Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Recommended Posts

W tym temacie proszę o dzielenie się swoimi strategiami inwestycyjnymi oraz o zadawanie tematycznych pytań.

Gdzie i jak można ustawić auto reinwestycję wszystkich zarobionych środków, tak, by odpady przechodziły przez wszystkie cykle?

Musisz wejść w "Edytuj profil" z listy rozwijanej za swoim nickiem i wybrać jak na screnie http://scr.hu/36y0/gkino

Edited by slawek107

Coś ten link do zdjęcia nie działa...

Po prostu wejdź na swoje konto i zaznacz opcje:

"Zrestartuj automatycznie i skumuluj zyski"

ale nie z 20 euro :D

no z 20... tylko ciągła reinwestycja musi trwać 30 cykli... więc sporo czasu... lepiej jest coś dorzucić od Siebie by przyśpieszyć ten proces :)

z resztą tak jak pisze slavko, pobaw się kalkulatorem, znajdziesz coś dla Siebie na pewno :)

pytam z ciekawości , bo może coś dorzucę , może nie , zawsze nie zaszkodzi wiedzieć wiecej , obserwuje ten temat od dłuższego czasu  i widzę że sporo osób jest w tym programie. 

Edited by karocris

@karocris

Zamiast obserwować, lepiej załóż konto i wykorzystaj bonus, by zobaczyć jak działa program ;)

Czy wpłacisz czy nie to zależy od Ciebie, ale gwarantuje Ci, że zdecydowana większość osób zaczyna od bonusa, Niektórzy dorzucą "coś" od siebie, a jak wypłacą swój pierwszy zysk (min. 20€) co trwa czasem nawet 2-3 cykle, to zaczynają inwestować nieco większe kwoty. 

Kiedy rozpoczniesz cykl możesz się zastanowić nad strategią. Źeby wybrać najlepszą musisz sobie odpowiedzieć m.in. na pytanie:

- ile kapitału chcesz zainwestować?

- jaką kwotę chcesz odbierać po każdym cyklu?

- w jakim czasie chcesz zacząć odbierać tą kwotę?

- czas reinwestycji, który będzie potrzebny dla uzyskania wymaganej kwoty?

Dzięki polecaniu możesz oczywiście szybciej osiągnąć cel.

Jeśli chcesz te 140€ z 20€ bonusu, to wystarczy, że kupisz odpady i zaznaczysz w ustawieniach:

Po zakończeniu cyklu

Zrestartuj automatycznie i odbierz zyski

i ustawisz sobie alarm w kalendarzu na listopad 2018r.  :) 

bonus juz działa od kilkunastu dni  :D ,skoro dają to testuję , a w miedzyczasie pytam bardziej doświadczonych w recyclingu

I prawidłowo :)

pytaj, pytaj - kto pyta nie błądzi.

Witam.

Jeśli polecę komuś program to mam z tego jakiś profit? Wysyłam linka który znajduje się w zakładce partnerzy i jeśli ktoś przez niego utworzy konto to ta osoba zaliczana jest na moje konto? Dobrze to rozumie?

Dokładnie tak jest, są 4 poziomy poleconych, z pierwszego dostajesz 10% jego wpłaty. Polecanie programu to też niezła strategia :)

Na moim koncie uzbierałem 230 kg odpadów co daje sume 46€ . I teraz w "saldo wypłaty" mam 10.82 euro .

Recyclix daje nam 25 proc od okreslonej kwoty . Jesli teraz zrobie restart cyklu ale bez kumulacji zysku , tylko z jego odebraniem ,

to na moje saldo wypłaty wpadnie 11.5 euro . Tak ? I wtedy będe miał te minimum 20 euro (11.5 + 10.82 ) aby kupic odpady za 20 euro .

Zgadza sie ?

ale po co tak robisz ? z tego co zrozumiałem to nie masz zamiaru wypłacać tylko nadal reinwestować pieniądze... więc najlepiej zaznacz opcje

"Zrestartuj automatycznie i skumuluj zyski"

minimum na zakup odpadów to 0.20 euro, można za to kupić 1 kg,

a minimum do wypłaty i wpłaty to 20 euro :)

ps: dorzuciłem kolejne 20 euro ;)

Mam kumulacje zysku ale pytam , gdyż w saldo wypłaty mam 10.82 i teraz nic z tym nie mogę zrobić .

Ani wypłacic , ani przelac do "stan konta" aby kupic nowe odpady .

Bo do obydwu opcji trzeba miec minimum 20 euro . Więc chciałem zrobic restart cyklu z odebraniem zysku (bez kumulacji)

i dołożyc sobie do tych 10.82  , kase z zysku i za nie kupic odpady bez wypłacania kasy na konto .

Czyli wpadłeś w pułapkę... najlepiej by Ci było teraz dorzucić 20 euro i za wszystko kupić odpadów... a jak nie to musisz zbierać kasę na koncie do wypłat ( czyli bez kumulacji )... ale to będzie chwilę trwało :)

Możesz jeszcze spróbować napisać do suportu... może Ci przeleją z konta wypłat na konto do obrotu...

Hmm , ale jak dorzuce te 20 euro , to ono chyba wpadnie do "stan konta" a ni tam gdzie mam te 10.82 .

Więc to kolejna "pułapka" :D No chyba jednak napisze do suportu .

Pytanie do osób, które już wpłacały swoje pieniążki do Recyclix. Wpłaca się poprzez "Depozyt" i później kupuje się śmieci czy też Klika się najpierw na "Kup odpady" a później wykonuje się depozyt? Niby dziwne pytanie- ale prosiłbym o podpowiedź.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By pepperoniss
      Decyzją Prezesa UOKiK -
      https://decyzje.uokik.gov.pl/bp/dec_prez.nsf/43104c28a7a1be23c1257eac006d8dd4/dd5fa153d6e2fd3cc12581f300544487/$FILE/DECYZJA Nr DOIK-42017.pdf
      Recyclix ma oddać inwestorom zainwestowane kwoty z uwzględnieniem dokonanych wypłat oraz zapłacić Prezesowi ok. 25 zł kosztów postępowania
    • By Moksiu
      Napiszcie jakiej wielkości zwroty otrzymaliście.
      Ja 395 kg z datą przyszłą 13.03.2017
      395 z 1679 kg
    • By Bodeha
      Tak to tu zostawię

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/dgp-recyclix-piramida-finansowa-30-tys-osob-moglo-stracic-pieniadze/16p1hy1

http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/1024693,recyclix-ekologiczny-parabiznes-pod-lupa-knf.html

• By PWarszawski
      Na wstępie witam wszystkich.

Chcę zacząć inwestować w Recyclix i tu moje pytanie- jak najlepszej(najtaniej) wpłacić pieniądze? Mam tu na myśli prowizję/przewalutowania(w przypadku PLN), jak i również czas zaksięgowania wpłaty/wypłaty. Tu zauważyłem, że najlepiej egzamin zdaje wpłata/wypłata w BTC, tylko pytanie, jak to wygląda pod względem prowizji? Opłaca się kupić BTC i w nich wykonać przelew? Kolejne pytanie, czy nie jest to ryzyko przy ewentualnych spadkach Bitcoina? 

Miło by było, jakby ktoś pokusił się o konkretne liczby i jakieś zestawienie.

Z góry dzięki, pozdrawiam.