Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Egzekutor

Due Diligence czyli weryfikacja wiarygodności firmy

Recommended Posts

W tym temacie przedstawiamy informacje, które mogą pomóc w weryfikacji wiarygodności firmy.

Ktos poprzednio napisał " nikt nie wspomniał nawet słowem o jakichkolwiek formach umowy i jej formy (inwestycja? pożyczka?) "

Nie do konca prawda. Powiedziano mi, ze jeśli chce przyjechać i włożyc większą kasę to podpiszemy umowe.

Z Drugiej jednak strony to spółka ZOO. WIec taką umową można sobie ....

Edited by KonradB

Co to jest większa kasa? Czy przesłali Ci wzór?

Nie tak tylko wstępnie rozmawiałem. Zapewne ponad to co można online zainwestowac, ale najlepiej zadzwonic i pogadac. 

Ja bym chciał aby ktoś w końcu pojechał do łomży i uwiarygodnił zakład produkcyjny, ja jestem płotką i mam tam 50euro, ale są ludzie którzy wchodzą ogromnymi kwotami, a w końcu tak daleko od warszawy np tam nie ma

Ja bym chciał aby ktoś w końcu pojechał do łomży i uwiarygodnił zakład produkcyjny, ja jestem płotką i mam tam 50euro, ale są ludzie którzy wchodzą ogromnymi kwotami, a w końcu tak daleko od warszawy np tam nie ma

No jets ktos, kto sie wybiera tam w 2 połowie stycznia.

Zapewne ponad to co można online zainwestowac

Czyli ponad 100,000 euro? Trochę dużo, żeby dostać umowę.

Ewenement, to nie pros tylko sam mozesz to zrobic, poswiec kilka godzin w ciagu dnia i przejedz sie tam.

Z Wrocławia mam trochę, a zainwestowałem 30 euro, gdzie tu sens :D

dla wlasnej ciekawosci oraz pewnie innych osob P.S przy okazji mozesz zwiedzic miasto ;)

Czyli ponad 100,000 euro? Trochę dużo, żeby dostać umowę.

Naprawdę nie wiem. Mówię tylko toco mi powiedziano. Smiem wątpic aby ktos wsadzil 100 000 e za pomoca stronu internetowe. No chyba, ze jest z WSI ;)

dokładnie, taka naoczna wizyta kogoś z naszego forum rozwiązałaby wiele wątpliwości, zwłaszcza dla osób chcących wejść z grubą kasą.

Będzie taka osoba w połowie lutego. Mam tą informację pewną bo z tą osobą pracuję i zainwestowała w program a że 

mieszka w Ł

Więc pozostaje tylko czekać :)

Jak na firmę przetwarzającą odpady z tworzywa sztucznego i wytwarzanie granulatu to trochę marnie to wygląda, fajne jakby ktoś tam był i sprawdził układ technologiczny bo ze zdjęć ciężko stwierdzić, a na tym co jest nie ma wszystkich niezbędnych urządzeń. 
Przykładowo linia recyklingu dla samych butelek PET, wygląda tak https://www.youtube.com/watch?v=Kb45ApaqQaA

właśnie, dzięki taki informacjom wiadomo byłoby o wiele więcej.

Pytanie do tych ktorzy dobrze znaja ten program: Jak myslicie, ile mniej wiecej moze ten biznes podzialac i czy warto zainwestowac jakas wieksza kwote? Czy ta firma jest wiarygodna? Mechanizm wyglada na typowego ponziaka. Niby po co mieliby pozyskiwac srodki od uzytkownikow zamiast wziasc np pozyczke z banku na 10%? Przeciez to by im sie bardziej oplacalo no chyba ze zakladaja ze przecietny uzytkownik nie zarobi tutaj wiecej niz 10%... To nie ma sensu.

