Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Recommended Posts

Możesz ustawić sie tak, że po każdym cyklu (5 tyg) będziesz "odzyskiwał" po 14 E zysku. W takim wypadku w 8 cyklu będziesz miał 10 E czystego zysku.

Możesz też ustawić się na reinwestycję.

Pobaw się kalkulatorem:

https://recyclix.com/calc

Zaznacz "plan odbierania zysków", pobaw się przyciskiem "zysk skumulowany".  

I ja też dorzuciłem 80 € i wszystko reinwestuję :)

Ja dorzuciłem 500 E parę dni temu. Jednak mój plan zakłada jak najszybsze odzyskanie przynajmniej 90% wkładu. Potem reinwestycja albo dalsza wypłata w zależności jak będę oceniać stan programu. Daję temu programowi szansę, natomiast uważam, że doszukiwanie się w tym programie śmieci jest po prostu zaklinaniem rzeczywistości. Może ta firma rzeczywiście nawet to robi, ale wystarczy spojrzeć na wielopoziomowy system poleconych, aby zrozumieć, że to musi upaść...

Gdyby nawet zakładać, że ta firma jest wiarygodna i ma po prostu z rozmachem napisany plan inwestycji, to czy taka firma wg. Was miałaby przez ponad pół roku takie babole na stronie typu "ZAŁ

Witam,mam obecnie 1066kg w jakim czasie dozbieralbym do 5000kg reinwestujac wszystko a oprucz reinwestycji dorzucal co tydzien 20 euro.Z gory dzieki za pomoc w obliczeniach i  prosze o odpowiedz na priw :)  :idiot2: 

Jeśli byś zaczął wrzucać po $20 za tydzień to wychodzi ok 6 cykli.

mam problem, nie wiem co się stało ale sprzedałem 117 kg granules (zamiast dać restart?) , to był już nie wiem który cykl i byłem do przodu, a tu nagle lipa mam 18.95 i nie ma co z tym zrobić... Dorzucić 2 euro i wypłacić?

też coś chyba dorzucę jeszcze, ogólnie sensownie zaczyna być tak od 500e inwestycji

Witam mam pytanie jeśli się ma ponad 1000 euro zainwestowane w recykling w jakie jednostki najlepiej zainwestować nadwyżki (od czego najlepiej zacząć)

proszę o udzielenie pomocy 

Najlepiej na początku w wózki widłowe, najbardziej zwiększają limit odpadów które można kupić :)

Witam jak długo pieniądze docierają do Recylix z konta ja wysłałem w niedziele o 21 i do tej pory nie dotarły proszę o pomoc

Czym wysłałeś

przelewem z Niemieckiego banku,ostatnio wysłałem tak samo trwało 20 godzin a teraz już drugi dzień i cisza

Na przelewy bankowe trzeba zawsze poczekać 2-3 dni.

serdecznie ci dziękuję Egzekutor pomogłeś mi

tylko się zastanawiam że ostatnia 20 godzin tą sama metoda

pozdrawiam

Tak jak napisał Egzekutor : "Na przelewy bankowe trzeba zawsze poczekać 2-3 dni", ale zdarzyło mi się, że przelew doszedł w ciągu kilku godzin.

A mnie się zdarzyło, że zaginął :) czekałem ponad tydzień i dopiero po kontakcie z supportem ( dwukrotnym) pomogło.  Co nie zmienia faktu, że trzy dni trzeba poczekać bez paniki :).

Kontakt z supportem bardzo dobry.

Coś mi nie pasuje w naliczeniach jakie mi serwuje Recyclix . Otóż miałem na koncie 14.24 € . Teraz mi przetworzyło towar w ilości 244 kg .

244 kg kosztuje 48.80 € . 8 proc z 48.80 € to 3.90 € . 14.24 + 3.90 = 18.14 . A tymczasem naliczyło mi 3.33 i teraz mam 17.57 € .

Ja dorzuciłem kolejne 20eur przez BTC

Póki co wszystko reinwestuje i kręci mi się ponad 500kg odpadów

f06817db7a996.jpg

Dokupiłem trochę odpadów i recyklinguje mi się "już" 850kg... oczywiście nadal wszystko reinwestuje :)

Ostatnio sprawdziłem opcję "Zrestartuj automatycznie i skumuluj zyski". Do inwestycji 1000€ ta funkcja działa bezproblemowo. Schody zaczynają się w momencie kiedy posiadamy udziały w sprzęcie. Wówczas system zakupi tylko tyle odpadów ile mamy dostępnych.

U mnie dostępne było 10 z 9550kg i system tylko tyle kupił. Reszta kwoty pozostała na saldzie do inwestycji. System sam niestety nie kupi udziałów za nas.

ed3a9525a99a7e99.png

Nie jest to może żadna strategia, a raczej ciekawostka. :)

Jest to logiczne, nie uważam tego za wadę. Osobiście nie chciałbym by moje pieniądze wydawane były na udziały bez mojej ingerencji, tym bardziej jeżeli chce doinwestować np. 10 kg a resztę wypłacić.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By pepperoniss
      Decyzją Prezesa UOKiK -
      https://decyzje.uokik.gov.pl/bp/dec_prez.nsf/43104c28a7a1be23c1257eac006d8dd4/dd5fa153d6e2fd3cc12581f300544487/$FILE/DECYZJA Nr DOIK-42017.pdf
      Recyclix ma oddać inwestorom zainwestowane kwoty z uwzględnieniem dokonanych wypłat oraz zapłacić Prezesowi ok. 25 zł kosztów postępowania
    • By Moksiu
      Napiszcie jakiej wielkości zwroty otrzymaliście.
      Ja 395 kg z datą przyszłą 13.03.2017
      395 z 1679 kg
    • By Bodeha
      Tak to tu zostawię

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/dgp-recyclix-piramida-finansowa-30-tys-osob-moglo-stracic-pieniadze/16p1hy1

http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/1024693,recyclix-ekologiczny-parabiznes-pod-lupa-knf.html

• By PWarszawski
      Na wstępie witam wszystkich.

Chcę zacząć inwestować w Recyclix i tu moje pytanie- jak najlepszej(najtaniej) wpłacić pieniądze? Mam tu na myśli prowizję/przewalutowania(w przypadku PLN), jak i również czas zaksięgowania wpłaty/wypłaty. Tu zauważyłem, że najlepiej egzamin zdaje wpłata/wypłata w BTC, tylko pytanie, jak to wygląda pod względem prowizji? Opłaca się kupić BTC i w nich wykonać przelew? Kolejne pytanie, czy nie jest to ryzyko przy ewentualnych spadkach Bitcoina? 

Miło by było, jakby ktoś pokusił się o konkretne liczby i jakieś zestawienie.

Z góry dzięki, pozdrawiam.