Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Boby

Problemy techniczne

Recommended Posts

Dzis skonczyło mi sie przetwarzanie jednej z zainwestowanej paki surowców i wyszły mi jakieś dziwy .

Na moje saldo konta pojawiło się 13 euro centów . Ktoś wie skąd ? :]   :

http://scr.hu/1t1v/v6nwn

Wydaję mi się ze zaznaczyłeś w profilu aby ci akumulowały zyski, czyli zainwestowało w śmieci to co zarobiłeś i 13 centów zostało (najtańsze są po 20)

@Boby - raczej nie jest to błąd techniczny.

Co masz ustawione w profilu ?

Poczekaj, aż wybiorę kolejną czynność
Zrestartuj automatycznie i odbierz zyski
Zrestartuj automatycznie i skumuluj zyski

A ja nie mówie ze to jest błąd techniczny .

Ja to napisałem w dziale "strategie..." . Pewnie admin zrobił nowy wątek .

Mam i miałem zaznaczone "Zrestartuj automatycznie i skumuluj zyski" ,  i zawsze wszystko mi szło

do nowego restartu i zwiększała się ilośc towaru ( w kg) . A teraz zwiększyła mi się ilość towaru (tak jak zwykle) , 

czyli zysk poszedł w restart , tak dodatkowo pojawiło mi sie 13 euro centów na koncie .

Nie wiem czy w dobrym miejscu piszę, może to nie błąd techniczny, tylko mój brak wiedzy, ale jak przerzucić z "saldo do wypłaty" zarobione: 21,76 na "stan konta", żebym mógł znów kupić granulat?

@Scanundo

Tak samo jak przy wypłacie, ale wypłacasz środki "NA RACHUNEK" (ACCOUNT BALANCE)

Edited by Arturo
  • Like 1

mam podobny problem co Scanudo tyle że do wypłaty mam 19 euro i za nic nie moge przerzucić tego na biezacy rachunek żeby po raz drugi zainwestować - ? jak krok po kroku powinno się to zrobić ???

no włąsnie nie - problem jest taki że zamiast reinwestować ostatni proces przez pomylke wrzucilem do wypłaty

to wrzuć minimum 20 euro i wypłacisz Sobie po jednym cyklu... a odpady puścisz dalej w obieg, przy okazji wybierzesz Sobie procesor jaki będziesz chciał ;)

Mam pytanie. Mam saldo po lewej stronie (24 euro) i chciałbym to wypłacic tylko nie wiem jak przelać na saldo do wypłaty. Z góry dzięki za pomoc

Edited by Dede

Nie da się tego wypłacić... to jest saldo z którego się kupuje odpady lub jednostki.... wypłaca się z prawego salda... by tam znalazły się pieniądze musisz zaznaczyć w swoim profilu:

- Zrestartuj automatycznie i odbierz zyski

Ale żeby wypłacić te 24 euro to i tak jak zmienie w ustawieniach na zrestartuj automatycznie i odbierz zyski to przejdzie mi to na saldo po prawej stronie dopiero po zakończonym cyklu. Nie mogę tego salda sam przelać na prawą stronę?

Może głupie pytanko ale wolę zadać tutaj niż pytać support bo tu będzie o wiele szybciej.

Jak podajecie dane do wypłaty na paypal to wpisujecie adres email konta PP czy jakiś numer?

Bo tam w polu jest "Numer identyfikacyjny konta"... Jak to rozumieć ? Zawsze używany jest adres email konta PP więc i tu chyba jest prawda?

E-mail którego używasz w PP :).

I co teraz ? ...

Próbowałem na kilku przeglądarkach

Chcę wypłacić Paypalem to wywala taki błąd... z tego co widze to ich wina...

recyclixj_swhqwwx.jpg

Nie wiem czy przyczyną jest to samo, ale u mnie dwa dni temu chcąc wejść na konto do wypłaty (po prawej stronie) wywalało błąd skryptu i kazało skontaktować sie z supportem. Tak też zrobiłem wysyłając screena jak poniżej. Co najważniejsze problem został usunięty w ciągu 48h. Kontaktowałeś się WskoczPodKoc z supportem?

adbedd9ccbbde2c0med.png

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By pepperoniss
      Decyzją Prezesa UOKiK -
      https://decyzje.uokik.gov.pl/bp/dec_prez.nsf/43104c28a7a1be23c1257eac006d8dd4/dd5fa153d6e2fd3cc12581f300544487/$FILE/DECYZJA Nr DOIK-42017.pdf
      Recyclix ma oddać inwestorom zainwestowane kwoty z uwzględnieniem dokonanych wypłat oraz zapłacić Prezesowi ok. 25 zł kosztów postępowania
    • By Moksiu
      Napiszcie jakiej wielkości zwroty otrzymaliście.
      Ja 395 kg z datą przyszłą 13.03.2017
      395 z 1679 kg
    • By Bodeha
      Tak to tu zostawię

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/dgp-recyclix-piramida-finansowa-30-tys-osob-moglo-stracic-pieniadze/16p1hy1

http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/1024693,recyclix-ekologiczny-parabiznes-pod-lupa-knf.html

• By PWarszawski
      Na wstępie witam wszystkich.

Chcę zacząć inwestować w Recyclix i tu moje pytanie- jak najlepszej(najtaniej) wpłacić pieniądze? Mam tu na myśli prowizję/przewalutowania(w przypadku PLN), jak i również czas zaksięgowania wpłaty/wypłaty. Tu zauważyłem, że najlepiej egzamin zdaje wpłata/wypłata w BTC, tylko pytanie, jak to wygląda pod względem prowizji? Opłaca się kupić BTC i w nich wykonać przelew? Kolejne pytanie, czy nie jest to ryzyko przy ewentualnych spadkach Bitcoina? 

Miło by było, jakby ktoś pokusił się o konkretne liczby i jakieś zestawienie.

Z góry dzięki, pozdrawiam.