Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Egzekutor

Darmowy bonus 20 euro

Recommended Posts

Dyskusja na temat darmowego bonusa oferowanego przez firmę.

Sam nie wiem co o tym myśleć, przyciąga początkujących inwestorów ale po 30 cyklach (dzięki kalkulatorowi na ich stronie) wiemy że, Ci ludzie dojdą do maxa bez żadnych inwestycji. Trochę to wygląda jakby firma była nastawiona na określoną żywotność, a przynajmniej w moim odczuciu

Myślę, że większość osób próbuje sprzedać granulat po pierwszym cyklu i z braku świadomości jak działa bonus nawet z niego nie korzysta.

Sam nie wiem co o tym myśleć, przyciąga początkujących inwestorów ale po 30 cyklach (dzięki kalkulatorowi na ich stronie) wiemy że, Ci ludzie dojdą do maxa bez żadnych inwestycji. Trochę to wygląda jakby firma była nastawiona na określoną żywotność, a przynajmniej w moim odczuciu

ewenement- naprawdę "przejmujesz" się, że dają ten bonus 20 Euro? Według mnie ten bonus pomaga zapoznać się z recyclix.

Dają bonus źle..I jak tu inwestorom "dogodzić"...

:) :)

@ewenement

Mi się wydaje, że mało kto będzie czekał niemal 3 lata i prędzej zainwestuje swoje środki, żeby mimo wszystko przyspieszyć proces wypłaty. Te 20€ na prawdę daje możliwość zapoznania się z funkcjonowaniem panelu Recyclix. kiedy już zrozumiesz działanie łatwiej jest podjąć decyzję o inwestycji.

Ten program nie ma szans podzialac 3 lata na tych samych zasadach co teraz. Liczac tylko 10% wzrostu depozytu miesiecznie mamy ponad 3000% ROI po 3 latach. Gdyby ten biznes - obróbka smieci - byl tak oplacalny, to by mieli o wiele wieksza konkurencje.

Nie ma pieniedzy za darmo wiec nie liczcie ze ktos wam bedzie dawal 140euro co 5 tygodni za zalozenie konta 3 lata temu. Biznes jest wyraznie nastawiony na okreslona zywotnosc, pytanie tylko na jak dlugo.

Ciężko to w sumie wyczuć... może jest tak, że większość osób która odebrała bonus wrzuciła do programu swoje pieniądze...

Ciężko też stwierdzić jaką popularność miałby ten program gdyby tego bonusu nie było....

Mnie bardziej od bonusu martwi system prowizji z poleconych.... według mnie generuje on gigantyczny dług który ciężko będzie spłacić.... chyba, że zarabiają 30% na każdym cyklu ( 14% dla nas, 16% dla nich ).

mam 10,40 euro w portfelu z tego bonusu, i cały czas krążą. Da się te bonusowe wypłacić czy tylko taka pożywka żeby przetestować?

Wypłacić można minimum 20 euro, więc jak będziesz miał tyle na koncie do wypłat to możesz je wypłacić :)

Ciężko to w sumie wyczuć... może jest tak, że większość osób która odebrała bonus wrzuciła do programu swoje pieniądze...

Ciężko też stwierdzić jaką popularność miałby ten program gdyby tego bonusu nie było....

Mnie bardziej od bonusu martwi system prowizji z poleconych.... według mnie generuje on gigantyczny dług który ciężko będzie spłacić.... chyba, że zarabiają 30% na każdym cyklu ( 14% dla nas, 16% dla nich ).

Wydaje mi się, że zysk z 1 cyklu może być wyższy niż 30% ( w innym wątku przedstawiłem ceny rynkowe odpadów na konkretnych poziomach recyklingu).

niestety nie idzie wypłacić bo żądają najpierw wpłaty 20 euro co jest nie możliwe, bo wszelkie środki trzymam na paypalu, a paypal tylko do wypłaty w tym programie, ktoś coś poradzi? Źeby wypłacić ten bonusik? Nawet połowę z tego bonusu oddam.

na konto bankowe zlecasz wypłatę ? bo bonus tylko na konto bankowe się da :) poza tym skoro nic nie zainwestowałeś to reinwestuj dalej to darmowe 20 euro... co Ci z takich pieniędzy ?

na konto bankowe zlecasz wypłatę ? bo bonus tylko na konto bankowe się da :) poza tym skoro nic nie zainwestowałeś to reinwestuj dalej to darmowe 20 euro... co Ci z takich pieniędzy ?

80 złoty to nie takie marne pieniądze, zwłaszcza za darmo.

Edited by WskoczPodKoc

no tak ale jeśli jest możliwość rozmnożenie ich... w sumie za darmo... to czemu nie skorzystać :)

Czy ten bonus aktualnie dalej oferują dla nowych? Czy przegapiłem? Na stronie nie ma o nim informacji. Czy warto się zapisywać tam?

Koniec bonusu? Uff, dobrze, że wcześniej się zapisałem, teraz reinwestować ile się da. Wiadomo, że musi się skończyć bonus, bo takie długie rozdawnictwo nie służyłoby im.

Na którejś tam podstronie jest napisane. Nie chce mi się zbytnio szukać :-P

Moja polecona rejestrowała się 29 lutego i jeszcze dostała bonus :)

Bonus jest cały czas. Jeszcze chyba w ub. roku Recyclix poinformował, że bonus będzie na stałe. Jednak nie otrzymuje się go od razu po utworzeniu konta jak kiedyś, ale dopiero po wprowadzeniu swoich danych, których później nie można już zmienić. 

• Like 1

Przepraszam za pomyłkę, zwracam honor.

Możliwe ze za szybko czytałem i dobrze nie zrozumiałem lub zapomniałem jak już to brzmiało, aczkolwiek jutro jeszcze sobie sprawdzę dla pewności :-)

O to nieźle się kręcą, warto skorzystać cały czas z tego bonusu, akurat tu nie mamy nic do stracenia

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By pepperoniss
      Decyzją Prezesa UOKiK -
      https://decyzje.uokik.gov.pl/bp/dec_prez.nsf/43104c28a7a1be23c1257eac006d8dd4/dd5fa153d6e2fd3cc12581f300544487/$FILE/DECYZJA Nr DOIK-42017.pdf
      Recyclix ma oddać inwestorom zainwestowane kwoty z uwzględnieniem dokonanych wypłat oraz zapłacić Prezesowi ok. 25 zł kosztów postępowania
    • By Moksiu
      Napiszcie jakiej wielkości zwroty otrzymaliście.
      Ja 395 kg z datą przyszłą 13.03.2017
      395 z 1679 kg
    • By Bodeha
      Tak to tu zostawię

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/dgp-recyclix-piramida-finansowa-30-tys-osob-moglo-stracic-pieniadze/16p1hy1

http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/1024693,recyclix-ekologiczny-parabiznes-pod-lupa-knf.html

• By PWarszawski
      Na wstępie witam wszystkich.

Chcę zacząć inwestować w Recyclix i tu moje pytanie- jak najlepszej(najtaniej) wpłacić pieniądze? Mam tu na myśli prowizję/przewalutowania(w przypadku PLN), jak i również czas zaksięgowania wpłaty/wypłaty. Tu zauważyłem, że najlepiej egzamin zdaje wpłata/wypłata w BTC, tylko pytanie, jak to wygląda pod względem prowizji? Opłaca się kupić BTC i w nich wykonać przelew? Kolejne pytanie, czy nie jest to ryzyko przy ewentualnych spadkach Bitcoina? 

Miło by było, jakby ktoś pokusił się o konkretne liczby i jakieś zestawienie.

Z góry dzięki, pozdrawiam.