc wyjaśnić sytuację, a nie mogą bo nr nie odpowiada. Nie ma przypływu świeżej gotówki. Wszystko wygląda tak jakby ludzie z firmy rzucili robote i nie ma kto tego obrabiać, chociaż ktoś jakieś przelewy od czasu do czasu robi. Inna sprawa, to cesje! nagle okazało się,  że wysłałem dokumenty o cz tych cesję a tu okazuje się że wpłynęły rolowania, teraz znowu na stronie mam cesję do wysłania, którą już wcześniej wysłałem, ale przyszło rolowanie. I co teraz ponownie mam wysyłać dokumenty cesji na tą samą sprawę i ponownie informować pożyczkobiorcę? Jest dużo pytań a nie ma kto na nie odpowiedzieć bo telefony głuche. Wcześniej to przynajmniej miła pani była i coś tam gadała i nie ważne czy kłamała, czy się starała - teraz po prostu nikt nie odbiera tel. 
    • Słów kilka. Jesteś strasznie drazliwy @analizator1. Każde stwierdzenie, że nie masz racji albo nie odnosisz się do żadnej treści traktujesz jako atak personalny. Nawet w jednej ze swoich wypowiedzi zarzuciles MI że nie reaguje jak inni cię obrażają. Takiemu samemu szaremu użytkownikowi jak i ty. Może patrzę trochę inaczej bo pochodzę sprzed czasu poprawności politycznej do wszystkiego. Jednak forum to nie przedszkole. W większości piszą tu dorośli ludzie. Mnie osobiście gdyby ktoś nazwał idiota to albo bym to olal, bo sam się znam i swoją wartość albo bym starał się udowodnić, że nie ma racji. Pozdrawiam.
    • Pojawiły się w zeszłym tygodniu dwa rolowania. Więcej żadnych wieści.
        Jeden z warunków poza minimalną ilością 10 osób, których tutaj chyba też nie ma to podział na grupy minimum 2 osobowe w których muszą być ujednolicone kwoty roszczeń co jest niemożliwe, każdy ma zupełnie inną kwotę. Pewnie nie ma nawet jednej pary 2 osób z identyczną kwotą a do tego znam dwie osoby które twierdzą, że mają pożyczki na kwotę poniżej 2000 zł.
      Z takich ogólnych obserwacji wydaje mi się, że ogólnie pozwy zbiorowe jak dotąd to sposób na zarabianie pieniędzy przez słabe kancelarie, które zarabiają na z góry pobieranych opłatach (pozwy w sprawie amber gold to idealny przykład, gdzie kancelarie zarobiły na opłatach od oszukanych i to był jedyny sens tych pozwów), nie słyszałem o jakimś pozytywnym efekcie pozwu w którym przeciwnikiem nie jest wielka korporacja.

• Identyczna informacja jest w broszurze dla PIT-36 dla części L - str. 24. Moje stanowisko, że właściwszym dla rozliczenia się z podatku od odsetek jest ten PIT, który i tak się składa z powodu rozliczania innych dochodów. Prościej wszak jest złożyć jeden PIT niż dwa. Ten nieszczęsny podatek od odsetek jest bowiem deklarowany niejako przy okazji zeznania o innych dochodach. Więc jeśli nie było innych dochodów do wykazania w PIT-38 a były dochody do wykazania w PIT-36 wskazałbym poz. 218 lub 2019 tego PIT. Niemniej gdyby skarbowi tylko z tego powodu robili aferę byłbym mocno zaskoczony.