Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Egzekutor

Aktualności i komunikaty Recyclix

Recommended Posts

i co odpowiedzieli coś na zapytanie?

Byłoby zacnie gdyby się pojawili,bo to akurat moje miasto :)

i co odpowiedzieli coś na zapytanie?

Niestety zero odzewu.

Zastanawiam się kiedy recyclix i w jaki sposób poinformuje o wynikach konkursu jak wykorzystać granulat.

Daj znać jak wygrasz. Ogłoszenie wyników 22-23 marzec.

Ciekawe co z tymi wynikami :)

Data ogłoszenia wyników zbiegła się z tymi targami w Brukseli, nie wiem czy to przypadek ale można sobie już pogdybać bo targi i tak się nie odbyły.

Ja nie brałem udziału w konkursie, z tego co wiem to @Egzekutor bierze udział.

Ja też biorę ale żadnego maila nie dostałem o wynikach... Może po świętach coś napiszą.

No ja takze nie dostalem, ale widze żw mój pomysł (może nie tylko mój) jest używany na stronie :) 

Są już wyniki konkursu:

Głowna nagroda - ID 9252-984A-FBB9

Dwie pozostałe - ID 9F3B-34EF-90C4, ID 91F6-1D88-0681

Pochwalić się czy ktoś z forum wygrał :P

Od razu ogłosili kolejny konkurs, należy nakręcić Video wyjaśniające na czym polega Recyclix, szczegóły po zalogowaniu się na własne konto.

Czyli wygrała lampka do czytania led ?

Zapraszają tam do Siebie do Rygi na Ł

W najnowszym updacie z reCyclix - https://recyclix.com/news/contest-update-and-brussels-expo

1. Expo w Brukseli odwołana z uwagi na zamachy, nie wiadomo czy będzie przeplanowane

2. Podane ID zwycięzców, niestety brak informacji o pomysłach, które wygrały, bo chyba lampka LED nie jest zwycięzcą; o ile pamiętam miał być to wynalazek...

3. Nowy konkurs - video 7-10 minut w języku ojczystym, na dwa tematy do wyboru: jak poruszać się po stronie reCyclix, lub jak zdobywać poleconych.

4. W dniach 2-5 maja będą dnie otwarte w Rydze, koszty pokrywamy sami, zainteresowani potwierdzają uczestnictwo do 22 kwietnia na mail events@recyclix.com

zlecona wyplata na konto dotarla po kilku godzinach a na BTC istant :)

Informuję, iż Recyclix przedłużył kampanię reklamową na forum oraz w money-monitorze, na okres 3 miesięcy.

Datę zakończenia kampanii można zawsze podejrzeć w recenzji forumowej Recyclix.

Dziękujemy za info. Ich poprzednia kampania reklamowa u nas była na 6 miesięcy, tak?

:offtopic:

Edited by Egzekutor

Ja bym się wybrał ale szef urlopu nie da a zdrugiej strony obecnie przebywam na drugim końcu Europy wzglądem Rygi.

Miło by było jakby ktoś z forumowiczów sie wybrał i zdał krótką relację.

Taa... z zarobkiemmm okkolo 45 euro miesiecznie nie mam co robic tylko wydawac kase zeby popatrzec na smieci ktorych mam wokolo mnostwo...:) jak moj zarobek bedzie w okolocach 450 euro to wtedy pomysle...:)

Pytanie skierowane bardziej do ludzi którzy zaryzykowali i wpłacili jakąś znaczną kwotę i kalkuluje im się tam lecieć bądź jechać :)

Raczej takich osob tutaj nie ma... Watpie ze ktos zaryzykowal i wzucil kilka tys. euro od tak... 

Osobiscie sam chce w krotkim czasie doinwestowac do 5t i robic wyp. 100 e tyg a reszte reinwestowac

Co dzieki ostatnio wzmozonej reakcji poleconych na program powinno nastapic w dosc krotkim czasie...:)

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By pepperoniss
      Decyzją Prezesa UOKiK -
      https://decyzje.uokik.gov.pl/bp/dec_prez.nsf/43104c28a7a1be23c1257eac006d8dd4/dd5fa153d6e2fd3cc12581f300544487/$FILE/DECYZJA Nr DOIK-42017.pdf
      Recyclix ma oddać inwestorom zainwestowane kwoty z uwzględnieniem dokonanych wypłat oraz zapłacić Prezesowi ok. 25 zł kosztów postępowania
    • By Moksiu
      Napiszcie jakiej wielkości zwroty otrzymaliście.
      Ja 395 kg z datą przyszłą 13.03.2017
      395 z 1679 kg
    • By Bodeha
      Tak to tu zostawię

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/dgp-recyclix-piramida-finansowa-30-tys-osob-moglo-stracic-pieniadze/16p1hy1

http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/1024693,recyclix-ekologiczny-parabiznes-pod-lupa-knf.html

• By PWarszawski
      Na wstępie witam wszystkich.

Chcę zacząć inwestować w Recyclix i tu moje pytanie- jak najlepszej(najtaniej) wpłacić pieniądze? Mam tu na myśli prowizję/przewalutowania(w przypadku PLN), jak i również czas zaksięgowania wpłaty/wypłaty. Tu zauważyłem, że najlepiej egzamin zdaje wpłata/wypłata w BTC, tylko pytanie, jak to wygląda pod względem prowizji? Opłaca się kupić BTC i w nich wykonać przelew? Kolejne pytanie, czy nie jest to ryzyko przy ewentualnych spadkach Bitcoina? 

Miło by było, jakby ktoś pokusił się o konkretne liczby i jakieś zestawienie.

Z góry dzięki, pozdrawiam.