Edited by Tsindaukse

Pytanie do tych ktorzy dobrze znaja ten program: Jak myslicie, ile mniej wiecej moze ten biznes podzialac i czy warto zainwestowac jakas wieksza kwote? Czy ta firma jest wiarygodna? Mechanizm wyglada na typowego ponziaka. Niby po co mieliby pozyskiwac srodki od uzytkownikow zamiast wziasc np pozyczke z banku na 10%? Przeciez to by im sie bardziej oplacalo no chyba ze zakladaja ze przecietny uzytkownik nie zarobi tutaj wiecej niz 10%... To nie ma sensu.

Nie znam dobrze tego programu, jednakze łatwo potrafię znaleźć kontrargument. Spójrz, po pierwsze pożyczka jest jednorazowa, po drugie pożyczkę musisz spłacić z odsetkami. Wpłaty użytkowników trwają, i nie musisz im oddawać 110% tego co ci dali tylko 25% (do 50%) zysku.

Recyclix działa w oparciu o schemat ponziego. Nie mówię to ja, tylko ich "Polityka płatności" gdzie wyraźnie jest napisane, że wpłaty użytkowników mogą iść na wypłaty dla innych. Podaje linka do ich "Polityki płatności" https://recyclix.com/paymentPolicy/

Nie wiem czemu nagłówki są po polsku a opis po angielsku... lecz od razu na początku w nagłówku "Konta" przejdźcie do ostatniej kropki. Jest tam napisane:

"Recyclix Sp.z o.o may merge these funds with the funds of other Users and its proprietary funds. These merged funds may be used for payments to other Users or for the sake of our mutual corporate aims or otherwise. However, Recyclix Sp.z o.o. shall in any case pay or return you the funds according to this Payment Policy and the Terms of Use."

Wyszczególniony tekst mówi: ..."Te połączone fundusze mogą zostać przeznaczone do wypłat dla innych użytkowników lub dla dobra naszych wspólnych celów korporacyjnych, lub jeszcze innych..."

Nie piszą, że oparte to jest o schemat ponziego, lecz taki zapis zabezpiecza ich przed faktem, gdy projekt upadnie z powodu braku pieniędzy na wypłaty w systemie.

Ja tylko tłumaczę i staram się przybliżyć to co znalazłem :)

Edited by Vegeta
  • Like 1

W sumie pewnie w bankach także by się można czegoś takiego doszukać.

• Like 1

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By pepperoniss
      Decyzją Prezesa UOKiK -
      https://decyzje.uokik.gov.pl/bp/dec_prez.nsf/43104c28a7a1be23c1257eac006d8dd4/dd5fa153d6e2fd3cc12581f300544487/$FILE/DECYZJA Nr DOIK-42017.pdf
      Recyclix ma oddać inwestorom zainwestowane kwoty z uwzględnieniem dokonanych wypłat oraz zapłacić Prezesowi ok. 25 zł kosztów postępowania
    • By Moksiu
      Napiszcie jakiej wielkości zwroty otrzymaliście.
      Ja 395 kg z datą przyszłą 13.03.2017
      395 z 1679 kg
    • By Bodeha
      Tak to tu zostawię

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/dgp-recyclix-piramida-finansowa-30-tys-osob-moglo-stracic-pieniadze/16p1hy1

http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/1024693,recyclix-ekologiczny-parabiznes-pod-lupa-knf.html

• By PWarszawski
      Na wstępie witam wszystkich.

Chcę zacząć inwestować w Recyclix i tu moje pytanie- jak najlepszej(najtaniej) wpłacić pieniądze? Mam tu na myśli prowizję/przewalutowania(w przypadku PLN), jak i również czas zaksięgowania wpłaty/wypłaty. Tu zauważyłem, że najlepiej egzamin zdaje wpłata/wypłata w BTC, tylko pytanie, jak to wygląda pod względem prowizji? Opłaca się kupić BTC i w nich wykonać przelew? Kolejne pytanie, czy nie jest to ryzyko przy ewentualnych spadkach Bitcoina? 

Miło by było, jakby ktoś pokusił się o konkretne liczby i jakieś zestawienie.

Z góry dzięki, pozdrawiam.